Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Оголошено конкурс з відбору психологів
...
18.6.2024, 10:38
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Добродійність ворогів у друзів перетворює

В держлісгоспах Прикарпаття виготовили понад 400 годівниць для птахів


8 Грудня 2020 p.

В держлісгоспах Прикарпаття виготовили понад 400 годівниць для птахів. Фото: Івано-Франківське ОУЛМГЛісівники Прикарпаття подбали про підгодівлю птахів узимку.

Сьогодні державні лісові господарства Франківщини долучилися до всеукраїнської акції «Нагодуй птахів взимку», організовану Державним агентством лісових ресурсів України.

Як повідомили в Івано-Франківському обласному управління лісового та мисливського господарства, лісівники держлісгоспів, що координуються Івано-Франківським обласним управлінням, виготовили понад 400 годівниць, частину яких сьогодні учні розвішають на подвір’ях шкіл, а також у парках і скверах Солом’янського району Києва. Інша частина послужить на користь птахам Карпат.

Педагоги, учні, вихованці дошкільних закладів Франківщини приєдналися до акції, розвісивши «їдальні» для пернатих. Лісівники держлісгоспів, у свою чергу, попередньо ознайомили дітей з видовим різноманіттям зимуючих птахів на Прикарпатті, їх біологічними та екологічними особливостями.

Більшість дрібних птахів, що зимують в Україні, є всеїдними або зерноїдними. Одні з них мешкають тут постійно (синиці, зяблики, дятли тощо), інші (снігурі, омелюхи) – прилетіли до нас зимувати з північних регіонів Європи, де зими більш суворі. Основними харчами для цих видів є насіння та плоди рослин, що лишаються на пагонах, а також зимуючі комахи.

Особливо важко знаходити їжу птахам у дні, коли випадає велика кількість снігу або у час сильних морозів та ожеледиці. Саме в цей період птахи тягнуться до населених пунктів, де взимку можна знайти хоч трохи більше їжі.

Підгодовувати птахів можна:

- насінням соняшника. Його їдять синиці, дятли, повзики. Велика кількість жирів в насінні робить його чудовим джерелом енергії під час морозів. Крім соняшникового насіння можна насипати також кавунове чи гарбузове;

- просом, вівсом, пшеницею будуть смакувати горобці, зеленяки, щигликів та інших зерноїдні птахи;.

- сушена горобина і глід смакуватимуть снігурам і омелюхам. А ще вони не відмовляться від насіння клена та ясена, яке варто заготувати восени.

- шишки, жолуді, горіхи входять до раціону шишкарів, дятлів і сойок. Підготувавши горіхи, жолуді та шишки восени, взимку ви можете привабити до своєї годівниці не тільки сойок і дятлів, але й білок.

Синиці, дятли, повзики полюбляють сало та яловичину, але вони мають бути не соленими!

Ніколи не годуйте птахів хлібом, пшоном, смаженим насінням, солоними та копченими продуктами! Ці продукти дуже шкідливі для птахів, і можуть привести їх до смерті!

Хліб збільшується в об'ємі від вологи, а також здатний до бродіння, що призводить до закупорки органів травлення птахів. Пшоно, на відміну від проса, позбавлене природної оболонки, через це на його поверхні скупчуються окислені жири та шкідливі хімічні речовини, що може привести до смерті птахів. Смажене насіння, як і будь-які смажені продукти, наносять непоправну шкоду печінці птахів, що сильно підвищує ризик смертності.

 

Фото: Івано-Франківське ОУЛМГ


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 270
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Жовтень
2024
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців