Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Оголошено конкурс з відбору психологів
...
18.6.2024, 10:38
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Фінансові взлети - це ще не життєві крила

Як оптимізувати продуктивність ноутбука?


19 Серпня 2024 p.

Щодо геймінгу у вас є кілька варіантів для вашого пристрою. Багато хто вибирає настроювані ПК чи ноутбуки.

З цим сказано, чимало геймерів також обирають ноутбук. Пристрій портативний, але він все ще надає те, що ви очікуєте від настільного комп'ютера з точки зору функціональності.

З іншого боку, за гроші, які ви витрачаєте на ноутбук, ви можете отримати настільний комп'ютер із набагато кращим апаратним забезпеченням, але це також призводить до стаціонарного установлення.

Щоб максимізувати геймінг на ноутбуці, можна вжити певних заходів. Розгляньмо їх, якщо ви вирішили обрати саме ноутбук і хочете насолоджуватися відеоіграми на повну.

Додавання оперативної пам'яті

Оперативна пам'ять - це саме те, що відповідає за швидкодію, насамперед. За сучасних стандартів, розвиваючись технологіями та можливостей техніки, для нормальної роботи ноутбука потрібно не менше 8 ГБ. Якщо вашому ноутбуку не вистачає пам'яті - навіть прості команди можуть виконуватися з затримкою.

Для ефективної роботи з професійним програмним забезпеченням, наприклад, для відеомонтажу, краще мати 16 ГБ оперативної пам'яті, щоб не думати про те, як прискорити продуктивність ноутбука.

Звісно, кожна модель ноутбука має свій набір слотів і можливостей для оновлення. Але якщо ваш ноутбук дозволяє додати оперативку, а в вас працює лише 2 або 4 ГБ пам'яті - скористайтеся цією можливістю. Ефект ви точно відчуєте при першому запуску.

Виконання дефрагментації дисків

Дефрагментація диска часто допомагає прискорити роботу ноутбука з Windows 10 і Windows 11. Як підвищити продуктивність ноутбука:

Введіть "Дефрагментація" у строку пошукового запиту. У відкритому вікні оберіть "Дефрагментація та оптимізація дисків". Вкажіть літеру диска, на якому потрібно провести дефрагментацію. Натисніть "Оптимізувати".

Перевірка Windows на віруси та зловмисне ПЗ

Якщо ви все частіше думаєте про те, як прискорити ноутбук на Windows 10, тому що він став повільніше працювати, чути дивний шум, ніби ви чуєте роботу HDD, почали з'являтися непояснені вікна - це може вказувати на наявність шкідливої програми на вашому ноутбуці. Можете також перевірити свій жорсткий диск за допомогою застосунку Victoria.

Це часто трапляється з тими, хто не використовує антивірусне програмне забезпечення, але навіть з антивірусом в системі може статися зараження, про яке ви дізнаєтеся лише під час запуску повного сканування.

Якщо у вас немає зовнішнього антивіруса, перевірте стан свого пристрою через "Безпека Windows". На старіших версіях цей інструмент називається "Центр безпеки Захисника Windows".

Оптимізація продуктивності

Очікується, що існують різні методи оптимізації продуктивності самого ноутбука.

Зрозуміло, що після покупки нового ноутбука він має працювати бездоганно. Проте, для тих, хто має вживаний ноутбук, який купили дешево, має сенс працювати над оптимізацією. По-перше, почистіть пристрій.

У більш екстремальних випадках може знадобитися перевстановлення операційної системи або ретельне сканування системи для видалення пошкоджених даних через шкідливе програмне забезпечення.

Мета - мати ноутбук у гарному стані, щоб він міг запускати відеоігри, не залишаючи неприємного смаку через падіння кадрів на секунду та інші проблеми.

Розглядайте аксесуари

Говорячи про інвестиції грошей, варто звернути увагу і на аксесуари. Сам по собі ноутбук не дуже зручний для геймінгу, якщо вам не вистачає певних периферійних пристроїв.

Найяскравіший приклад - ігрова миша. Грати ви зможете лише у певні ігри за допомогою тачпаду, тому придбання миші має сенс.

Ще однією гідною опцією є заміна вбудованої клавіатури на сторонній аксесуар. Ігрова клавіатура полегшить введення тексту, особливо якщо ви граєте в гру, яка вимагає багато дій у хвилину.

Геймінг також впливає на апаратне забезпечення комп'ютера, що призводить до перегріву. Якщо чищення пилу всередині ноутбука не дозволяє вам насолоджуватися процесом, чому б не розглянути покупку підставки для охолодження?

Зазначені аксесуари - найпопулярніший вибір, але ви вільні досліджувати інші опції за бажанням.

Використовуйте Ethernet-кабель

Багато ігор вимагають підключення до Інтернету сьогодні. Якщо ви користуєтеся Wi-Fi, ймовірність того, що можуть виникнути проблеми зі з'єднанням або його сповільненням, велика.

Переривання можуть викликати кілька проблем, таких як помирання в грі через лаги або відключення без збереження гри та втрата прогресу.

Ethernet-кабель - досить непогане рішення для можливих проблем з Wi-Fi. Замість бездротового підключення ви можете використовувати кабель.

Звісно, це означає, що вам слід обмежити рух. Ноутбук повинен бути статичним, але ви, ймовірно, будете сидіти в одному місці під час геймінгу, тому перехід від бездротового підключення не повинен бути таким важким.

Спробуйте різні ігри

Загальний досвід геймінгу також залежить від того, в які відеоігри ви граєте. Якщо ви великий прихильник певного жанру відеоігор, ви можете виявити, що стаєте втомленими від них.

Відпочинок може здатися найкращим виходом, але слід також враховувати той факт, що гра в одні й ті самі ігри постійно робить вас втомленими. Таким чином, має сенс перейти на щось інше.

Існує безліч жанрів відеоігор, і спробувати щось поза вашою зоною комфорту може бути тим самим, що потрібно для того, щоб знову закохатися в геймінг.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 61
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Вересень
2024
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців