За підтримки івано-франківських регіоналів побачила світ нова книжка «Казки маленьких ангелят», авторами чарівних історій у якій є самі діти


Півтора роки тому з ініціативи Івано-Франківської міської організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ та ММГО «Молоді регіони» стартував проект «Проба пера».Підтримка молодих творчих особистостей, юних письменницьких та поетичних талантів – таку мету поставили собі його засновники, й протягом цього часу продовжують наполегливо реалізовувати свої благородні задуми. Вже втретє за фінансової та організаційної підтримки івано-франківських регіоналів видаються книжки, перша з яких була присвячена Різдвяним святам, а друга приурочена до святкування Дня міста Івано-Франківська.

І ось нещодавно відбулася презентація третьої книги – «Казки маленьких ангелят», видання якої також профінансовано ПАРТІЄЮ РЕГІОНІВ. Ця урочиста подія проходила в Івано-Франківській загальній школі-ліцеї № 23, де маленькі автори зустрілися зі своїми дорослими друзями, завдяки підтримці котрих їхні чарівні дитячі казки були надруковані у вигляді красивої яскравої книжечки.

Під час презентації книги голова Івано-Франківської міської організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Ігор Дутка підкреслив, наскільки важливою є підтримка молодих талантів.

«Дбаючи про наших дітей і розвиток їхніх талантів, ми дбаємо про майбутнє нашої країни. В цій справі є кілька серйозних складових. По-перше, це бути для наших дітей не просто гарними вчителями, а й гідним прикладом для наслідування. По-друге, це створити найсприятливіші умови для розвитку обдарованих дітей. І третє, що необхідно – правильно все організувати й забезпечити фінансову базу для втілення відповідних проектів», – сказав І. Дутка.
Голова міської парторганізації регіоналів запевнив, що ПАРТІЯ РЕГІОНІВ і надалі продовжуватиме реалізацію започаткованого проекту і всебічно підтримуватиме молодих письменників і поетів.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ 17 Вересня 2013 p.
©http://briz.if.ua/