Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Поки людина не здається, вона сильніша від своєї долі

Блог на БРІЗ


Ляхович Юлія
Ще раз про щастя..
16.2.2014, 13:37

Це був звичайний день звичайної родини, одна з тих годин звичного розпорядку, коли після обіду перед сном трирічний син  попросив почитати йому книжку-він обрав нову, куплену татом історію з банальною для дорослих, та загадковою для дітей назвою «Казка про щастя».

- Добре, давай «Казку про щастя».

- Мам, а що таке щастя?                                                                                                                     

Ні, я не хочу сказати, що я не мала відповіді на його запитання. Будучи мамою допитливої малечі я завжди готова до таких безпосередніх дитячих запитань, як: «Чому дерева колишуться» і «Звідки в зебри полоски». Я могла б відповісти йому, що щастя-це коли все добре, нікого нічого не болить і коли люди радіють (по суті, так воно і є). Могла б сказати : «Дізнаємось, коли прочитаємо». Але в той день мені самій захотілось уявити щастя по дитячому, і зрозуміти, яке воно -  безумовне, безкомпромісне, не вписане в розміри, не втиснуте у формат, не зацьковане заздрощами і не підгризене сумлінням.

Заради цікавості, запитала у Гугла.

Вікіпедія: «Ща́стя — стан цілковитого задоволення життям, відчуття глибокого вдоволення та безмежної радості. Те, що викликає відчуття найвищого задоволення життям, дає радість людині. Стан чи якість бути щасливим; насолоджувальний досвід чи емоція, що породжується від володіння добром чи задоволення бажань; втіха, приємність; Стан щастя можна вивчати за допомогою доступних методів медичного обстеження. Так було встановлено, що за стан щастя відповідає активність кори лівої передлобної частки головного мозку. Також йдеться про «гормони щастя» - т. зв. ендорфіни.»

           Там були  ще  сотні думок, і визначень.  Стільки, скільки щасливих людей.   Ми всі стаємо щасливими багатократно, хтось рідше, хтось частіше. Ми стаємо щасливі-і одразу забуваємо про це, знову набуваємо стану «очікування щастя». Наші дії роблять це очікування активним. І щастя приходить. Рано чи пізно.

 Але є одна проста вправа, яка допомогає відчувати себе щасливим щодня.

 Треба лише подивитись навколо і побачити безмежний світ, наповнений кольорами та явищами, очі та посмішки близьких  людей, весну, що от-от увірветься у наше життя,- а потім закрити очі. І побачити темряву.

Треба прислухатись до звичних звуків, що  оточують-шурхіт листків у копіювальному апараті, дзвінок домофона, сміх улюбленої дитини, крики ластівок на світанку, - а потім закрити вуха. І почути тишу.

Спробувати  уявити, що  руки  не слухають, а ноги не танцюють.

 А слова, що так хочеться промовити, застрягають у горлі. 

Це неймовірно, але це і є щастя-робити звичні речі, бачити та чути світ, до якого ми так звикли, та який так звик до нас.

Це не означає, що люди, які не можуть бачити, чути, говорити, ходити чи танцювати – не щасливі. Але якими щасливими можемо бути ми, коли зрозуміємо, що причин для щастя маємо набагато більше. Одного разу я спілкувалась із молодою жінкою на інвалідному візку. У неї є сім’я, маленький син. Вона реалізувала себе в спорті. (Ірина- майстер спорту міжнародного класу з стрільби з лука). Коли запитала її, в чому твоя особлива потреба- вона відповіла: «У мене є все, що мені треба. Я абсолютна щаслива.»

В кожного свій шлях до щастя, та своє власне відчуття його.

Скажіть своїм коханим, про те як ви їх любите, скажіть батькам, що сумуєте без них, похваліть дитину за зліпленого з пластиліну сніговика, навіть якщо сніговик більше схожий на мамонта , подаруйте самотній людині посмішку, засмученій-привід для радості, а колезі по роботі-нову чашку для кави.

 Посадіть дерево, якщо зможете. Не зможете-посадіть квітку. Робіть щасливими людей навколо вас так, як вмієте.

В той день я відповіла сину на його запитання. Ми відклали книжку, і я розповідала йому про те, як звичні речі роблять нас щасливими . І ще  сказала, що щастя для мене –це він. І він заснув,  з усвідомленням безмежної важливості для своєї мами.

Заснув із розумінням, що він- і є Щастя. 


Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців