Двоє студентів-політологів з Прикарпаття стажуватимуться у мерії американського Арлінгтона


Андрій Фармуга - голова ІФОМГО "Спілка молодих політологів України", учасник проекту "Відкритий світ"Двоє студентів-політологів Прикарпатського національного університету ім. Василь Стефаника отримають наступного року шанс пройти стажування у мерії міста Арлінгтон, що у штаті Вірджінія, США.

Про це повідомив сьогодні, на прес-конференції за результатами візиту групи громадських активістів до США, голова Івано-Франківської обласної молодіжної організації «Спілка молодих політологів України» Андрій Фармуга.

З його слів, перебуваючи у США (до речі, візит відбувався в рамках програми «Відкритий світ»), він досяг відповідної домовленості з керівництвом міста Арлінгтона.

Кандидатів на стажування відбиратимуть на конкурсній основі. Відібрані за результатами конкурсу двоє студентів факультету політології ПНУ поїдуть осягати премудрощі американського місцевого самоврядування вже влітку наступного року.

На думку пана Фармуги, це дасть змогу майбутнім політикам і урядовцям перейняти кращі практики адміністрування міст у американських муніципальних чиновників, щоб, обійнявши у майбутньому владні посади, застосувати набуті за кордоном знання та навички до наших реалій.3 Жовтня 2013 p.
©http://briz.if.ua/