Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Оголошено конкурс з відбору психологів
...
18.6.2024, 10:38
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Нема кращого друга, як вірна супруга

Проєкт «NGO relocation»: на Прикарпатті проведено інтеграційний захід для релокованих громадських організацій «Як почати комунікувати з місцевою владою, щоб тебе почули?»


28 Жовтня 2022 p.

Команда громадської організації «Громадський формат» провела інтеграційний захід на тему «Як почати комунікувати з місцевою владою, щоб тебе почули?».

У заході взяли участь представники релокованих громадських організацій, експертного середовища та ЗМІ. Модерувала захід координаторка хабу громадської активності в Івано-Франківській області Оксана Процюк.

Перед учасниками зустрічі виступила фахівчиня із соціальних комунікацій, викладачка та аспірантка Київського національного технічного університету КПІ ім. Ігоря Сікорського Оксана Говера, яка наголосила: «Громадський сектор в Україні попри всю свою активність, все ще охоплює значно менше людей, аніж хотілось би. І тут я хочу залишити за дужками такі ситуативні громадські об’єднання, наприклад, як зараз, волонтерські рухи. Говоримо про класичні громадські організації, до діяльності яких в українському суспільстві все ще живуть негативні стереотипи, які нав’язані нам совковими наративами. Лідерам громадських організацій завжди потрібно про них пам’ятати, але не зациклюватись, а продовжувати рухатись вперед для того, щоб провести думку активних громадян від стадії «несприйняття» до стадії «круто, що це робиться».

Як це виглядає на практиці. Щоразу, коли громадська організація хоче донести інформацію до громади, то чітко ставляться цілі: що насправді вона хоче повідомити, кому і навіщо це повідомляє?

І цільова аудиторія, і цільові групи впливу ділитимуться на шість категорій: категорія повної довіри («я вам довіряю, бо ви представники громади»), довіри із сумнівами чи застереженнями («я вам довіряю, але я читав, що всі ГО – грантожери»), недовіри із застереженнями («я вам не довіряю, бо сусідка сказала, що всі громадські лідери переслідують єдину мету – дорватись до влади»), категорія повної недовіри («я вам не довіряю, бо знаю, що громадський сектор в Україні не працює»), категорія антипатії («мені байдуже, що ви робите») та контролю («мені не байдуже, хто робить, аби робив це в межах законів»). І комунікативний успіх громадської організації буде завершеним і досконалим, коли розуміння, що ваші government relations напряму залежать від того, як вас, як громадську організацію, сприймає суспільство, помножиться на практичне формування таких меседжів, які враховуватимуть усі шість категорій комунікантів».

Нагадаємо, що громадська організація «Громадський формат» в рамках проєкту «NGO relocation» створила хаб громадської активності в Івано-Франківській області, який діятиме протягом року для громадських активістів та команд релокованих громадських організацій.

Проєкт «NGO relocation» реалізовує команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Національним фондом на підтримку демократії (NED).
 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 270
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Вересень
2024
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців