Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Любиш солодке — терпи гірке

Чат


Винник Елла Юріївна

Чат ЗАВЕРШЕНО о 17:30, 26-04-2013

Івано-Франківський міський інфекціоніст,

асистент кафедри інфекційних хвороб,

лікар міської поліклініки №2
 

БРІЗ | Добрий день! Вітаємо Вас в гостях у наших читачів! Гарного Вам спілкування.
15:52
Винник Елла Юріївна | Добрий день. З радістю відповім на запитання, що цікавлять читачів.
Василина | Доброго дня. Зараз триває тиждень імунізації. Які масштаби? Конкретні зроблені медиками дії? Для чого взагалі такі заходи?
15:54
Винник Елла Юріївна | Зараз триває Всеукраїнський тиждень імунізації аналогічний тому, що проводиться в різних державах. Мета - покращити поінформованість населення щодо питань проведення щеплень серед дітей і дорослих та обговорити проблемні питання.
Мати двох дітей | Розкажіть, який зараз стан справ? Скільки хворих на ГРВІ, чи є епідемія?
15:56
Винник Елла Юріївна | основна тема нашої озмови - щеплення, проте слід відмітити, що зараз відмічаються поодинокі випадки ГРВІ, епідемії на даний момент в Україні немає.
Іван Михайлович | Банальне запитання, але… які Ваші рекомендації, щоб не хворіти?
15:59
Винник Елла Юріївна | Слід в своєму житті і в своїй поведінці керуватись перш за все здоровим глуздом і досягненнями сучасної медицини. Наприклад, є захворювання, яких можна уникнути, отримуючи профілактичні щеплення, і я вважаю нерозумним відмовлятись від такої можливості. Зокрема, щеплення в усьому світі допомагають уникнути 2-3 мільйона смертей від інфекційних захворювань щорічно.
Johny | Що можете сказати щодо безлічі негативних відгуків про наслідки прививок?
16:03
Винник Елла Юріївна | ЗМІ ознайомлюють пересічного громадянина не з реальними висновками про негативні наслідки щодо прививок, а дають інформацію, яка "зацікавлює" глядача чи читача в цій передачі. Я думаю, що Вам особисто не буде цікава інформація з професійними та медичними термінами, а буде цікаво почути, що десь хтось вмер чи хтось десь винен. Це цікаво усім.
Зенон Карпів | Колись був дуже нашумілий випадок з партією вакцин, яку зарубіжний виробник «дарував» Україні, але була умова – не тестувати їх!!! Чи не схоже це на «випробовування» на наших дітях нових вакцин?
16:07
Винник Елла Юріївна | Цю вакцину не "дарували". Це була програма ВОЗ по ліквідації в багатьох державах корі і краснухи. Ця вакцина пройшла всі необхідні сертифікати та дозволи згідно чинного законодавства, яке, я б хотіла зазначити, у нас в державі є дуже строгим (щодо випробовування на дітях, а також втручання в генетичний фонд українців - це з розряду абсурдних і не піддається жодній критиці).
Олена Леонідівна | В Івано-Франківську в свій час пропонували безкоштовно щепити жінок від раку шийки матки. Побічним ефектом цієї вакцини виявилось безпліддя (великий відсоток щеплених тоді жінок в подальшому не вагітніли). Прокоментуйте…
16:11
Винник Елла Юріївна | Де Вам безкоштовно пропонувати щепитись від раку? Якою вакциною? Якщо Ви маєте на увазі вакцину від раку шийки матки, для прикладу - церварікс, то жодним чином вона не може привести до безпліддя, і вона введена в план календаря профщеплень найбільшрозвинених держав. В Україні, на жаль, ці щеплення проводять тільки на платній основі.
Руслан В. | Чи потрібен індивідуальний підхід в випадку вакцинації, чи слід дотримуватись «інструкції» щодо всіх підряд?
16:16
Винник Елла Юріївна | Якщо Ви маєте на увазі визначення кількості антитіл до даного захворювання перед вакцинацією, то Ви можете це зробити по бажанню в любій приватній лабораторії, але таке обстеження є дороговартісним і ці обстеження абсолютно не є необхідними, тому що основна кількість щеплень припадає на вік до 6 років, коли діти не мають специфічного імунітету. Жодна країна світу не проводить вищезазначені обстеження перед плановою вакцинацією, тому що стан специфічного імунітету конкретної держави врахований в національному календарі профщеплень кожної країни.
Anny | Скажіть, чи можна спостерігати якусь тенденцію захворювань? Ну наприклад, залежність від пори року чи конкретний місяць, в якому щороку найбільше хворіють?
16:21
Винник Елла Юріївна | Так - можна. Цю тенденцію визначає наука "Епідеміологія". Наприклад, з точністю 90 % можна передбачити, який вірус грипу буде циркулювати в слідуючому епідсезоні, на який період прийдеться максимум захворюваності. Передбачити епідемію корі, краснухи та інших інфекційних захворювань.Наприклад, у 2008 році була запропонована ВОЗ масова імунізація українців проти корі і краснухи для того, щоби запобігти спалаху корі у 2011-2012 роках. На жаль, в Україні ця імунізація проведена не була в звязку з масовою агресивною антивакцинальною компанією і ми мали в 2012 році епідемічний спалах корі по всій Україні і в Івано-Франківській області зокрема.
Тетяна | На Вашу думку, який клімат кращий – гори чи море?
16:22
Винник Елла Юріївна | Море!!!
Сергій | Які небезпечні інфекційні хвороби є найпоширенішими в дану пору року?
16:29
Винник Елла Юріївна | Я вважаю, що в теплу пору року, більше влітку, одне з найнебезпечніших захворювань, яким можуть захворіти мешканці нашого регіону - лептоспіроз, крім того, є надзвичайно небезпечними хворобами. які передаються через їжу та воду - сальмонельоз та дизентерія (хвороба брудних рук), зважаючи на недостатній санітарно-гігіїнічний рівень у нашому регіоні.
Микола | Доброго дня. Чим може бути викликаний наступний стан:постійний кашель ,насмар, систематична слабість, відсутність високої ткмператури. Одним словом, всі ознаки простуди або грипу. Традиційне лікування і профілактика не допомагають вийти з такого стану. Тривалість такого захворювального періоду займає біля місяця часу. Які Ви можете надати поради?
16:32
Винник Елла Юріївна | Не займатись самолікуванням - звернутись до лікаря. Для прикладу. ви можете лікувати ГРВІ, а у вас може бути зовсім інше захворювання, яке вимагає кардинально іншого лікування. Необхідно пройти рутинні додаткові методи обстеження.
Михайло | Скільки хворих на інфекційні захворювання перебувають сьогодні на стаціонарному лікуванні у лікувальних закладах Івано-Франківська? Скільки з них діти?
16:33
Винник Елла Юріївна | На сьогоднішній день захворюваність серед мешканців не є високою.
сенсор | Добрий день. А Ви не запізно вирішили "поговорити" про імунітет? Зима закінчилась, зараз б поговорити з алергологом!!!! А всі ваші сьогоднішні рекомендації, то вже на другий сезон!!
16:37
Винник Елла Юріївна | ні - не запізно. Я не говорю тільки про імунізацію проти грипу, моя мета - інформувати населення щодо сприйняття щеплень як сучасного методу профілактики інфекційних захворювань. Хотілось би звернути Вашу увагу, що в ЗМІ зазвичай оприлюднюється інформація про щеплення дітей. Проте слід зазначити, що планові щеплення проводяться і дорослим протягом всього життя, зокрема щеплення проти дифтерії і правця. В розвинених країнах щеплення проти корі і краснухи - планові, проводять до 30 років, в подальшому - по епідпоказаннях.
шиншила | Ви пишете, що кращий клімат - море, але є ж люди, яким протипоказане море. Хіба можна так однозначно відповідати? Ви ж лікар.
16:39
Винник Елла Юріївна | Як правило, протипоказана сонячна інсоляція, а не саме море. Сонячна активність шкідлива і в горах. Я так однозначно не стверджую, це моя особиста думка.
Факельник | добрий день. навіть не думав, що натраплю на таку розмову. То ж це що виходить: що Ви стверджуєте, що всі смерті від щеплень, які оприлюднюють ЗМІ - це від бажання отримати вищий рейтинг, а не від бажання допомогти і застерегти?
16:43
Винник Елла Юріївна | Застерегти від чого? Ви ж не будуте лікуватись у журналіста або редактора. Щеплення - це медичні маніпуляції і коли поради дають не фахівці, це не може бути сприйнято як медична рекомендація. А хто відповість за ускладнення, які хворі мали після корі, після краснухи через відмову батьків щепити дитину? Ви подаватиме в суд на журналіста?
Василь Іванців | Доброго дня. Яке Ваше ставлення як лікаря до ситуації, коли лікарі виступають ділерами фармацевтичних компаній і замість ефективних і дешевих препаратів рекомендують своїм пацієнтам можливо менш ефективні, але більш дорогі і розрекламовані медикаменти?
16:59
Винник Елла Юріївна | лікарі не виступають "ділерами" фармацевтичних фірм. Проте, на мою думку, є недопустимим, коли лікарі державних медичних закладів призначають біологічно-активні добавки замість ліків з доведеною ефективністю. В кінцевому результаті для лікаря важливіше вилікувати пацієнта.
БРІЗ | Дякуємо за зустріч, за змістовні відповіді. Дякуємо і Вам, і нашим читачам, що були настільки активними, що нам довелось продовжувати час, відведений для чату. І це незважаючи на вечір п'ятниці. До нових зустрічей.
17:05
Винник Елла Юріївна | Дякую читачам за зацікавленість до питань щодо інфекційних захворювать та їх профілактики. Маю надію, що мої відповіді допоможуть розібратись у спірних питаннях та прийняти правильне рішення, яке відповідає рівню сучасної медицини. Хотілось би довести, що рівень медицини в Україні є не настільки низьким, як думає багато людей, базуючи свою думку тільки на оприлюдненій в ЗМІ негативній інформації.

Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців