В.Купчак закликав своїх виборців до милосердя


Почуття християнського милосердя, справедливості і віри, нестримного поступу до кращого життя" - побажав на сторінках Тисменицької районної газети своїм виборцям нардеп Володимир Купчак, який був обраний у ВРУ по 84-ому мажоритарному ВО від "Об'єднаної опозиції" і який на початку місяця вийшов з фракції "Батьківщини", мотивувавши свій крок тим, що Яценюк зрадив інтереси Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, такий заклик - це не перше намагання Купчака "виправдатися" перед виборцями, так вже у скорім часі після своєї зради опозиційним силам, він, вочевидь, наляканий можливими переслідуваннями, виніс на розгляд сесії ВРУ законопроект про недопущення політичних репресій з боку правоохоронних органів. Ним пропонується ввести до Кримінального кодексу поняття «політичне переслідування», під чим розуміється «умисне переслідування» громадян правоохоронними органами за «вільне вираження своїх політичних, економічних, соціальних чи культурних поглядів і переконань».

Нагадаємо, під час виборчих перегонів саме цей "суб'єкт виборчого процесу" найбільше репетував на зустрічах з виборцями про те, що він ніколи не стане тушкою.24 Червня 2013 p.
©http://briz.if.ua/