Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Оголошено конкурс з відбору психологів
...
18.6.2024, 10:38
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Видно птаха по пісні

Прикарпатці боргують за газ 447 мільйонів гривень. Як реструктуризувати борг


1 Грудня 2020 p.

Прикарпатці боргують за газ 447 мільйонів гривень. Як рекструктуризувати боргЗ початком опалювального сезону ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» фіксує невтішну тенденцію до росту заборгованості за спожитий природній газ. Так, станом на другу декаду листопада, загальна заборгованість клієнтів перед компанією становить понад 447 млн грн. З них борг населення – 436,24 млн грн, промислових підприємств – 3,88 млн грн, ще понад 6 млн боргують бюджетні та релігійні організації краю, - повідомили у пресслужбі товариства.

Якщо на початок осені за газ боргував майже кожен другий мешканець області, то уже в листопаді частка боржників зросла до 60%. Як показує досвід нашого спілкування з боржниками, інколи люди ними стають піддавшись на популістські заяви окремих політиків, нібито під час карантину можна не сплачувати за комунальні послуги. Насправді, на період карантину для компаній, що забезпечують наш комфорт в оселях, діє заборона нараховувати боржнику штраф та пеню. Також заборонено припиняти надання житлово-комунальних послуг у разі їх несплати або оплати в неповному обсязі.

Водночас перед споживачем залишається обов’язок розраховуватися за спожиту послугу, в іншому випадку кошти з нього можуть бути стягнені в судовому порядку. «Під час карантину єдиний дієвий спосіб впливу на злісних неплатників - це суд. За останні тижні ми вже розіслали понад десять тисяч  листів-нагадувань про необхідність сплатити борг за блакитне паливо», - розповів директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів.

До речі, невчасна оплата комунальних послуг – це ще й ризик залишитись без державної допомоги у вигляді субсидії. Варто зазначити, що в питанні надання субсидій відбулися певні зміни. Про це, зокрема, в інтерв’ю місцевим ЗМІ повідомив заступник директора департаменту - начальник управління соціального захисту населення Івано-Франківської ОДА Степан Микицей. За словами чиновника, тепер підставою для припинення отримання субсидії є борг у понад 340 грн за 1 місяць. При цьому субсидію скасовують лише на послугу за яку боргуєш, а не на всю комуналку.

Щоб не витрачати час на судові розгляди чи біганину через переоформлення субсидії краще не допускати виникнення заборгованості.

Втім, якщо така заборгованість все ж виникла і ви розумієте, що одразу її погасити немає фінансової можливості – виходом стане договір реструктуризації боргу.

«Заборгованість реструктуризується на строк до 12 місяців залежно від суми заборгованості та рівня сукупного доходу на дату реструктуризації. Зазвичай заборгованість необхідно погашати рівними частинами, а розмір першого внеску складає від 30 до 50 відсотків. Як правильно оформити заяву та інші деталі можна уточнити в Контакт-центрі за телефоном 0342 76 63 04», - говорить начальник відділу продажів фізичним особам ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Леся Хараїм.

Зважаючи на зростання захворюваності на COVID-19,рекомендуємо нашим клієнтам уникати місць масового скупчення людей та оплачувати рахунки за газ дистанційно. Для вас працюють онлайн сервіси сайту 104.ua: Особистий кабінет, мобільні додатки для Android та iOS, а також вайбер-бот. Окрім того, розроблена експрес-реєстрація, яка дозволяє створити Особистий кабінет на сайті 104.ua всього за один дзвінок.

Для цього потрібно зателефонувати до Контакт-центру за номером 067 65-65-104 і повідомити оператору номер особового рахунку (він є в платіжці кожного клієнта). Оператори самі зареєструють кабінет, а споживач у СМС отримає логін та пароль до нього.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 267
Рекомендовані статті

Гість 21:43, 1.12.2020

О як зручно.
Клієнт фіксує в особистому кабінеті на сайті 104.ua показники лічильника, а потім виявляється, що ці показники "хтось" виправив, так як споживач випалив газу понаднормово. А те що споживач має лічильник і йому "до лампочки" норми нікого з служби газу не хвилює. І що толку з тих: Особистий кабінет, мобільні додатки для Android та iOS, а також вайбер-бот. Довіри до споживачів як не було так і немає. Нас за наші ж гроші вважають злодіями а не споживачами чи клієнтами.
Цікаво, які правові підстави для зміни показів лічильника, "згідно норми споживання" в особистому кабінеті споживача? Адже це ОСОБИСТА сторінка а не газконтори.

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Вересень
2024
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців