Керівництво інституту туризму зустрілось із івано-франківськими гімназистами


Заступник директора інституту туризму Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника з наукової роботи доцент Василь Шикеринець та організатор профорієнтаційної роботи в Інституті туризму доцент Світлана Оришко відвідали гімназію № 2, де зустрілись із старшокласниками.

У ході проведеної агітаційної представницької бесіди з учнями викладачі розповіли про переваги навчання в Інституті туризму, який вважається лідером серед освітніх закладів свого типу в регіоні, володіє висококваліфікованим кадровим складом, широкою мережею міжнародних зв’язків та високим рівнем матеріально-технічного забезпечення, що відповідає кращим європейським зразкам.

Реакція гімназистів на презентацію доцентів Шикеринця та Оришко вказує на високий рівень їх зацікавленості перспективами пов’язати свою майбутню професійну діяльність з напрямами підготовки «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа».

Ми глибоко переконані, що у вересні 2014 року Інститут туризму вітатиме у своїх стінах багато талановитих, амбітних, цілеспрямованих першокурсників, які оберуть своїм фахом працю у чи не найперспективнішій в нашому краї галузі господарства.

Олександр Поздняков11 Листопада 2013 p.
©http://briz.if.ua/