В Івано-Франківську саботують перевізники побутових відходів?


Анонсований на 26 грудня конкурс з визначення юридичних осіб, які здійснюють збирання та перевезення побутових відходів спеціально обладнаними для цього транспортними засобами, не відбудеться. Організатор конкурсу не отримав в установлений термін жодної заявки.

Відповідно до опублікованих на сайті domivka.if.ua та у муніципальній газеті «Західний кур’єр» умов, заявки на участь в конкурсі належало направити до 23 грудня. Втім, жоден бажаючий до КП «Єдиний розрахунковий центр» не звернувся.

 «Ймовірно, потенційні учасники готуються до проведення конкурсу на умовах нещодавньої постанови Кабінету міністрів, – припускає директор КП «Єдиний розрахунковий центр» Вадим Войтик. – За цим нормативним актом, виконавця послуги з вивезення ТПВ визначає орган місцевого самоврядування».

Для проведення такого конкурсу виконавчому комітету та сесії міської ради буде необхідно ухвалити рішення про виведення зі структури тарифу послуги з вивезення побутових відходів. Крім того, необхідно затвердити відповідне положення та оголосити про майбутній тендер.

«У будь-якому випадку перевізники сміття повинні визначатись на конкурсній основі – така вимога законодавства», – додає Вадим Войтик.

Однак ближчим часом порядок, умови та вартість послуги з вивезення сміття в Івано-Франківську залишаються без змін – повідомили www.briz.if.ua у прес-службі КП «ЄРЦ».26 Грудня 2011 p.
©http://briz.if.ua/