Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Справи великих мають бути теж великими

Блог на БРІЗ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342 559 066
Відповідальність за порушення правил карантину при короновірусі
18.3.2020, 17:15

З метою підвищення обізнаності населення щодо запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), фахівчинею Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлією Дронь надається правова консультація з питання:"Відповідальність за порушення правил карантину при коронавірусі".

 

Від 17 березня 2020 року набрав юридичної сили Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)».
Даним Законом внесено зміни до багатьох законодавчих актів України, серед яких: Кодекс законів про працю України , Кодекс України про адміністративні правопорушення, Кримінальний кодекс України, Податковий кодекс України, Митний кодекс України, Закон України "Про відпустки" та ін.

 

Про які аспекти варто знати пересічним громадянам

‼️Перш за все, пам’ятайте про міри відповідальності в разі порушення правил карантину.
1️⃣Адміністративна відповідальність за порушення карантину⤵️
Статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення закріплено розмір штрафу для громадян та посадових осіб . Зокрема, за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями передбачено накладення штрафу:
• на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 000 грн до 34 000 грн),
• на посадових осіб - у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 000 грн до 170 000 грн).

2️⃣Кримінальна відповідальність за порушення карантину⤵️
До Кримінального кодексу України внесено статтю 325 «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням».
Відповідно до її змісту, порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань карається наступними санкціями:
• штраф від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 000 грн до 51 000 грн);
• арешт (на строк до шести місяців )
• обмеженням волі (на строк до трьох років)
• позбавленням волі (на строк до трьох років)
В тому випадку, якщо вищезазначені діяння спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, особа буде покарана позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Також даним Законом зобов’язано Кабінет Міністрів України прийняти та подати на розгляд Верховної Ради України законопроекти, які необхідні для врегулювання суспільних відносин, пов’язаних із встановленням карантину.
‼️Важливим аспектом є встановлення ряду обмежень та заборон на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), про які ми поінформуємо вас у нашій наступній публікації!


Гість 20:47, 29.3.2020

Доброго вечора! В мене в дворі збираються компаніі з мінімум 5-ти людей без жодних засобів захисту, відпочивають, п"ють алкоголь і т.д.. Зателефонувана на 102 - мені відповіли, що єдине порушення - це розпивання алкоголю. А як же порушення карантину???

Івано-Франківський М 15:20, 1.4.2020

Доброго дня! За результатами розгляду Вашого питання повідомляємо наступне. Адміністративна відповідальність за порушення правил карантину встановлена статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Дана стаття чітко не вказує на діяння (дію або бездіяльність), за вчинення яких настає адміністративна відповідальність, а відсилає до необмеженого кола інших нормативно-правових актів, які встановлюють правила щодо карантину людей. Проаналізувавши дані акти, можемо виокремити наступні правила, при порушенні яких особу може бути притягнено до адміністративної відповідальності. Зокрема, це самовільне залишення місця обсервації (карантину) особою, яка може бути інфікована коронавірусною хворобою COVID-19 , функціонування всупереч заборонам розважальних закладів, ресторанів, кінотеатрів, театрів, музеїв, галерей, бібліотек, фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів проведення масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, тощо . Тобто, в тому випадку, якщо жодна із даних фізичних осіб не є такими, що самовільно залишили місце обсервації, то їх не може бути притягнутою до адміністративної відповідальності за ст.44-3 КУпАП.

Гість 17:41, 1.4.2020

Доброго дня. м. Івано-Франківськ. вул. Івана-Павла II.Відділення поштового зв'язку № 9. Зайшов туди сьогодні і "дар мови відібрало".
1) З двох працівниць одна була без маски.
2) В приміщенні в 10кв.м 2 клієнта без масок. І в загальному коридорі ще таких ж троє.
3) Всім клієнтам сунуть одну і ту саму ручку для підпису.
Доречі, в цьому ж будинку за кутом в другому ж під'їзді люди або на самоізоляції або на обсервації, бо тоді ж спостерігав як їм передавали продукти в коробці

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців