Меценати з Німеччини допомагають Коломийщині


Упродовж останніх років у Коломийському районі Івано-Франківщини  реалізовують заходи щодо подальшого покращення якості надання медичної допомоги населенню, зміцнення матеріально-технічної бази закладів здоров’я, передбачених державними, регіональними програмами з питань охорони здоров’я.
Активно допомагає Коломийській центральній районній лікарні, дитячій лікарні, пологовому будинку, Ковалівському стаціонарному відділенню територіального центру родина Шуманів з Німеччини. Вони передають для українців візки, функціональні ліжка, тумбочки, матраци, телевізори та інше необхідне обладнання, - розповіли в РДА.

Нещодавно для мешканця Ковалівського стаціонарного відділення територіального центру голова райдержадміністрації М.М. Негрич привіз ще й ходунки. Чоловік висловив щиру вдячність людям, які піклуються про його здоров’я, зокрема голові райдержадміністрації, який зініціював дружбу з німецьким подружжям і відзначив, що після важкої травми завдяки спеціальному ліжку та ходункам чоловік відчув значне полегшення, і знову вчиться ходити.

Родина Шуманнів задоволена співпрацею з Коломийщиною, адже гуманітарна допомога доходить до найбільш потребуючих, - діляться чиновники.
 



6 Вересня 2013 p.
©http://briz.if.ua/