Тарас Случик: "Батьківщина" отримала хороший стимул до самоочищення


Головам депутатських фракцій та груп у Івано-Франківській обласній раді
Головам депутатських фракцій та груп у Івано-Франківській міській раді

ЗВЕРНЕННЯ

15 травня на пленарному засіданні Верховної ради України було зафіксовано факт що народні депутати України, члени фракції «Батьківщина», Шлемко Дмитро Іванович та Сікора Ольга Мирославівна проголосували за інших народних депутатів членів фракції «Батьківщина», зокрема, Купчака Володимира Романовича та Федорчука Ярослава Петровича. Це є грубим порушенням даних вами публічних обіцянок забезпечити персональне голосування членів вашої фракції, Закону України «Про регламент Верховної ради України» та Конституції України.

Прошу Вас:

Звернутись зі зверненням до І заступника голови політичної партії «Батьківщина» Турчинова Олександра Валентиновича з проханням виключити з партії «Батьківщина» Шлемка Дмитра Івановича, Сікору Ольгу Мирославівну та Федорчука Ярослава Петровича за завдання шкоди авторитету партії, порушення засадничих цінностей партії таких як верховенство права та не виконання публічно взятих обіцянок щодо персонального голосування.
Звернутись зі зверненням до голови фракції «Батьківщина» у Верховній раді України Яценюка Арсенія Петровича з проханням виключити з депутатської фракції «Батьківщина» Народних депутатів України Шлемка Дмитра Івановича, Сікору Ольгу Мирославівну, Федорчука Ярослава Петровича, Купчака Володимира Романовича за не виконання Конституції України та Закону України «Про регламент Верховної ради України».

Я переконаний, що в справжній політиці цінності, принципи та виконання публічно взятих на себе зобов’язань перед виборцями є важливішими за будь-які обставини. Надіюсь, що лідери опозиції проявлять свою політичну волю, щодо цього ганебного випадку неперсонального голосування з боку членів опозиційної фракції, і покажуть спроможність самоочиститись.

З повагою,
Громадський активіст, виборець
Тарас Случик
 15 Травня 2013 p.
©http://briz.if.ua/