Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Й малими ділами можна заслужити милість Божу

В Україну прибула вакцина від Pfizer


16 Квітня 2021 p.

В Україну прибула вакцина від Pfizer. Фото: Віктор ЛяшкоВ Україну прибула нова вакцина від COVID-19. На цей раз від компанії Pfizer-BioNTech.

Про це щойно повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

З його слів, в Україну літаком привезли 117 тисяч доз вакцини виробництва Pfizer-BioNTech, торгівельна назва якої Comirnaty. «Ми отримали її  в рамках механізму COVAX і це лише перша партія», - зазначив чиновник.

Він зауважив, що щеплення новою вакциною розпочнеться 18 квітня з Київської області, а вже з 19 квітня вакцинацію з використанням Comirnaty здійснюватимуть по всій Україні. В першу чергу щепитимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей. Потім - працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.

Нагадаємо, близько 80% персоналу Івано-Франківського геріатричного пансіонату висловили бажання вакцинуватись від COVID-19, проте раніше не могли цього зробити, оскільки відповідно до листа Міністерства охорони здоров’я України, таке щеплення їм мали робити вакциною Pfizer. Тепер, схоже, персонал та мешканці пансіонату таки дочекаються своєї черги.

«Розподіл вакцин: по 1170 доз у кожну з областей та в м. Київ. Разом з вакцинами розвезуть розчин для їхнього розведення, шприци та коробки для безпечної утилізації медичних відходів. Нагадую, що вакцина виробництва Pfizer-BioNTech повинна зберігатися та транспортуватися за температури в межах від -60 °C до -80 °C. Україна це забезпечує!», - розповів Віктор Ляшко.

Він також зауважив, що для перевезення перших 117 тисяч доз вакцини від Pfizer за результатами відкритого тендеру проектом «Безпечні та доступні ліки» (SAFEMed, USAID) було обрано приватну логістичну компанію ТОВ «Фармасофт»

«Логістична компанія щотижня (за необхідності частіше) доставлятиме партії вакцини з центрального складу в м. Києві, де вони зберігатимуться у морозильному обладнанні за температури від -60°C до -80°C, до регіональних складів у кількості й за графіком, визначеним МОЗ України.

На обласних складах заморожені вакцини зберігатимуться в термоконтейнерах  із сухим льодом, які забезпечують підтримання температури -60°C.

З регіональних складів партії попередньо розмороженої вакцини забиратимуть працівники мобільних бригад, складатимуть її у термосумки чи термоконтейнери з температурним режимом від +2°C до +8°C та виїжджатимуть у місця проведення щеплення.

Представник регіонального складу та представник мобільної бригади мають пересвідчитись, що зафіксовано час та дату розмороження вакцини.  Мобільна бригада має використати отриману партію вакцини протягом 120 годин з моменту розмороження», - розповів головний санітарний лікар про деталі розповсюдження вакцини по території України.

З його слів, термін зберігання в термічно стійкій транспортній тарі (термоконтейнері), що забезпечує підтримання температури менше -60°C, - до 30 днів з моменту доставлення, за умови регулярного поповнення термоконтейнера сухим льодом. Терміни зберігання нерозведеної розмороженої вакцини:

 - при температурі від -60 °C до -80 °C: до 6 місяців

 - при температурі від +2°C до +8°C: до 120 годин (5 діб)

 - при температурі до +25°C: до 2 годин

Термін зберігання вакцини після розведення від +2°C до +25°C: 6 годин.

 

Фото: Віктор Ляшко


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 632
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців