Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Мудрий не все каже, що знає, а дурень не все знає, що каже

Блог на БРІЗ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342 559 066
У лютому понад 200 школярів взяли участь у правопросвітницьких заходах проведених Івано-Франківським місцевим центром з надання БВПД
22.2.2022, 17:33

Одним із пріоритетних напрямів роботи системи надання правової допомоги – є робота з дітьми та молоддю, адже виховуючи молоде покоління, ми робимо інвестицію в наше майбутнє.

Протягом лютого працівники Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД провели дев’ять правопросвітницьких заходів для учнів на різну правову тематику. Загалом в правопросвітницьких заходах взяло участь понад 200 школярів.

4  лютого головний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю та пресою Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД Дмитро Савуляк  провів  правопросвітницький захід для учнів Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату, під час якого  присутні ознайомились з роботою системи безоплатної правової допомоги та обговорили тему захисту прав споживачів.

7 лютого головний юрист сектору Галицьке бюро правової допомоги Ольга Гелемей, провела правовий онлайн-урок   на тему: «Кібербулінг, або  агресія в інтернеті» для учнів ліцею ім. Я. Осмомисла Галицької міської ради.

Завдяки проведенню таких заходів  підвищується рівень правової культури та привертається  увага дітей до питання протидії насиллю у мережі “Інтернет”.

Працівниця Бюро розповіла ️ дітям  про правила безпеки, яких необхідно дотримуватись при користуванні інтернетом.  Наголосила дітям на тому, що небезпечно розповсюджувати про себе персональну інформацію, таку як адреса  проживання, місце навчання, номери  телефонів та інше.

11 лютого на запрошення учительки правознавства і громадянської освіти Лесі Кульчак головний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД Дмитро Савуляк провів правовий урок для учнів 11-Б класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату. Під час уроку учні дізнались про роботу системи безоплатної правової допомоги та мали змогу перевірити свої знання в галузі права  при розв’язанні правового кросворду.

11 лютого фахівчиня Надвірнянського бюро правової допомоги  Людмила Туєшин провела правовий урок для учнів 9, 10 та 11 класів Лоївського ліцею на тему: «Попередження та протидія кібербулінгу в дитячому середовищі».

Під час уроку діти дізнались про те, чим кібербулінг відрізняється від традиційного булінгу, а саме:

  • кібербулінг – це завжди «цькування онлайн», який має мету нашкодити чи принизити людину дистанційно, без фізичного насильства;
  • жертва ніде не може сховатися, бо навіть покидаючи кіберплатформу комунікації, вона знає, що процес цькування там продовжується;
  • можливість прихованої агресії, оскільки агресор може бути невідомим, анонімним;
  • ширший обсяг потенційної і залученої аудиторії;
  • відсутність зворотного зв’язку. У випадку звичайного булінгу агресор бачить вразливість жертви і може в якийсь момент зупинитися, не доводячи до руйнівних наслідків. А в інтернеті не видно, що відбувається з іншого боку, і агресор не знає, коли потрібно вчасно припинити цькування.

17  лютого, напередодні  Міжнародного дня рідної мови,який відзначають щороку  21 лютого,  обговорили з учнями 8 класу ліцею №4 Івано-Франківської міської ради  історію розвитку  та забезпечення функціонування української мови.

 Під час відкритого уроку вчителька української мови Леся Петрик та керівниця правового клубу «Діалог» Івано-Франківської міської централізованої бібліотечної системи Майя Шегда  розповіли учням про важливість підтримки та розвитку української мови, навели приклади боротьби українського народу за збереження свої ідентичності, культури та мови.

Головний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД Дмитро Савуляк розповів учням про законодавчі засади забезпечення функціонування української мови, що визначені Конституцією України та Законом України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

21  лютого головний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД провів правовий урок для учнів 6-тих та 9-тих класів Тисменицького ліцею Тисменицької міської ради.

Тематика уроку була присвячена правам людини та приурочена до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, який відзначали напередодні. Під час уроку учні переглянули фільм  «ЄВРОМАЙДАН SOS» режисера Сергія Лисенка.

Фільм розповідає про те, як правозахисна група «Євромайдан SOS» виникла з ініціативи молодих правозахисників та активістів, які об’єдналися 30 листопада після побиття студентів на Євромайдані. Нині громадська організація веде моніторинг військових злочинів, займається міжнародною адвокацією та звільняє політичних в'язнів. 

Після перегляду фільму присутні мали змогу висловити свою думку щодо подій зображених у фільмі  та важливості правозахисної діяльності, обговорити, що для них означають  права людини і права дитини та чи є між ними різниця.

Окрім цього, 15 лютого головний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Івано-Франківського місцевого центру з надання БВПД провів онлайн-зустріч зі  студентами юридичної клініки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, під час якої ознайомив їх з реалізацією проєкту «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення», що реалізовується Офісом Генерального прокурора  спільно з системою надання безоплатної правової допомоги.


Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців