День відкритих дверей у ПРИКАРПАТСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА


10 листопада 2013 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся День відкритих дверей, на якому майбутні абітурієнти змогли ознайомитися з науковими досягненнями та працями провідних науковців, напрямами підготовки та спеціальностями університету, дізнатися більше про міжнародні освітні програми подвійних дипломів, додаткові грантові і стипендіальні можливості для студентів університету, а також отримати задоволення від виступів мистецьких колективів університету.

Потенційні абітурієнти одержали вичерпні відповіді на актуальні питання вступної кампанії у 2014 році, а також мали можливість зареєструватися на підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання.

З привітальним словом звернувся ректор університету Ігор Євгенович Цепенда. Він розповів про здобутки та перспективи університету, умови вступу, міжнародні проекти, які відкривають широке коло можливостей для наших студентів. Це такі проекти як:
відновлення астрономічної обсерваторії на горі Піп Іван (Варшавський університет, Республіка Польща);
створення міжнародного центру зустрічей студентської молоді України та Республіки Польщі ( Варшава, Республіка Польща, Варшавський університет);
створення Етнографічного центру імені С. Вінценза у селі Бистрець Верховинського району Івано-Франківської області;
участь у Консорціумі Варшавського університету з університетами України;
співпраця з Гірничо-металургійною Академією Кракова щодо обміну студентів за спеціальністю "Інформатика" та "Прикладна математика";
участь у проекті Erasmus+ та Erasmus Mundus (IANUS II), відкриває можливості навчання та стажування за кордоном у провідних вузах Європи.

"Сьогодні ви зробили перший вірний крок. Ви прийшли в Прикарпатський університет імені Василя Стефаника", - зазначив Ігор Євгенович.

Ми пишаємося, що сьогодні Прикарпатський університет є класичним університетом європейського зразка, найстарішим та найбільшим вищим навчальним закладом на Прикарпатті. Зараз тпідготовку спеціалістів за 43 напрямками забезпечують 86 докторів наук, професорів та 583 кандидати наук, доценти. У 14 навчальних інститутах та факультетах здобувають вищу освіту понад 17 тисяч студентів. Працює 36 наукових центрів та лабораторій, успішно здійснюється система подвійних дипломів з провідними навчальними закладами Європи.



11 Листопада 2013 p.
©http://briz.if.ua/