Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Навіть велике сонце крізь маленьку дірочку виглядає маленьким

Закручування гайок в інтернеті загрожує й Україні - Радіо Свобода


4 Грудня 2012 p.

 

Якими мають бути засади регулювання інтернету – це головна тема міжнародної конференції, яка розпочалася у понеділок у Дубаї під егідою Міжнародного телекомунікаційного союзу. Представники інтернет-спільноти, включно з Україною, висловлюють побоювання, що нові правила можуть поставити під удар свободу поширення інформації в мережі, - повідомляє Радіо Свобода
 
Півтори тисячі представників із різних країн світу зібралися у Світовому торговельному центрі в Дубаї, щоб обговорити нові міжнародні норми в галузі телекомунікацій. Генеральний секретар профільного агентства ООН Гамадун Туре окреслив мету зустрічі: «Світ має шанс скерувати нас на шлях до світової спільноти знань».
 
Деякі країни хочуть обмежити повноваження міжнародної громадської організації ICANN, яка координує технічні аспекти мережі інтернет, такі як система доменних імен. Натомість пропонують зміцнити повноваження Міжнародного телекомунікаційного союзу, відомого також як Міжнародний союз електрозв’язку.
 
Росія, як свідчать пропозиції, що потрапили в пресу, наполягає на суверенному праві «регулювати національний сегмент інтернету». Проект, який підготували 17 арабських держав, закликає до створення ідентифікаційної бази користувачів, що потягне за собою й розкриття політичних опонентів цих режимів.
 
З іншого боку, Сполучені Штати, Європейський Союз і такі корпорації, як Google виступають проти нових обмежень.
 
Один із творців інтернету, колишній віце-президент компанії Google Вінт Серф вважає, що конференція в Дубаї може мати безпосередній вплив на те, як надалі буде розвиватися мережа.


«Інтернет опинився під ударом у різні способи. Багато країн вважають, що це загроза, особливо країни, які стурбовані свободою висловлювань. Понад 40 країн світу тепер цензурують ті чи інші аспекти інтернету», – заявив Серф.
 
Зараз в Україні набагато легше, ніж у Росії – експерт
 
Нині поширювати інформацію через інтернет в Україні набагато легше, ніж, зокрема, у сусідній Росії, але це може змінитися, попередив у коментарі Радіо Свобода виконавчий директор Інтернет асоціації України Володимир Куковський.
 
«Якщо на рівні Міжнародного союзу електрозв’язку будуть прийматися більш суворі рішення, то, звичайно, ті прибічники більш суворого регулювання інтернету – вони отримають зайві аргументи, щоб і в Україні також ці процеси розвивалися», – зауважує Володимир Куковський.
 
Інтернет асоціація України закликала представників офіційного Києва на міжнародній нараді не підтримувати передачу функцій управління інтернетом від громадських структур до державних.
 
Радіо Свобода не вдалося дізнатися, з чим поїхали на конференцію до Дубая представники України з Державної служби захисту зв’язку та захисту інформації. У прес-службі відомства заявили, що коментар можливий не раніше ніж у середу.
 
Володимир Куковський говорить, що представники української влади обіцяли врахувати застереження місцевої інтернет-спільноти, хоча й не всі. Інтернет асоціація України висловила їх під час обговорення змін міжнародних правил на рівні СНД, а проект спільної позиції, як каже експерт, був  доволі суворим із метою посилити контроль над користувачами.
 
«Деякі позиції залишилися, зокрема, щодо маршрутизації інтернет-трафіку. Ми сподіваємося, що все-таки до наших зауважень прислухаються», – зауважив Куковський.
 
Міжнародна телекомунікаційна конференція у Дубаї триватиме до 15 грудня.

Джерело: Радіо Свобода


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 900
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців