Перші скриньки із пожертвами вже передають до офісу БО «Мій край» (анонс)


29 грудня 2011 року в Івано-Франківську відбудеться попередній підрахунок пожертв від «Благодійної листівки».

Початок о 12.00, місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул. Січових стрільців, 23, 5 поверх, БО «МІЙ КРАЙ».

З метою забезпечення прозорості, запрошуємо представників громадськості до активної участі у підрахунку коштів!

 

Нагадаємо, благодійна організація «Мій край» за результатами конкурсу дитячого малюнку виготовила поштові листівки, які реалізовувались за символічну ціну – 10 гривень. Усі кошти, зібрані в рамках акції, будуть направлені на потреби дітей-сиріт - повідомляє http://briz.if.ua.


Кошти збирались волонтерами фонду та «Школи енергетиків» (Прикарпаттяобленерго), а також скриньки для пожертв стояли у «Парк готелі», комплексі «Pasage Gartenberg», магазині ексклюзивного подарунку «Ейнштейн» (ТЦ «Галерея Н», м. Івано-франківськ), магазині «12 персон» (ТЦ «Арсен», м. Івано-Франківськ), в крамницях «Дитячий світ «Малятко» (ТЦ «Горизонт», м. Івано-Франківськ, та ТЦ «Барвінок», м. Калуш), в салоні краси «Класика».
Свій внесок зробили також хутрофірма «Тикаферлюкс», Асоціація платників податків України, театр кіно «Люм’єр», Форум благодійників України, газета «Вікна», ТРК «Діскавері», ряд приватних осіб, які також підключились до акції.


«Ми запланували провести підрахунок коштів ще напередодні Нового року, оскільки хочемо ще до початку Різдва вручили учням Тлумацької школи-інтернату подарунки, – каже голова правління Фонду Андрій Матійчик. – адже там навчається зараз 25 діток, котрі не мають родини і котрі залишаться на всі свята в стінах школи. На частину зібраних коштів ми плануємо закупити для них розвиваючі настільні ігри. Адресно ми запланували допомогти трьом дітям-сиротам із Черніївської школи, яка активно взяла участь у конкурсі малюнку та трьом діткам, позбавлених батьківського піклування, з Городенківщини.»28 Грудня 2011 p.
©http://briz.if.ua/