Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Хто боїться горобців, проса не сіє

Груші на зиму: 4 найкращих рецепти


30 Вересня 2022 p.

Зима вже не за горами. Але, якщо ви не встигли за літо приготувати достатньо смаколиків, ще трохи часу у вас є. Тим паче, що саме зараз прийшла пора збирати солодкі груші.

Звісно, корисно смакувати свіжими фруктами. Але якщо у вас власний сад, то додатково з них можна зробити безліч заготовок. Це не тільки варення, але й компоти, джеми, повидла, сушені, заморожені й навіть мариновані груші. Пропонуємо вашій увазі 5 найкращих рецептів, якими ви залишитесь задоволені.

1. Заморожені груші

Більшість господарів морозить на зиму полуницю, смородину, вишні, абрикоси. Але те саме можна робити і з грушами. Для цього беруться цілі тверді плоди, ретельно перемиваються й просушуються. Далі вони перекладаються в зіп пакет, який закривається на застібку й поміщається до морозильної камери.

Заморожувати груші можна цілими й шматочками, з цукром і без. Для морозива й десертів їх варто попередньо порізати й пробланширувати в цукровому сиропі. Тоді фрукти будуть більш солодкими і м’якими. А от цілі плоди знадобляться лише для компоту, адже після розморожування вони будуть темними й дуже м’якими.

Зберігати таку заморозку можна протягом року. Увесь цей час плоди зберігатимуть смакові якості й вітаміни за умови, що вони не підлягатимуть повторному заморожуванню.

2. Консервовані груші без стерилізації

Помиті груші (6 кг) розкладаються по стерилізованих банках (3 л), після чого заливаються окропом (8 л) і накриваються кришками. Приблизно через 20 хвилин, коли рідина трішки охолоне, її потрібно вилити назад до каструлі. Після додавання 2 кг цукру сироп доводиться до кипіння.

На наступному етапі банки з грушами наповнюються сиропом. В кожну з них додається 1 ч. л. лимонної кислоти. Закатані кришками банки потрібно добре укутати й залишити до вистигання.

3. Варення з груш з додаванням кориці

Очищені та нарізані груші у кількості 4 кг пропускаються через м’ясорубку. Можна скористатися й іншим подрібнювачем. Так, придбавши блендери у Києві за доступною ціною, ви швидко перетрете плоди до потрібної консистенції.

Поки стерилізуватимуться банки з кришками, перелийте пюре в посудину для варіння. Додайте до нього по 1 ч. л. меленої кориці й лимонної кислоти, дрібку ваніліну та 2 кг цукру. Все добре перемішайте і доведіть до кипіння. Не забувайте періодично помішувати, щоб не пристало, дерев’яною ложкою. Суміш потрібно уварювати на повільному вогні протягом 40 хвилин. Готове варення ще гарячим переливається в стерилізовані банки й закатується.

4. Повидло з груш

Вимиті плоди (1 кг) розрізаються на четвертинки, з яких видаляється серцевина. Протягом 20 хвилин вони уварюються на середньому вогні до м’якості. Щоб грушки не пристали, їх потрібно постійно помішувати.

Остужені груші перетираються через сито. До них додається 600 г цукру, й отримана маса добре вимішується, після чого знову ставиться на вогонь на 20 хвилин. Розкладене по банках і закрите кришками повидло потрібно накрити теплим пледом до повного охолодження.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 195
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців