Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


В здоровому тілі здоровий дух

Блог на БРІЗ


Гольбин Микола
Юрист, експерт ІКЦ Universal Assistance, голова профспілки моряків Азова
Реальне відношення до мігрантів в Німеччині
23.10.2012, 13:49 (ред.)

Давно вже приїлися помітні заголовки в пресі про крах мультикультуралізму і ненависті до мігрантів в країнах ЄС, у тому числі в Німеччині. Жовта преса, жовтою пресою, а інформація відповідного дослідження Інституту німецької економіки зовсім інша справа.

Не можна заперечувати, що кожен п'ятий в Німеччині є мігрантом або нащадком мігранта, з німецьким громадянством або без нього. Але це не має значення, в порівнянні з тенденцією поліпшення відношення рядових німців до мігрантів. Німці, а особливо молодь, вже не дивуються з незвичайної зовнішності і дивовижних імен мігрантів.Поява мігранта в телеекрані або в громадській установі сприймається німцями як щось само собою зрозуміле. Плюс до всього, незважаючи на усю «гіркоту» проблем адаптації мігрантів в німецькому суспільстві, думка німецьких громадян стосовно мігрантів не відрізняється особливою ворожістю або неприязню.

Але справа не в особливостях толерантності і м'якого відношення німецького суспільства до мігрантів. Рядові німці якраз і не причому. Уся справа в самих мігрантах, які значно змінилися. А точніше змінили свою поведінку і соціальне походження.

Що правда, то правда. В останні десять років в Німеччину на постійне проживання стало переїжджати більше освічених висококваліфікованих фахівців, включаючи тих осіб, що мають вищу освіту і вчений ступінь. Враховуючи наявність в країні дефіциту освічених кадрів та відносну пасивність німецької молоді, приплив в Німеччину освічених мігрантів є цілком об'єктивним.Жарти жартами, але у рядових німців навіть змінився стереотип про мігрантів. Замість «недалекого» і малограмотного іноземного робітника, що важко розмовляє німецькою, який щомиті не може вписатися в німецький життєвий устрій, більшість німців бачать всучасних мігрантах старанних і вихованих працівників, що вільно володіють державною мовою і тактовно відносяться до традицій і норм поведінки країни перебування.

Проте мігрант мігрантові - не рівня. Особливо не люблять німці циганів, а також тих мусульман, які ставлять догми Корану вище за німецький закон. Відношення відношенням, а правопорушення повинне каратися законом. Уявіть себе суддею, який повинен винести однакову міру покарання громадянинові України і приїжджому. Німець керуватиметься виключно законом.

Однак, навіть в найбільш напружений для Європи 2011 р., коли європейське суспільство не оправилося від «справи Брейвика», думка німців про мігрантів була на подив занадто позитивною. Згідно з проведеним соцопитуванням одного відомого університету 60 % німців вітало приплив висококваліфікованих мігрантів в Німеччину.

Спробуйте уявити собі наступну ситуацію. Перед Вами стоять два висококваліфікованих адвоката. Тільки один з них українець, а інший мігрант з Бангладеша. Так кому з них Ви довірите свої права? Якби перед такою дилемою стояв німець, то він би довірився тому фахівцеві, у якого більший досвід професійної діяльності.

Отже не зовсім все так просто, як здається, в стосунках європейців і мігрантів, на прикладі тієї ж Німеччини. Помітно, що для прагматичних німців приїжджі не є просто сірою масою, що розрізняється за кольором шкіри і країною походження. Важливим критерієм поваги є освіта і культура самих мігрантів, їх соціальний прошарок і походження.

Так що ж пишуть в газетах про стосунки мігрантів і корінних європейців? Вже точно не те, що значні зусилля потрібно приймати самим мігрантам, якщо вони хочуть щоб їх поважали. Це безпосередньо торкається і  наших співвітчизників, які живуть і працюють в Німеччині та інших країнах ближнього і далекого зарубіжжя.


Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців