Як оцінюють нового голову ОДА публічні особи Івано-Франківська?


Нещодавно указом Президента України у Львові та Одесі призначили нових губернаторів. Івано-Франківськ також не став вийнятком. На заміну губернатору Прикарпаття Вишиванюку, який очолював ОДА з квітня 2007-го по 7 листопада 2013-го років,  прийшов Василь Чуднов, який до цього очолював обласну організацію Партії регіонів.

Версії вирішили дізнатись, як оцінюють нового голову ОДА публічні особи Івано-Франківська, зокрема - авторитетні представники різних сфер та галузей обласного центру.

Рожко про ЧудноваДоктор медичних наук, ректор ІФНМУ – Микола Рожко:

«Я з Василем Михайловичем знайомий дуже давно. З ним ми пройшли довгий шлях. І мабуть ні один робітник чи бюрократ не був стільки раз в медичному університеті, як був Василь Михайлович, і ні один чиновник з «білого дому» не надав стільки допомоги закладу, як Василь Михайлович. Він - людина слова, людина, котра якби йому важко не було завжди держить дану ним обіцянку. І якщо він може допомогти то каже –я допоможу, а якщо не може допомогти то хоч порадить. Але він ніколи не сказав – я зроблю і забув про це, або поклав десь в довгий ящик. Це все я можу підтвердити конкретними справами, які він нам допоміг владнати. Я надіюся, що з його приходом в області запрацює економіка і будуть поступати якісь асигнування. На нього ми маємо великі надії».

Роман Вірастюк, український спортсмен, штовхальник ядра. Срібний призер Чемпіонату Європи 1994-го року:

Vir

«Василь Михайлович – людина з своєю позицією. Якщо ви знаєте, то ще з 2003-2004-х років він не міняє свої вподобання. Чуднов завжди тримається однієї  лінії, яку він собі обрав, а це, як на мене, дуже важливо для людини. Я спортсмен, який колись обирав собі ціль і вперто до неї йшов, я його поважаю через те, що він собі визначився і як мужчина не міняє своїх пріоритетів. Знаю я його вже давно років десь так 6 чи 7. Будучи керівником підприємства він допомагає спортсменам, від допомагає спорту в плані проведення спортивних свят. Пішовши на вибори до Верховної Ради у 2010-му році, де його не сприймали, він говорив людям правду. Але  наші люди хочуть чути казки. Тому нажаль він не пройшов. Але якщо оцінювати його чисто з людських якостей він мені імпонує, як мужчина і громадянин, а що він зможе зробити для області покаже час».

Виконавчий директор Асоціації сільських голів Західної України - Юрій Івасюк:

«Для мене це людина позитив. Я є жителем Верховинщини моє коріння з відти, і ходивши по Верховині я задавав людям питання хто з наших чиновників чи депутатів Верховної Ради, хто найбільше допоміг нашим районам:Косів, Снятинщина, Верховина? І багато людей говорять що це Василь Чуднов. Він підтримує місцеве самоврядування. Ми впевнені, що Василь Михайлович і дальше продовжуватиме нам  помагати».

Володимир Великочий - проректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника:

5-1

 

«Перше, що б хотілось сказати, що з переходом Михайла Васильовича на посаду радника президента можна стверджувати про, напевне, завершення ери Михайла Васильовича Вишиванюка у Івано-Франківській області. Під час його керування було піднято достатньо високу планку у соціально-економічному розвитку. Тому Василю Михайловичу дістається крім того спадку який вже є, ще й добрий приклад того як потрібно це робити та здійснювати. В мене нема сумнівів, що виходячи з людських якостей Василя Михайловича: його порядності, його щирості та відвертості, вміння іти на діалог, вміння швидко та адекватно реагувати на вимоги які ставлять перед ним час та ситуація і вміння вирішувати завдання які ставить перед ним керівництво. Тому він мав би справитись з тими завданнями які покладає на нього Президент України, як на голову Обласної Державної Адміністрації. Будемо сподіватися, що таке рішення принесе користь усій Івано-Франківській області».

Мелетій Костицький: завідувач Відділенням хірургії хребта і спинного мозку у Обласній клінічній лікарні:

«Коли я 8-го числа дивився новини  і почув, що на посаду нового губернатора міста призначили Василя Михайловича, зізнаюсь,  мені було приємно почути це прізвище, хоча з паном Василем, я знайомий порівняно недавно,і перш за все знаю його, як пацієнта. Він досить чудова та позитивна людина. З перших моментів спілкування  для себе я відмітив, що людина він надзвичайно порядна і добра з позитивною енергетикою. Ще хотів би відмітити, що маючи російське прізвище, Чуднов Василь Михайлович є великим патріотом гуцульського краю. Звичайно, всі ми знаємо, яка зараз ситуація в країні, тому йому дісталась тяжка ноша. Знаючи його, як людину яка пройшла складний труд шлях і завжди добивалась позитивних результатів, хотів би йому побажати, від щирого серця, стабільного здоров’я та досягнути високих результатів на Франківщині».11 Листопада 2013 p.
©http://briz.if.ua/