Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, після тривалої перерви, відновив роботу ливарного цеху із виготовлення гальмівної локомотивної колодки типу „М” та „РІЦ”


Івано-Франківський локомотиворемонтний завод, після тривалої перерви, відновив роботу ливарного цеху із виготовлення гальмівної локомотивної колодки типу „М” та „РІЦ” - про це БРІЗ повідомили у прес-службі заводу.

За три зміни роботи ливарного цеху локомотиворемонтники виготовили 2860 локомотивних гальмівних колодок на суму 486 тисяч гривень.

У відновленні роботи ливарного цеху зацікавленні правління та трудовий колектив заводу. Як розповідають на Івано-Франківському локомотиворемонтному заводі - основними перевагами випуску локомотивних гальмівних колодок є їх велика затребуваність на ринку залізничних перевезень.

В.о. голови правління Ярослав Ленів зауважує, що: „у нас перевага у виготовленні локомотивних гальмівних колодок перед іншими заводами України полягає в тому, що випуск локомотивної колодки поставлений на конвеєр, а це дає нам можливість швидко і у великих обсягах виготовляти якісну колодку для потреб залізничного транспорту”.

Заступник голови правління з комерційних питань та збуту Василь Гоголь додає, що „для заводу збут колодки вигідний тим, що локомотивна колодка типу „М” збувається великими партіями, а в українських залізниць є постійна потреба в локомотивній колодці. На відміну від виготовлення дрезини, гідропередачі чи колісної пари, локомотивна колодка має швидкий виробничий цикл - всього у кілька днів, а тому зможе швидко насичувати виробничий процес живими грошима, що дасть можливість заводу відновлювати свою роботу”.

До недоліків випуску локомотивної колодки можна занести такі невеликі незручності як тендерні процедури, відсутність довготермінових договорів на збут колодки, така ж відсутність довготермінових договорів на поставку шихтових матеріалів, обмежене коло замовників локомотивної гальмівної колодки типу „М” та нестабільні ціни на матеріали.

Крім того, для більшої конкурентноздатності локомотивної колодки в перспективі, та з огляду на сучасну кон’єктуру ринку, є потреба покращити зовнішній вигляд колодки. Та як зазначає начальник ливарного цеху Володимир Стасюк „над цим вже працюють спеціалісти технологи”.

Слід зауважити, що Івано-Франківські локомотиворемонтники забезпечують українську залізницю колодкою уже більше 50 років. При загальній потребі ринку для залізниць і підприємств України в 310 тисяч колодок Івано-Франківський локомотиворемонтний завод здатен забезпечити Україну 120 тисячами колодок, що складає більше 38% потреб ринку.  



16 Квітня 2013 p.
©http://briz.if.ua/