Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Жінка чоловікові подруга, а не прислуга

Головна інспекція Міністерства оборони України перевірила Івано-Франківський гарнізон


13 Лютого 2012 p.

Минулого тижня в усіх військових частинах та установах Івано-Франківського гарнізону працювала інспекційна перевірка Головної інспекції Міністерства оборони України, яку очолює Валерій Фролов. Частини військового гарнізону складали ряд іспитів та перевірок, результатом яких стало визначення їх готовності до виконання завдань за призначенням, відповідності підготовки особового складу до вимог займаних посад, стан бойової підготовки, рівень керівництва. Військові інспектори побували також в інших частинах, дислокованих на Прикарпатті. Забігаючи наперед, можна сказати, що за підсумком інспекційної перевірки всі частини та установи готові до виконання поставлених перед ними завдань.

 

Одним з головних об’єктів перевірки був стан справ у 114-й Івано-Франківській бригаді тактичної авіації. Адже саме на цих військових авіаторів покладено важливе і відповідальне завдання по збереженню безпеки неба під час проведення футбольного чемпіонату «Євро-2012». Тому особлива увага інспекторів приділялась не лише особистій підготовці кожного окремого спеціаліста, але й тому, як вміють і діють всі посадові особи бригади під час заступлення на бойове чергування та при оголошенні сигналу небезпеки в зоні відповідальності авіаторів.

 

Військовослужбовці 114-ї бригади тактичної авіації в цілому продемонстрували високий вишкіл та згуртованість дій. А виліт винищувачів у повітря після отримання сигналу про небезпеку навіть перекрив існуючий норматив. Так само добре показали себе і частини зв’язку та спостереження за повітряним рухом. Також під час перевірки льотчиками та представниками інших родів військ було відпрацьовано нову вертикаль співпраці, що дозволить оперативніше реагувати на зміни в повітряній обстановці. І хоча у фаховій підготовці авіаторів сумніватись не доводиться, під час перевірки командування бригади порушило низку важливих питань, зокрема про те, як і яким чином буде налагоджена співпраця з власниками легких літальних апаратів. Лише на Прикарпатті людей, що мають власний гелікоптер або невеликий літак, близько сотні. Крім цього, існує ще чимало незареєстрованих літаючих засобів. 

 

  – Усі вони знаходяться на приватних територіях, які охороняються, і наш доступ до них, так само як і інших правових органів, просто неможливий, – зокрема наголосив командувач повітряного командування «Захід» генерал-лейтенант Станіслав Павлович. – На жаль більшість власників цих літальних апаратів не звітують, коли і куди вони літають чи хочуть полетіти. Ставляться до перельотів, як до прогулянки на велосипеді: захотів – сів і поїхав. Як правило, це не є проблемою військових, адже існує чимало інших структур, які повинні контролювати такі польоти. Однак, коли на нас покладена безпека неба під час «Євро-2012», то потрібно навести лад. Адже якщо ми відслідкуємо неакредитований літак чи гелікоптер у небі, то він буде розцінюватись як об’єкт потенційної загрози – терорист. І мимоволі перетвориться в ціль для сил ППО. Для його перехоплення та посадки буде задіяно чимало сил. Також невідомо, чи взагалі власники приватних літальних апаратів мають відповідну підготовку та документи.

  

Отримавши цю інформацію, головний інспектор Міністерства оборони України Валерій Фролов пообіцяв найближчим часом довести цю проблему  вищому рівню керівництва держави. Також до початку чемпіонату буде заплановано та проведено ряд попереджувальних акцій. Зокрема, Міністерством оборони України буде підготовлене та розповсюджене офіційне звернення до всіх власників малої авіації. Крім цього, буде проведено ряд заходів з залученням міліції та інших силових структур з виявлення незареєстрованих в Україні літаків і гелікоптерів та місць для їх посадки і утримання.

 

На підсумковому засіданні було оговорено й низку важливих проблем із забезпечення військових авіаторів пальним та іншими ресурсами, необхідності підвищення кваліфікації і льотчиків, і технічного складу бригади.

 

– Ми занадто захопились у війську питаннями фарбування стін, обрізання можливих і неможливих бирочок та плакатників, – наголосив Головний інспектор Міністерства оборони України Валерій Фролов. – З цим потрібно покінчувати. Треба звертати увагу на реальну роботу, реальне вміння людей виконувати свої посадові обов’язки, які є в кожного військовослужбовця. А побілку стель давайте залишати структурам, які за це відповідають.

 

Окрема увага Головної інспекції Міністерства оборони України була приділена рівню готовності та вмінню виконувати поставлені завдання військовими комісаріатами області. Головний інспектор Міністерства оборони зазначив, що всі структури армії завжди повинні бути підготовленими до дій в особливий період, і військкомати в цей час стають ключовими в обороноздатності країни. Адже саме завдяки ним буде проводитись доукомплектування частин спеціалістами, мобілізація не тільки громадян, але й техніки та інших ресурсів.

 

– Військові комісаріати повинні мати і мусять вміти використовувати засоби агітації і пропаганди, – зокрема зазначив Головний інспектор Міністерства оборони України Валерій Фролов. – Адже від цього залежить мотивація людей до служби, до захисту Батьківщини. Скажімо, лише одна пісня чернівецького автора «Україна» змогла підняти дух усіх учасників заходів під патронатом Президента на якісно вищий рівень. Люди різних партій, з різних регіонів нашої держави, почувши цю пісню, піднімались з місць. Бо всі вони відчували свою належність до великої Батьківщини. Саме від заступника військового комісара з виховної роботи залежатиме чи не основа всієї територіальної оборони. Адже хто, як не він, має знати специфіку людей регіону: кого з ким можна призивати в одну роту, а кого не варто залишати навіть в одному батальйоні.

 

Головний інспектор поставив також вимогу підготувати пропозиції з цього питання. Але пропозиції мусять бути лише реальні, відповідно до вимог часу. Валерій Фролов розповів, як в одну з миротворчих місій було призначено керівника розвідки, який у своїй роботі керувався лише розробками, отриманими під час навчання у навчальному закладі, і який абсолютно не міг провести аналіз сучасних вимог бою. І лише диво не призвело до людських втрат, адже помилкові розрахунки цього керівника ґрунтувалися ще на досвіді Другої світової війни і не працювали в умовах сучасної напівпартизанської війни.

Окремо головний інспектор цікавився питаннями співпраці та організації роботи між відділом призову обласного військового комісаріату та територіальним центром комплектування військ. Власне, в цих питаннях виявилось чимало проблем. Зокрема, в обласних військових комісаріатах немає власного психолога, і для того, щоб здійснити відбір кандидатів до вступу у вищі військові навчальні заклади, залучаються фахівців з органів самоврядування. Головний інспектор поцікавився і тим, хто і як проводить зараз відбір на військову службу за контрактом, які методики використовуються, які є критерії оцінки, і якою взагалі є механіка роботи набору на військову службу та відбору тих фахівців, хто проводить цей відбір. Результатом майже півторагодинної бесіди головного інспектора з особовим складом військкомату стало його прохання підготувати йому реальні пропозиції з покращення взаємодії різних структур військкомату, поліпшення роботи фахівців з молоддю тощо.

– До проведення інспектування ми готувались, – зазначив начальник Івано-Франківського військового гарнізону полковник Ігор Боловицьких. – І хоча результати не такі, як ми очікували, все ж рівень підготовки, а головне –бажання військовослужбовців сумлінно виконувати свої обов’язки є високим. А це означає, що ми зможемо виправити помилки і подолати всі недоліки, і що найважливіше – сумлінно виконати покладені на нас державою обов’язки.

 

Підполковник Тарас Грень,  Західний Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України, для БРІЗ


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 1336
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців