Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Не було б щастя, так нещастя допомогло

Блог на БРІЗ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342 559 066
Депозит – це не завжди прибуткова справа, а моментами проблеми на свою голову!!!
26.11.2021, 16:45 (ред.)

#кейсБПД

Нажаль, часто банківські установи користуються незнанням людей законодавства, спеціально не виплачують депозитні кошти та відсотки, користуючись незаконними підставами для відмови.

Так і сталось з жінкою, яка раніше проживала на території Кримського півострову, після того як вона звернулась до банку задля отримання коштів, які банк зобов’язаний виплатити. Банк відмовився виплатити депозитні кошти та нараховані відсотки, з підстав окупації Кримського півострову.

В пошуках справедливості жінка звернулась до Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі - Місцевий центр) для вирішення проблеми.

Проаналізувавши ситуацію працівник Місцевого центру надала консультацію з вищезазначеного питання та допомогу в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги.

Місцевий центр по даній справі призначив адвоката, який надає безоплатну вторинну правову допомогу. За результатами зустрічі адвоката з клієнткою, підготовлено та подано до суду позовну заяву та заперечення на заяву про перегляд заочного рішення.

Суд, дослідивши докази, що містяться у матеріалах справи, оцінивши їх в сукупності – задовільнив вимоги позивача та призначив стягнути з банку заборгованість та судовий збір.

Зверніть увагу!

Відповідно до ч. 1 ст. 1058 Цивільного кодексу України: за договором банківського вкладу (депозиту) одна сторона (банк), що прийняла від другої сторони (вкладника) або для неї грошову суму (вклад), що надійшла, зобов'язується виплачувати вкладникові таку суму та проценти на неї або дохід в іншій формі на умовах та в порядку, встановлених договором.

Відповідно до ч. 1 ст. 1059 Цивільного кодексу України: договір банківського вкладу укладається у письмовій формі.

Письмова форма договору банківського вкладу вважається додержаною, якщо внесення грошової суми підтверджено договором банківського вкладу з видачею ощадної книжки або сертифіката чи іншого документа, що відповідає вимогам, встановленим законом, іншими нормативно-правовими актами у сфері банківської діяльності (банківськими правилами) та звичаями ділового обороту.

Відповідно до ч. 1 ст. 1059 Цивільного кодексу України: боржник зобов'язаний виконати свій обов'язок, а кредитор - прийняти виконання особисто, якщо інше не встановлено договором або законом, не випливає із суті зобов'язання чи звичаїв ділового обороту.

Згідно правової позиції викладеної в Постанові Верховного Суду від 19/09/2019 №201/4285/15/-ц тлумачення частини третьої статті 1600 Цивільного кодексу України свідчить про те, що банк зобов’язаний видати вклад та нараховані відсотки за вкладом із спливом строку, встановленому в договорі банківського строкового вкладу.

Так як, клієнтка уклала договір банківського вкладу не з філією банку, а з юридичною особою, якою являється цей банк, згідно статті 527 Цивільного кодексу України, банк повинен виконувати свої зобов’язання за договором банківського вкладу.

Справа в Єдиному державному реєстрі судових рішень знаходиться тут:

https://reyestr.court.gov.ua/Review/92680293


Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців