Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Не все те правда, що на весіллі співають

Стрибок до успіху: як система “Jump” допомагає досягти лідерства у бізнесі


18 Грудня 2021 p.

Втриматися на плаву у бурхливому життєвому морі, зберегти при цьому здоровий глузд, а головне – зберегти та примножити свої статки, особливо, коли доведеться виходити на заслужений відпочинок – це реально.

Стрибок до успіху: як система “Jump” допомагає досягти лідерства у бізнесі

У цьому переконують у компанії «Старлайф», яка у партнерстві з провідною американською корпорацією “MetLife” сьогодні є одним з лідерів страхового бізнесу в України.

Як живе і чим дихає сьогодні бізнес із збереження життя людей – наші кореспонденти поцікавились у фундаторів бізнес Академії «Jump», яка розробила однойменну систему навчань для компанії «Старлайф» на Прикарпатті, – Миколи Кучернюка та Василини Павлюк.

Наскільки перспективним є страховий бізнес і яке місце у цій сфері сьогодні обіймає компанія «Старлайф»?

Микола Кучернюк: У досить швидкому часі Україна, як держава загальноєвропейського вектору розвитку, неминуче перейме увесь досвід соціального забезпечення провідних західних сусідів. У більшості країн, де значно вищий рівень свідомості та фінансової грамотності, середній показник населення, які мають накопичувальні страхові програми, сягає понад 60% від загального числа. Для порівняння: цей ринок України становить 3%.

Продукт пенсійного накопичення і страхування життя станом на сьогодні починає входити в список першочергових пріоритетів для будь-якого українця, оскільки альтернативних рішень комплексного фінансового захисту для себе і сім’ї наразі не існує.

Чим ваша компанія вирізняється з-поміж інших подібних? Чому її називають сьогодні лідером ринку?

Микола Кучернюк, співвласник компанії «Старлайф»:

Микола Кучернюк

Насамперед, варто зауважити, що «Старлайф» – це компанія мережева. І це дуже важливо. Адже в той час, коли відбувається глобалізація класичного бізнесу, мережевий бізнес стає перспективною нішою для представників дрібного та середнього бізнесу, яких законодавчо витискають з ринку.

Значну роль у розвитку страхового мережевого ринку відіграють страхові брокери, які займаються масовим інформуванням населення. Лідером цього ринку як разі є компанія «Старлайф» в тандемі з надійним страховим партнером – компанією «Метлайф».

Ключовою конкурентною відмінністю такого брокера є революційний маркетинговий план розвитку для будь-якого консультанта та можливість в перспективі стати співвласником компанії.

Але ж такого брокера необхідно підготувати. Наскільки важкою є ця справа?

Микола Кучернюк:

В процесі навчання у бізнес-Академії «Jump» ми використовуємо методику і технологію швидкого розвитку фінансового консультанта відкатегоріїпровідногоменеджерадорівнятоп-менеджераіспіввласникакомпанії «Старлайф».

Йдеться про застосування так званої навчальної системи “Jump”, – новітньої системи навчань, яка базується на багаторічному практичному досвіді, враховує кон’юнктуру ринку і містить новітні підходи в сфері продаж та управління командами.

Цінність навчання базується на практичному застосуванні вмінь та навичок, які максимально наближені до вимог часу. Сьогодні установлені методи продажі командо будівництва в повній мірі вичерпали себе. В основі навчальної системи «Jump» лежить ідея розвитку внутрішніх якостей кожного з членів команди, виявлення індивідуальних сильних сторін та підсилення унікальних особистих якостей. Майбутнє мережевого бізнесу перебуває в площині інвестицій у розвиток команди та кожного консультанта зокрема.

Розкажіть трошки більше про систему “Jump”.

Василина Павлюк:

Василина Павлюк

Інформація, яку ми подаємо в ході навчання наших брокерів, носить виключно практичний характер.  Знання, які отримують наші фінансові консультанти, легко можуть бути застосовані ними на – бізнес-зустрічах, при укладенні контрактів, при купівлі-продажі, у роботі з колегами та партнерами, на дружніх зустрічах, у сім'ї. У спілкуванні з будь-ким люди після наших лекторіїв знають, про що саме і як вам слід спілкуватися з вашим співрозмовником, які фрази можуть спрацювати позитивними "тригерами", а про що краще промовчати.

Кожен з нас стикається з необхідністю застосування цих знань регулярно: бізнес-спілкування, зустрічі, продажі, зустрічі з клієнтами та партнерами тощо. Проблема, яка переслідує більшість менеджерів з продажу при формуванні і висловленні пропозиції, – це заперечення. За допомогою знань з етики та естетики ділових переговорів (до прикладу, фізіономіки комунікацій) наші фінансові консультанти зможуть уникнути заперечень, формуючи свою пропозицію так, що їхній співрозмовник не зможе від неї відмовитися.

Ви називаєте свою компанію лідером страхового бізнесу в України. Як воно – бути лідером? Чи відчувають ваші працівники себе лідерами серед інших їм подібних, особливо зараз, коли світ і Україна зокрема переживають не найкращі для економіки часи?

Василина Павлюк:

Важкі часи дають сильних людей. Бути лідером – це не здаватись, це не зупинятись, постійно проявляти рішучість і наполегливість. Лідерство – це рух за ідеєю, за її втіленням. Це рух з командою, чи самостійно. Лідер може відчувати страх, слабкість, чи невпевненість, але це ніколи його не зупинить. Він направду одержимий цим рухом, адже доля лідера – змінювати світ, запалювати серця, прокладати шлях. Лідер ніколи не буде втікати і ховатися за своїми слабостями, бо лідер – це не покликання, не дар, лідер – це виклик, який ми ставимо перед собою, щоб відчути свободу і дати приклад іншим. Лідеру не потрібна підтримка: його воля, характер, мрія і ціль завжди, повторюся, завжди будуть змушувати його перемагати. У сотні разів легше гнити на дні, ніж щоразу здіймати крила і летіти до зірок. Насправді мушу сказати: ми не виховуємо лідерів. Але ми своїм прикладом, волею і перемогами прокладаємо той шлях для того, щоб кожен, хто приєднається до нас, виховав самостійно цього лідера в собі.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 482
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців