Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Не сподівайся на сусіда, коли хочеш добробуту

Марафон написання листів


5 Грудня 2012 p.

Ми вже й забули - як це “писати листи”.

Ніхто не змінить шрифт нашого почерку, а розмах думки коригує перевірка правопису.

Писати онлайн можна кому завгодно, але саме паперові листи мають ту вагу і цінність, яка не визначається грамами. На Марафоні ваш лист матиме вагу ціною у життя. 

Щороку у грудні Amnesty International в Україні запрошує кожного долучитися до глобальної акції - Марафону написання листів. Чим більше листів - тим більше шансів зберегти чиєсь життя, змінити долю. 

Марафон написання листів діє! Доказом цьому є люди, яких звільнили завдяки листам, справи яких зрушились нарешті з місця, люди, в яких через сотні конвертів     вселилась надія на зміни. Чим більше листів – тим більше шансів змінити чиюсь долю або врятувати чиєсь життя.

Що таке Марафон написання листів?

Марафон написання листів – це щорічний захід Amnesty International, який зазвичай відбувається до Дня прав людини (10 грудня). В рамках цього заходу люди у всьому світі одночасно пишуть листи на захист конкретних осіб, чиї права порушені, та на знак солідарності з ними. 

Ми пишемо листи, щоб приділити трохи більше уваги й часу тим, хто цього потребує, та показати нашу небайдужість.  Також, таким чином ми здійснюємо тиск на уряди країн, де відбуваються порушення прав людини. За допомогою Марафону ми висловлюємо солідарність із жертвами порушень прав людини та намагаємося реально змінити людські долі.

Ідея марафону народилася у Варшаві, у місцевій групі Amnesty International. З часом, марафон став всесвітньою акцією, яка щороку проходить у ряді країн Західної Європи, США і навіть в Новій Зеландії і на Бермудах.

Цьогорічний всесвітній Марафон  буде 13-тим та вп’яте проходитиме в Україні.

Дізнайтесь, на захист кого ми писатимемо листи цього року

в розділі «ГЕРОЇ МАРАФОНУ – 2012»

Хто може взяти участь?

У Марафоні може взяти участь кожен – учень, студент, учитель, пенсіонер. Марафон відкритий для усіх, кому небайдужі права людини.

Коли?

У цьому році Марафон в Україні триватиме з 7 до 10 грудня.

Скористайтесь розділом «Знайти найближчу точку написання листів» на нашому сайті, щоб дізнатись, в який час працюватиме найближча до вас точка написання листів.

розділ у розробці, слідкуйте за оновленнями!

Де і як?

Скористайтесь розділом «Доєднатись до Марафону» так інтерактивною картою на нашому сайті, щоб дізнатись, де саме працюватиме найближча до вас точка написання листів. Розділ у розробці, слідкуйте за оновленнями!

Учасники марафону пишуть листи двох видів: листи урядам та листи солідарності. Листи, адресовані урядові – це заклики припинити порушення прав людини. Листи  солідарності, адресовані жертвам порушень прав людини – це короткі листи зі словами підтримки. Заклики ми адресуємо урядам держав, що порушують права людей, щодо яких ми пишемо, а листи солідарності – тим людям, що є жертвами порушень, або їх сім’ям чи колегам.

Листи урядам варто писати за єдиним зразком. Ми також надаватимемо зразки листів солідарності, але кожен/кожна може персоналізувати свій лист солідарності, наприклад, написати про себе, свою родину тощо.

Зверніть увагу, що для деяких героїв Марафону – 2012 можна писати лише один вид листів, а для деяких – обидва.

Листи можна писати мовою тих, кого переслідують, будь-якою з міжнародних мов, а також українською. Якщо Ви обираєте українську, напишіть прізвище особи, яку ми захищаємо, великими, друкованими літерами.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 727
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців