Івано-Франківщина: вправність роботи з бісером демонстрували засуджені Галицької виправної колонії (№ 128) у конкурсі “Краща за професійною майстерністю серед працевлаштованих засуджених”


При Галицькій виправній колонії (№ 128), де відбувають покарання засуджені до позбавлення волі жінки, діє майстерня, на одній із дільниць якої створюють різноманітні вироби з бісеру жінки, які мають хист до цієї роботи. Основний асортимент виробів складають рукавички жіночі, іграшки, ялинкові прикраси. Деякі жінки беруться оздоблювати бісером складні картини.

Днями засуджені мали можливість проявити та свої творчі здібності у конкурсі “Краща за професійною майстерністю серед працевлаштованих засуджених” за професією “Виробник іграшок”. Умілі руки конкурсанток перевтілювали підручний матеріал у справжні витвори мистецтва.

На конкурс були представлені іграшки у формі дитячих ляльок, ялинкових кульок, оберегів, героїв мультиплікаційних фільмів та персонажів новорічних свят.

Переможцями конкурсу, які посіли відповідно три перші призові місця визнано засуджених з роботами «Дід Мороз та Снігурочка», «Казкові персонажі», «Чарівний чобіток».

Оксана Лаврів, для БРІЗ
 23 Жовтня 2013 p.
©http://briz.if.ua/