Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Камінь, що котиться, мохом не обростає

Кутська громада розвиватиме співпрацю з муніципалітетом з Італії


13 Грудня 2022 p.

Українські громади за підтримки Програми «U-LEADз Європою» знаходять нових партнерів з країн Європейського Союзу. Нещодавно відбулася перша онлайн-зустріч голови Кутської громади та представників італійською муніципалітету Коллезано.

Учасники зустрічі обговорили напрямки потенційної співпраці та визначили кроки, які потрібно зробити найближчим часом для налагодження партнерства.

Мер муніципалітету Коллезано Джаванні Батіста Меллі висловив слова підтримки українському народові та територіальним громадам.

«Ми з перших днів війни активно допомагаємо Україні. У Коллезано нам вдалося прихистити декілька українських сімей, для яких ми облаштували приміщення та надали все необхідне для комфортного проживання. У подальшому ми готові продовжувати допомагати українцям та розвивати партнерства з місцевими громадами. Ми можемо реалізовувати спільні ініціативи у різних напрямках та допомагати одне одному розвиватися», – зазначив мер італійського муніципалітету.

У муніципалітеті Коллезано готові співпрацювати у сфері туризму, сільському господарстві та розвивати національні природні парки, які діють на території італійської та української громад.

Італійський муніципалітет має чималий досвід у залученні коштів від великих міжнародних фондів та локальних організацій. Звучали пропозиції провести спільний форум для представників малого та середнього бізнесу, розвиток якого в пріоритеті в обох громадах. Представники муніципалітету Коллезано зазначили, що підприємці зможуть робити спільні виставки, проводити маркетингові кампанії та розвивати співпрацю.

«Кутська громада, як і муніципалітет Коллезано, має великий туристичний потенціал, який ми обов’язково розвиватимемо в мирний час. В умовах війни ми зосередилися на допомозі внутрішньо переміщеним особам та створенні для них прихистків. У подальшому нам дуже знадобиться підтримка міжнародних партнерів у реалізації проєктів та залученні додаткових ресурсів. Ми покладаємо великі сподівання, що вдасться налагодити співпрацю з муніципалітетом Коллезано, оскільки маємо дуже багато спільного», – наголосив голова Кутської громади Дмитро Павлюк.

Голова Кутської громади запропонував ще один напрямок для співпраці – обмін досвідом у виготовленні керамічних виробів ручної роботи. За його словами, кутська кераміка була традиційним народним промислом для Кутів та сусідніх населених пунктів. Зараз у громаді це ремесло відроджують, діє спеціальний навчальний заклад, де всі бажаючі можуть освоїти гончарську справу. Схожий напрямок розвинений в Коллезано, тому представники громад погодилися, що місцевим майстрам буде цікаво та корисно ознайомитися із напрацюваннями та технологіями виробництва.

Невдовзі представники Кутської громади та муніципалітету Коллезано проведуть додаткову зустріч, щоб конкретніше обговорити напрямки подальшої співпраці.

Нагадаємо, що зустріч проходила в рамках ініціативи «Мости довіри», яку започаткувала Програма «U-LEADз Європою» задля допомоги українським громадам у пошуку міжнародних партнерів.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEADз Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEADсприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 203
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців