Кнопкодавство у ВРУ: епідемія перекинулась на івано-франківських депутатів


Представників парламентської опозиції черговий раз спіймали на кнопкодавстві. 15 травня факт неперсонального голосування у сесійній залі Верховної Ради з боку народних депутатів від фракції «Батьківщина» зафіксували фотографи з ложі для преси. Перелік опозиційних кнопкодавів, а за сумісництвом порушників Конституції та Регламенту ВР поповнили бютівці Ольга Сікора і Дмитро Шлемко.

Отже, розглянемо «подвиг» порушників більш докладно: на першому фото депутат від фракції «Батьківщина» Ольга Сікора, перебуваючи на місці свого колеги, народного депутата Володимира Купчака, виявляючи чудеса еквілібристики, примудряється паралельно голосувати за Купчака, і, оминаючи два депутатські крісла - своє та Гладія - ще й за себе особисто. Чудовий майстер-клас для кнопкодавів-ледарів!

Народний депутат-бютівець Дмитро Шлемко виявився хитрішим. Факт кнопкодавства він спробував приховати, прикриваючи пульт для голосування... газетою. Незважаючи на спритність рук і з вигляду нібито навіть відсутність будь-якого шахрайства, на другому фото чітко видно, як шановний нардеп, розташувавшись на місці народного депутата Ярослава Федорчука, спочатку голосує «за того хлопця», а потім вже - за самого себе. У підсумку за творчий експеримент і новацію у голосуванні - «тверда п'ятірка», а от за конспірацію - «трієчка, та й то з натяжкою».

Зазначимо, що саме представники опозиційних фракцій тривалий час блокували роботу парламенту з єдиною вимогою - особистого голосування під час пленарних засідань ВР - пише прес-служба партії Регіонів.15 Травня 2013 p.
©http://briz.if.ua/