Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Прожитковий мінімум - це коли людина чомусь не вмирає на ці гроші.

Карантин підігріває зацікавленість іванофранківців у купівлі власної квартири


12 Січня 2021 p.

Карантин. Це слово настільки міцно вкорінилося в нашій свідомості, що, здається, стало визначальним для нашого буття. Перманентний карантин вже став нашою звичкою, невід’ємною складовою нашого побуту.

І в принципі можна було б з ним миритись, якби не регулярні спроби Уряду внести ті чи інші корективи у його перебіг. То впроваджено карантин вихідного дня, то іще якісь новації. От одразу після Різдва, з 8 січня, українцівідчули посилення карантинних обмежень, які триватимуть по 24 січня. «Зимові канікули заради безпеки», «обмежений локдаун»… - назв новим обмеженням в народі дали багато. Зрозуміло одне: карантин – це, насамперед, відсутність стабільності, це невпевненість у завтрашньому дні…

Та є і позитивні моменти. Невпевненість у завтрашньому дні спонукає тих, у кого ще залишились вільні кошти, вкладати їх в щось, що завжди залишатиметься твердим і стабільним. А що може бути стабільнішим, ніж власне житло? Карантин – не найкращі часи для бізнесу. Та й з найманої роботи можуть звільнити. А от житло завжди залишиться в ціні. Часом, люди роками збирають гроші на нову квартиру, та все ніяк не наважуються її купити. Інша справа – коли придбання власного житла – чи не єдиний спосіб зберегти (а то і примножити) заощадження.

Це підтверджує ситуація на ринку житла у третьому та четвертому кварталах 2020 році, коли за оцінками експертів аналітичного центру blagodeveloperпопит на житло не лише стабілізувався після шоку, спричиненого весняним локдауном, а й суттєво зріс.

Карантин дає можливість не лише наважитись придбати власні квадратні метри, а й достатньо часу, щоб зробити ремонт – спокійно, не поспіхом обрати хороших майстрів та робітників та завершити всі роботи.

Врешті-решт, саме пандемія змусила наших людей переосмислити саму філософію житла, змусивши їх довіряти тим проєктам, які забезпечать максимальну безпеку та максимально наблизять до вашого помешкання всю необхідну інфраструктуру. Бо ж саме під час пандемій і карантинів, як ніколи, відчуваєш справедливість твердження «мій дім – моя фортеця».

Дана обставина змушує також і девелоперів вишукувати такі формати проєктування та будівництва житлових комплексів, які максимально відповідатимуть новим прагненням громадян.

Своєрідною точкою дотику переосмислених уподобань покупців і творчих пошуків забудовників, зокрема, стало будівництво житлових комплексів за принципом “Live. Work. Play.” («Живи. Працюй. Розважайся»). Знаково, що нова тенденція у проєктуванні та будівництві житла, у філософію якої закладено саме поєднання в одному житловому комплексі усієї необхідної інфраструктури – навчальної, розважальної, торгівельної тощо у форматі такого собі міста в місті,-з’явилася саме в період однієї з найнебезпечніших пандемій в історії людства, а відтак одразу завоювала прихильність багатьох людей, в тому числі і в Івано-Франківську.

Нагадаємо, саме компанія blagodeveloperстала першою у проєктуванні та будівництві житла за принципом “Live. Work. Play”. В тій чи іншій мірі цей принцип втілено в усіх житлових комплексах, квартири у яких сьогодні компанія пропонує своїм клієнтам. Це і житлові комплекси класу комфорт Містечко Соборне,ComfortPark,Chocolate,Паркова Алея, і містечка бізнес-класу АвторськийManhattan, MainHouse, і елітні житлові комплекси Parusта RoyalHall.

Втім, своєрідним вінцем застосування у місті Івано-Франківську нової концепції став житловий комплекс нової формації FamilyPlaza, при проєктуванні якого принцип міста в місті було доведено до досконалості і доповнено принципом планування квартири під кожну конкретну сім’ю.

Тож будьте здорові і не гайте часу під час карантину!


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 230
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців