ПРИВІТАННЯ РЕКТОРА ІГОРЯ ЄВГЕНОВИЧА ЦЕПЕНДИ З ДНЕМ СТУДЕНТА


Дорогі студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника! Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня студента - свята молодих, невтомних до знань та творчого пошуку!

Важко переоцінити значення молоді в громадських та політичних процесах держави. Ваша наполегливість, креативність та завзятість підвищують престиж нашого університету, вносять значний вклад в його розвиток.

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника створені всі умови для навчання та наукової роботи, реалізації ваших творчих здібностей. Студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника мають чудову можливість здобути необхідні навички та знання для втілення їх у майбутньому та зробити серйозні кроки до розвитку власної особистості.

Переконаний, що студентство нашого університету за роки навчання використає весь потужний науковий потенціал для здобуття знань і духовного зростання.

Бажаю вам енергійного творчого життя, здоров’я, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі та нових творчих досягнень.17 Листопада 2013 p.
©http://briz.if.ua/