Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Блудниці, що покаялися, бувають чесніше дівчат

Чат


Іраклій Леквінадзе

Чат ЗАВЕРШЕНО о 15:30, 15-11-2012

Експерт з економічного розвитку, викладач економіки, Грузія.

БРІЗ | Доброго дня. Раді Вас вітати в Україні загалом і в гостях у наших читачів зокрема.
14:12
Іраклій Леквінадзе | Доброго дня. Дякую за запрошення. Для мене велика честь брати участь у цьому чаті і я намагатимусь відповісти на всі запитання читачів.
Михайло | Доброго дня. Сьогодні чимало українських політиків, особливо опозиційного спрямування, подають Грузію як ідеал для бізнесу. Наскільки це правда? Чи дійсно в Грузії так легко відкрити бізнес і в даному контексті чим викликана поразка партії Саакашвіллі на останніх парламентських виборах?
14:23
Іраклій Леквінадзе | Не тільки опозиціонери, а також представники влади України часто приїжджають в Грузію з тим, щоб познайомитись з тими реформами, які відбуваються в нас. Так, був у нас Тигипко, був Кличко.... Це правда, що в Грузії легко розпочинати бізнес. Для цього потрібно зробити заяву сьогодні, а завтра вже у вас буде зареєстрований бізнес. Тільки один день. Друге, у нас зменшилась кількість податків, було 21, стало 6. І також в нас низькі податки - навіть у порівнянні з ближчими країнами: Туреччиною, Україною, Росією, Казахстаном, Азербайджаном, Вірменією. При чому усю фінансову документацію по податках можна робити через інтернет. В нас мала кількість ліцензій на комерційну діяльність: до реформи було 400, а зараз близько тридцяти. Дуже проста процедура оформлення власності: необхідно 15 хвилин, щоб це зробити. До прикладу, в нас є Дім Юстиції, де Ти подаєш заяву, п'єш каву, а коли закінчуєш її пити, в Тебе паспорт вже є. Дуже легко оформити розмитнення: наприклад, для розмитнення машини потрібно теж 15 хвилин. В нас безвізовий режим з багатьма країнами. Поліпшена інфраструктура Грузії. І потрібно відзначити, що в нас абсолютно відсутній кримінал і низький рівень корупції.
Петро Іванів | В Україні є дуже великий розрив між найбіднішими і найбагатшими верствами населення. Чи великий такий розрив у Грузії?
14:23
Іраклій Леквінадзе | Не такий великий, як в Україні, але є.
Gosha | Скільки мільярдерів налічується сьогодні у Грузії?
14:26
Іраклій Леквінадзе | Якщо за джерело брати "Форбс", то є один - Бідзіна Іванішвілі, статок якого становить 6,5 млрд. дол. США. Але є багаті грузини, котрі не живуть на території країни, а живуть, наприклад, в Туреччині, Україні, Росії.
Іра | з ким ви дружите в Україні і які спільні у вас є проекти
14:27
Іраклій Леквінадзе | Ми активно співпрацюємо з молодіжною Адміністрацією Івано-Франківської області. Ми підписали Меморандум два місяця тому і розвиваємо проекти у сфері бізнесу, культури, освіти тощо.
Олена Петрівна | Чи існує в Грузії проблема залежності від іноземних енергоносіїв - так, як це сьогодні є в Україні? Як вона вирішується
14:31
Іраклій Леквінадзе | Ми були залежні від Росії. Раніше ми купували газ і електроенергію у них. Зараз цей процес диверсифікований. У Росії ми взагалі нічого не купуємо: газ у нас азербайджанський, а електроенергія у нас місцева, в сезон навіть експортуємо в росії та Туреччину. Кошти на це у нас є від того, що територією Грузії проходить газопровід, яким експортується з Азербайджану газ в країни Європи.
читач | Знаємо у вас ревниві жінки з чим це повязано з комплексами чи таким великим потенціалом чоловіків
14:32
Іраклій Леквінадзе | З таким великим потенціалом чоловіків (сміється - ред.). Але великий потенціал у наших чоловіків саме через то, що у так такі хороші ревниві жінки ("Ромео":)))).
Сєня | Який сектор економіки є сьогодні найважливішим для Грузії?
14:33
Іраклій Леквінадзе | Це сектор енергетики, банківський сектор. Банківський фінансовий сектор має найбільшу частку в економіці Грузії. А також - логістика, транспорт і комунікації.
Іван | Чи правда, що в Грузії для того, щоб стати чиновником, треба обов"язково закінчити елітний вуз на Заході?
14:35
Іраклій Леквінадзе | Трішки не так. Але чиновник вищого рівня повинен знати англійську мову обов'язково і все-таки перевага надаватиметься, якщо в нього є освіта чи досвід роботи за кордоном.
Vasja | яким чином ви почали працювати з Україною і в якому напрямку
14:36
Іраклій Леквінадзе | Ми хочемо у бізнесі еспортувати грузинські продукти, грузинські вина в Україну, розвивати туристичні, культурологічні проекти.
Хочу кудись виїхати | Яка середня зарплата у Грузії? Яка мінімальна?
14:37
Іраклій Леквінадзе | Середня - 450 дол. США. Найвищу оплату праці мають банкіри та держслужбовці, а найнижчі зарплати в сфері агробізнесу та вчителі звичайних шкіл.
Майов | Чи є у Грузії військова повинність?
14:38
Іраклій Леквінадзе | В нас є резервна система. Кожен чоловік до 40 років повинен пройти тритижневу військову підготовку. В нас контрактна система з хорошою зарплатою військових.
Віра Сергіївна | Чи є у Вашій країні державне пенсійне забезпечення? Який діапазон пенсій?
14:41
Іраклій Леквінадзе | Дежравне пенсійне забезпечення у нас є. Мінімальна пенсія близько 70 дол. США. Її отримують ті, хто взагалі не працювали. В залежності від стажу пенсія збільшується. Зараз новий Уряд хоче збільшити до 100 дол. США.
Михайло | То чому ж тоді програла партія Саакашвіллі?
14:43
Іраклій Леквінадзе | Програв тому,що у нас були проблеми пенітенціарної системи, прав людини і у нас високе безробіття - 17% непрацюючих.
Зенон Карпів | У Вас в наступному році будуть президентські вибори. Хто з відомих грузинських політиків сьогодні розглядається як головні претенденти на вказану посаду.
14:45
Іраклій Леквінадзе | Іраклій Аласанія (міністр оборони), Каха Каладзе (футболіст "Дінамо" і "Мітана", зараз він міністр енергетики).
Тетяна | Зараз чимало говорять про електронне урядування, що означає практично повну відмову від паперового документообігу. Чи є паперовий документообіг у Грузії?
14:51
Іраклій Леквінадзе | Так, є. електронного підпису в нас ще нема. Але ми в цьому напрямку працюємо.
Микола | В Грузії, як і на Прикарпатті є гірські райони. Чи мають їх мешканці якісь пільги?
14:57
Іраклій Леквінадзе | У нас пільги мають тільки мешканці Казбекського району, який знаходиться на коржоні з Росією. Держава їм надає дотації на газ, частину податків вони не платять тощо.
Підприємець | Ви кажете, що в Грузії останнім часом залишилось всього 6 податків. А скільки % від доходу сьогодні в середньому сплачує грузин?
14:59
Іраклій Леквінадзе | Фізичні особи платять 20%. У бізнеса цей відсоток подекуди зростає до 30%.
Віра Сергіївна | Яку суму в середньому сплачує грузин за комунальні послуги?
15:08
Іраклій Леквінадзе | У нас електроенергія коштує близько 10 центів 1 Квт, газ - 30 центів, вода на душу населення - 1,7 долара США. В нас є одне "ноу-хау", яке не має ніякої основи, це придумали саме у нас, ніде в світі такого нема: у нас тариф на вивіз твердих побутових відходів залежить від того, скільки електроенергії було використано за місяць. чим більше використали електроенергії, тим більше платите за вивіз сміття. І, відповідно, якщо не оплачує вивіз сміття, то споживачеві за це виключають світло.
БРІЗ | Дякуємо за участь у чаті. Дякуємо читачам за активність. Повідомляємо, що Іраклій відповідав російською мовою, ми перекладали його відповіді. До нових зустрічей.
15:19
Іраклій Леквінадзе | Ще раз велике спасибі за запрошення вашому сайту. Дякую читачам за активність, а івано-франківцям - за гостинність. Дякую Івано-Франківській молодіжній адміністрації в особі Ані Крисюк. ნახვამდის (грузинською: до побачення)

Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців