Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...

БЛОГИ


Говера Оксана
комунікаційниця...
Роль білбордів під час війни
Це - не реклама 3 ОШБр. Це зашквар і ганьба для комунікаційників. Основна мета будь-якого білборда...
1.11.2024, 23:56 (ред.)
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Оголошено конкурс з відбору психологів
...
18.6.2024, 10:38

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Жінка без сорому, що їжа без солі

Поширюється вдвічі швидше, є ризик повторного зараження: прикарпатські медики розповіли про особиливості коронавірусного штаму «Дельта»


12 Серпня 2021 p.

Поширюється вдвічі швидше, є ризик повторного зараження: Прикарпатські медики розповіли про особиливості коронавірусного штаму «Дельта» Однією з найважливіших особливостей штаму дельта корона вірусної інфекції COVID-19 є підвищена швидкість поширення нового штаму, - стверджують у Державній установі «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

Як зазначається, штам Дельта здатен поширюватись щонайменше вдвічі швидше, ніж дикий штам тобто той, з якого почалась пандемія

У Центрі також зауважили, що, за наявними даними, інфікування штамом «Дельта» має тяжчий перебіг, і відповідно частіше призводить до госпіталізації. В установі також припустили, що для нового штаму характернішим є підвищений шанс повторного зараження. «Сироватка крові перехворілих початковим штамом та штамом Альфа проявляла нижчу здатність до нейтралізації», - йдеться у повідомленні, поширеному Центром.

Що ж до летальності «Дельти», медики наразі не можуть достеменно стверджувати, чи має новий штам вищий показник летальності, ніж його попередники. Пояснюють це збільшенням кількості вакцинованих осіб, що у свою чергу вплинуло на зниження кількості смертельних випадків внаслідок COVID-19. При цьому, тим не менш, не виключають, що у заражених «Дельтою» осіб, ймовірно, є більше шансів померти, ніж у тих, хто заразився іншими штамами вірусу.

При цьому вакцинацію і надалі вважають найбільш ефективним способом вберегтися від нового штаму та можливих негативних наслідків зараження ним. «Стосовно ефективності вакцин: дослідження показують, що зниження ефективності вакцин проти зараження штамом Дельта було вираженим у тих, хто отримав лише одну дозу для вакцин з дводозним режимом.

Наявні вакцини все ще ефективно попереджують інфікування після отримання обох доз, тому важливо якомога швидше пройти повний курс вакцинації», - зазначається в Обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Як зазначється, останній звіт Всесвітньої організації охорони здоров’я вказує, що ефективність вакцин проти розвитку симптомів захворювання, а також проти тяжкого його перебігу, залишається на високому рівні. При цьому нейтралізувальна здатність антитіл, утворених після вакцинації, може бути нижчою проти штаму «Дельта» (в основному у 2-5 разів), проте таке зниження зазвичай не має значного впливу на перебіг інфекції.

Серед інших методів попередження поширення вірусу фахівці називають знайомі вже за час пандемії миття рук, носіння масок, що покривають рот та ніс, а також дотримання фізичної дистанції. За можливості необхідно уникати скупчень людей та погано вентильованих приміщень.

Як зазначають в Державній установі, крім штаму «Дельта», у світі зафіксовано також штам «Дельта Плюс», який має всього одну мутацію у порівнянні зі штамом «Дельта». Таку назву новому штаму коронавірусу дали в Індії, проте ВООЗ та інші організації наразі не виносять його окремо від штаму «Дельта». Наразі вважається, що одна мутація, найімовірніше, не спричинить значних змін у поведінці вірусу, проте дослідження тривають.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 281
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Грудень
2024
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Листопадевий дрон у літунів
<p>
	Листопад 2024 року розпочався покупкою і відправкою чергового дрона Мавік 3Т.</p>
<p>
	Літуни отримали і вислали подяку. То всім вам за вашу підтримку кожного збору</p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців