Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...
Портрет професії. Провізор
Зазвичай хворих лікують лікарі. Але нерідко наше здоров'я залежить від аптекарів. До них хворі в...
Портрет професії. Гуморист
Хтось скаже, що гуморист - це не професія... це не серйозно і заробити цим на...
Портрет професії. Дієтолог
Кажуть, що їжа - найкращі ліки. Ми б погодились з цією думкою, якби не статистика...
Портрет професії. Стиліст секонд-хенду
За приблизними оцінками, світовий ринок збуту ношеного одягу становить 4 мільярди доларів США. Як засвідчує дослідження...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Фахівці правової допомоги знають як швидко стягнути аліменти
До одного із відділів бюро правової допомоги звернулась жінка із проханням якнайшвидше скласти заяву про...
26.5.2020, 15:29
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Як Степана Пушика висували в народні депутати і що з того вийшло?
1.ІХ.1989. Дощ. Болить голова. О 9-ій виступав на відкритті СШ № 23. Запрошували студенти педінституту на зустріч...
25.5.2020, 10:17

ОПИТУВАННЯ


Чи подобається вам кліп BIG LAZER - Качечки (Official Video)
Так
Ні
Дуже

НАШІ ДРУЗІ


Не все те правда, що на весіллі співають

Блог на БРІЗ


Володимир Гарматюк
Журналіст
Кілька слів пра ущємлєніє прав русскаізичьнага насєлєнія від западнаукраінскага фашиста...
23.5.2013, 09:52 (ред.)

Днями дитина попросила знайти їй в інтернеті сторінку дитячого журналу "Кенгуру". Ми виписали їй друковане видання, але вона хотіла ще якихось завдань. Відкривається сторінка, що має адресу з доменом UA (kenguru.in.ua). Вся сторінка російською мовою. Пошуки кнопки для переходу на українськомовний варіант результату не дали. Вказано лише індекс на передплату українськомовного друкованого видання. Думаю, може, вечір, втомився я, не бачу вже ніц. Та й старий став.

Пишу їм у рядку зворотнього зв'язку. Мовляв, доброго дня, дорога редакціє. Чи не були б ви такі ласкаві сказати, де можна змінити мову сторінки, бо чай нє в Рассєї живьом...

Сьогодні зранку від них прийшла відповідь: "Доброго дня. Нажаль, сайт "Кенгуру" зроблений лише російською мовою". І нижче посилання на адресу: "www.Kenguru.in.ua - детский супержурнальчик".

Що цікаво, журнал має сторінку в соцмережі вконтактє. Там вказано його місце розташування: Львов, Украина.

І хто після цього фашист, права язичниє ущємляющій??!!


наталя волкова 10:07, 23.5.2013

це не дивно, пане Володимире. Це норма. Ви коли останній раз гуляли по Львову? Там української мови рідко почуєш. Польською розмовляють хіба якісь жіночки з села, а "увьєсь культурний люд гаваріт па руські"

Гарматюк 10:12, 23.5.2013

востаннє... 9 травня))) і 10. але я чув там різні мови. зрештою, свята, туристів багато.

семенк 10:25, 23.5.2013

до "Гарматюк": ага, а щирі українці сидять по хатах і бояться вийти на вулицю, щоб у своїй злобі до всього неукраїнського не перестріляли тих туристів, які говорять не рідною солов'їною.

Гарматюк 14:57, 23.5.2013

до "семенк". Не перегинайте палицю і не перекручуйте. я, до прикладу, не маю злоби до "всього неукраїнського" і нікого не збираюся стріляти. Туристи привозять гроші. Залишають їх тут. На жаль, Івано-Франківську до того обсягу туристів, який я побачив у ті два дні у Львові, далеко. І турист не зобов'язаний вчити мову тієї країни, куди приїздить. Натомість туристам мають бути створені умови, щоби зокрема в мовному питанні вони почувалися зручно. Я говорю про інші речі. Про те, що у себе дома, у своїй країні я і моя дитина часто почуваємося незручно, зокрема в питанні мовному. Більш незручно, ніж туристи. Бо навіть у серці "бєндєравщіни", на Прикарпатті, в Яремчі на базарУ баби до мене, мешканця Івано-Франківська, запопадливо звертаються "чєво ізволітє", і навіть не червоніють, коли я кажу, шо я мЄсний, шо я панімаю і по-нашому.

Микола 06:05, 26.5.2013

Пане Володимире, думаю, що цьому (чи цій) "семенк" і відповідати не варто було. До такої людини все одно не дійде. Це з тих якраз, хто й обзиває фашистами українців, яким не байдужа Україна, її мова і її культура. Це з тих манкуртів, перевертнів, "руками" і язиками яких Раша й плюндрує усе українське в Україні...

журналіст 12:42, 26.5.2013

до Гарматюка: думаю, що ви трохи пересмикуєте поняття. насправді нічого страшного нема в тому, що в Яремчому люди полімовні.

Микола 17:01, 26.5.2013

Те, що в Яремчі чи в будь-якому іншому містечку Галичини місцеві люди можуть переходити на мову рашен, має дві сторони. Перша - позитивна, яка говорить про те, що наші люди здібні до мов, моментально можуть освоїти (хай навіть лише на побутовому рівні) чужу мову на противагу всяким азаровим, яким цього не дано; що вони толерантні й культурні, виявляють повагу до співбесідника. Але є друга - негативна, яка свідчить про надто вже велику запопадливість, готовність зігнути хребет перед чужинцем. Добре, якби були наші люди ще й принциповіші, могли заявити: "Да, я знаю твой язик, але ти в моій країні, то й говори моєю мовою!"

Гість 09:45, 27.5.2013

Дыйсно, Львів - російськомовне місто, на кухнях, це вже точно.
Питаю у львівян: А звідки така роздвоєність, якась шиза, між собою - російською, а у бусіку - українською?
Відповідь: Не часто, але хтось розказував,що можно напоротися на "національно стурбованого придурка", який втручається у розмову незнайомих людей із хамським "А шо то не на державній?" Не посилати або бити ж його..
Того ріда мова має стати Рідною природно, а не насильницькими навязуваннями, у противному разі - будемо мати ефект Штирлиця.
До речі, а хто з Ваших знайомих бездоганно розмовляє українською?

Степан 22:34, 28.5.2013

До пана Гарматюка. Вже певний час в інтернеті діє спільнота, яка бореться з такими компаніями, які працюючи в Україні (чи то місцеві, чи то закордонні) не мають українських версій сайтів. Ця спільнота називається "И так поймут!" https://www.facebook.com/groups/i.tak.poymut/. Так що хочу сказати всім галичанам, що змінити цю ситуацію можна і треба. Тільки треба діяти.

до "Гостя" 23:45, 28.5.2013

Ви ідіот.чи імбіцил???Хоч...все рівно,не виліковний...

Гарматюк 08:55, 29.5.2013

до "до "Гостя"... ну власне, про що мені і йшлося.. будь - яку тему можна "затролити"... До слова, міжнародне слово латинського походження пишеться з другим голосним Е, а не І, як написали Ви у своєму коментарі. Варто зазначити, що це два терміни, які мають стосунок до однієї проблеми - олігофренії, проте все ж означають різні стадіїї її розвитку. З імбецилом (Імбецильність (лат. imbecillus — слабий) — середня стадія олігофренії — затримки психічного розвитку.[1]

Мова та інші психічні функції слаборозвинені. Імбецил не підлягає навчанню, непрацездатний, мова примітивна, аграматична, вони взмозі виголошувати нескладні фрази (словниковий запас 200-300 слів). На зміну обстановки дають неадекватну реакцію) ще не так все страшно, як з ідіотом (найглибший ступінь олігофренії, важка форма, якій характерна майже повна відсутність мовлення і мислення). Тому це не одне й те саме. Тобто, не "все рівно", що українською звучить як "все одно", чи "байдуже", чи "немає значення". Якщо вже говорити про "невиліковність", і, як наслідок, про дієприкметник "невиліковний", що пишеться разом. Даруйте мені мої філологічні виверти. Дякую, що читали блог. Успіхів!

Гарматюк 14:02, 29.5.2013

Дякую всім, хто читав і підтримав цей блог. Адміністрація сайту, до речі, в листі повідомила мене, що в планах є розробка українськомовної версії. Про дати не повідомили, правда, але заради об'єктивності цю інформацію варто також почути.

до Гарматюк 14:07, 29.5.2013

Файно!!!

dirol7 12:35, 30.5.2013

Відправив їм листа з таким же питанням.

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Травень
2020
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМАНовини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Як у Франківську діти вчились робити натуральний крем

ВІДЕОНОВИНИ


Головний торговий центр Пасічної запрошує дітей на "River Fest"
<p>
	14-15 грудня головний торговий центр Пасічної ТЦ River Park запрошує на новорічно-різдвяний ярмарок.</p>
<p>
	Адреса: Галицька 139А.</p>
<p>
	ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ.</p>

РОЗСИЛКА НОВИНвсе для підприємців, роботодавців та орендарців