У Коломийському районі з 2010 року здали в експлуатацію чи капітально відремонтували понад 190 об’єктів соціальної сфери


У Коломийському районі з 2010 року здали в експлуатацію чи капітально відремонтували понад 190 об’єктів соціальної сфери, що стало можливим у співпраці влади з громадами. Про це йшлося на розширеному засіданні громадської ради.
До значного переліку таких об’єктів увійшли загальноосвітня школа у с. Спас, обладнана модульним спортивним залом та майданчиком із синтетичним покриттям; Народний дім у с. Малий Гвіздець; Пилипівський навчально-виховний комплекс, споруджений методом народної будови; центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів у селищі Отинія; Молодіжний центр у с. П’ядики; амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах Перерив, Залуччя тощо.

«Реалізуючи завдання Президента України із залучення громадськості до вирішення важливих питань життєдіяльності регіонів, представники влади на Коломийщині спільно з громадською радою працюють на розвиток освіти, медицини, культури, спорту, інших галузей, - зазначив голова райдержадміністрації Михайло Негрич. – Ми завжди радимося з представниками громадської ради, адже серед них є люди, які добре знають Коломийщину, багато років тут пропрацювали, фахівці усіх напрямків. Громадська рада мобілізує дії влади».

У свою чергу представники громадської ради відзначають конструктивність співпраці з місцевою владою, готовність дослухатися до пропозицій громад і трудових колективів, сприяти у вирішенні багатьох потрібних для людей справ.

«Не так давно звернулися до мене жителі селища Печеніжин, розповіли, що в одному з урочищ вивозять родючий шар грунту, - навів приклад голова громадської ради Михайло Андрусяк. – Можна було писати до голови райдержадміністрації, складати депутатські звернення, пройшли б місяці, поки вжили заходів. Звернувся безпосередньо до селищного голови і буквально за два-три дні вивезення припинилося».

Учасники розширеного засідання громадської ради обговорили подальші плани роботи на Коломийщині. У перспективі в районі планують відкрити операційну зі встановлення рухомих апаратів, прийняти програму про екологічно чисту продукцію, ініціювати проведення фестивалю «Весілля в Карпатах» та оголосити конкурс на кращий твір про творчість Тараса Шевченка.

«Взаємодія влади і громади у вирішенні актуальних питань розвитку регіону, налагоджена на Коломийщині, може стати добрим прикладом для інших, - підкреслив, оцінюючи ефективність співпраці, заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр Криницький. – Результати такої взаємодії очевидні: поява нових соціальних об’єктів, поліпшення рівня життя, активізація процесів залучення громадськості до формування та реалізації державної політики в усіх сферах».



14 Листопада 2013 p.
©http://briz.if.ua/