Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Оголошено конкурс з відбору психологів
...
18.6.2024, 10:38
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Краще на вбогій жениться, чим вік з багатою волочиться

Як захистити себе, купуючи квартиру в новобудові


11 Лютого 2021 p.

Як захистити себе, купуючи квартиру в новобудовіКупівля квартири – крок відповідальний. Адже житло в наш час – товар недешевий і при цьому купуєте ви квартиру на роки, а відтак дуже важливо подбати про комфорт та безпеку для себе і для своєї родини.

Як показує практика, процес купівлі житла містить чимало підводних каменів. При цьому, мабуть, найбільше їх слід очікувати при купівлі квартири в новобудові.

Зауважимо, найпоширенішим методом придбання житла у новобудовах є купівля квартири на стадії будівництва будинку. З одного боку, так дешевше і є можливість спланувати квартиру відповідно до власного бачення комфорту. З іншого боку, покупець фактично платить гроші за «кота в мішку», а тому в такому випадку важливу роль відіграє надійність забудовника, його здатність гарантувати, що будинок дійсно буде здано в експлуатацію, а покупець в повній мірі отримає саме те, чого очікує від нової квартири.

Історія знає чимало прикладів, коли забудовники суттєво затягували здачу будинку в експлуатацію або не здавав його взагалі, не передавав збудований будинок законному інвестору. Подекуди мали місце також випадки, коли покупець, вселившись в нове житло, раптом, виявляв, що до нього не підведені інженерні мережі або забудовник не уклав договірні відносини з поставниками комунальних послуг. Траплялися і відверто злочинні схеми, коли після здачі будинку в експлуатацію раптом виявлялося, що одну і ту саму квартиру в новобудові шахраї примудрялись продати різним покупцям.

Як же захистити себе від шахраїв при купівлі квартири в новобудові?

Фахівці аналітичного центру blagodeveloperрадять насамперед уважно ставитися до вибору забудовника, перевіряти його надійність ще до укладення договору купівлі житла. В наш час отримати інформацію про компанію не є великою проблемою. В нагоді стануть інтернет, соціальні мережі, електронні реєстри. Крім того, покупець може ознайомитись з документацією девелопера в офісі компанії або у відділах продажу, відвідати будівельний майданчик.

Вивчаючи інформацію стосовно компанії-девелопера, варто переконатись, що вона належним чином зареєстрована, не має проблемних об’єктів – недобудованих або заморожених житлових комплексів; гучних судових справ, кримінальних скандалів тощо, має всі необхідні актуальні дозвільні документи, як-от: затверджений проєкт житлового будинку, його експертизу, дозвільний акт на проведення будівельних робіт тощо. Зверніть увагу, наскільки інтенсивно відбуваються будівельні роботи на місці вашого майбутнього житла.

Часто-густо забудовники пропонують вигідні ціни, проте за ними приховуються ті чи інші проблеми, наприклад, з дозвільною документацією.

Важливу роль відіграє репутація забудовника. А остання, як відомо, наробляється роками роботи на ринку та сумлінним виконанням взятих на себе зобов’язань. Для прикладу, компанія blagodeveloperпрацює на ринку нерухомості вже 18 років. За цей час компанія здала в експлуатацію 59 будинків. І при цьому всі житлові комплекси девелопер здавав вчасно, забезпечивши при цьому їх належну якість.

Варто відзначити, що держава сьогодні також опікується питаннями захисту покупців та інвесторів житла. В листопаді 2019 року цій тематиці були присвячені парламентські слухання. Озвучені на них цифри щодо проблемних довгобудів (а за офіційними оцінками Мінрегіону таких станом на листопад 2019 року було близько 150) змусили депутатів створити робочу групу на чолі з заступницею голови парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Оленою Шуляк, яка, у свою чергу розробила законопроєкт про захист прав інвесторів-покупців житла. Як стверджують автори законопроєкту, він не має на меті обмежити права чи можливості забудовника будувати, проте врегульовує, що якщо девелопер хоче почати продавати квартири ще до введення об’єкта в експлуатацію, він повинен захистити покупців. Для цього забудовник щонайменше повинен зареєструвати і будинок, і кожну квартиру як окремий об’єкт майнових прав. А також гарантувати майбутнім покупцям, що вони отримають саме той проєкт, за який заплатять. Таким чином, за задумом народних обранців, люди отримають захист вже з моменту оформлення угоди, тобто вони одразу стануть власниками спеціального майнового права на майбутню квартиру.

 

Купити квартиру у Івано-Франківську в надійного забудовника blagodeveloperможна в ЖК ComfortPark, Chocolate, FamilyPlaza, Паркова Алея, Авторський, MainHouse, районі Manhattan, елітних комплексах Parusчи RoyalHall, а також котедж в містечку FrankoRiverClub.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 298
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Вересень
2024
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців