Богдан Нагорняк: наше завдання забезпечити можливості для розвитку творчих здібностей дітей в кожному населеному пунктів


Питання збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» обговорили на нараді у голови Богородчанської райдержадміністрації Богдана Нагорняка. У нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрація Марія Янів, представники Богородчанської дитячо-юнацької спортивної школи, Богородчанського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, районного будинку дитячої творчості, методисти відділу освіти, та інші.

«В соціальних ініціативах «Діти - майбутнє України» Президент України вимагає підвищення рівня охоплення позашкільною освітою до 70 % дітей. Тому наше завдання забезпечити в районі збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів», - зазначив голова райдержадміністрації Богдан Нагорняк.

Як доповіла головний спеціаліст методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Романюк в районі працює Богородчанська дитячо-юнацька спортивна школа, Богородчанський районний центр еколого - натуралістичної творчості учнівської молоді, Богородчанський районний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Богородчанський та Солотвинський будинок дитячо-юнацької творчості. При загальноосвітніх школах району також створено гуртки та секції. В цих закладах діє 111 гуртків та секцій, що забезпечують позашкільною освітою 1641 дітей. Це становить 20,5% від загальної кількості дітей, що навчаються в загальноосвітніх закладах району.

Хочу зазначити, що в районі досить добре розвинуті спортивні секції. У 2013 році збірна дитячо-юнацької спортивної школи тричі ставала чемпіонами області з лижних перегонів, одного разу - срібним призером.

Вагомих успіхів вихованці досягали і на всеукраїнському рівні Чемпіоном всеукраїнської олімпіади на дистанції 10 км вільним стилем став учень Порогівської ЗОШ Ігор Рогацький.

Під час робочої наради обговорили, які проблеми виникають у роботі позашкільних закладів та шляхи їх вирішення. А також можливості відкриття нових гуртків та секцій.

«Наше завдання забезпечити можливості для розвитку творчих здібностей дітей в кожному населеному пунктів. Особливу увагу слід приділити відкриттю нових гуртків та секцій, це дасть змогу не тільки залучити дітей до творчості та здорового способу життя, але й реалізувати завдання, які поставив перед нами Президент України Віктор Янукович», - підкреслив голова райдержадміністрації Богдан Нагорняк. 19 Листопада 2013 p.
©http://briz.if.ua/