"Туристів" посвятили в студенти


«першачки» вражали членів журі на чолі із директором Інституту туризму Володимиром Великочим своїми поетичними і пісенними талантами та розіграними дотепними гумористичними сценамиОднією з традицій Інституту туризму, що виокремлює його з-поміж інших структурних підрозділів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, є оригінальна святкова посвята першокурсників напрямів підготовки «Туризм» і «Готельно-ресторанна справа» в студенти – приємна урочистість, яка залишається в пам'яті її учасників на все життя.

Посвята розпочалась пішою ходою від корпусу Інституту туризму (вул. Галицька 201б) до лісу неподалік с. Рибне (біля Дем'янового лазу). Першокурсників супроводжували директор Інституту туризму Володимир Великочий, заступник директора з виховної роботи Леся Польова, старший викладач кафедри туризму і рекреації Тарас Маланюк та академнаставники груп, зокрема Олександра Лисенко, Маріанна Чорна, Руслан Котенко. Чудовій атмосфері свята посприяла погода, лагідно посміхаючись учасникам посвяти осінніми сонячними променями.

Посвята супроводжувалась розмаїттям запланованих заходів – результатом творчого таланту Лесі Польової.

Після представлення кожної з академгруп першого курсу був проведений перший з передбачених програмою заходу конкурсів – розведення багаття на швидкість і таборування, з яким всі групи впорались на «відмінно». Далі на учасників посвяти очікувала вікторина з історичного, географічного та літературного краєзнавства. Роль ведучого вікторини виконував Тарас Маланюк. Студенти виявили неабияку кмітливість та високий рівень знань, відповідаючи на питання.

Окрасою урочистого дійства став кулінарний конкурс. На студентів та їх викладачів очікували приготовані на вогні неповторно смачні й апетитні шашлик, риба, рибна юшка, банош, овочі, картопля, сало. Першокурсники продемонстрували не лише вміння готувати, а й неабияку винахідливість у складанні меню та найменуванні страв.

Змагання довершив конкурс студентських талантів. У цій частині свята «першачки» вражали членів журі на чолі із директором Інституту туризму Володимиром Великочим своїми поетичними і пісенними талантами та розіграними дотепними гумористичними сценами.

Невід'ємним атрибутом посвяти в студенти Інституту туризму є також складання клятви, у якій майбутні фахівці туризму й готельно-ресторанної справи урочисто зобов'язуються шанобливо ставитись до викладачів, знати та дотримуватись традицій обраного вищого навчального закладу, оберігати історико-культурне багатство та неповторну красу природи своєї Батьківщини, бути сумлінними в навчанні, з гідністю носити ім'я студента Інституту туризму.14 Жовтня 2013 p.
©http://briz.if.ua/