Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


A horse stumbles that has four legs

Як активісти з заходу та сходу України ділились своїми історіями


21 Листопада 2020 p.

Громадська організація «Інститут неформальної освіти» реалізовує молодіжний проєкт під назвою «Освітня станція “Д”».

Його метою є залучити до позитивної взаємодії та конструктивного обговорення соціальних тем молодь із малих міст нашого регіону, формування діалогу між громадськими активістами західної, східної та південної частинУкраїни.

Першим етапом проекту було проведення 24 дебатних воркшопів у маленьких містах Івано-Франківської області. Другим етапом є проведення онлайн-лекторію у форматі «15х4», де 4 лектори 15 хвилин розказуватимуть свою історію, або ділитимуться своїм дебатним чи активістським досвідом.

Раніше громадська організація реалізовувала лекторії на науково-популярні теми, цього разу акцент був зроблений на історії людей та змінотворчість.

«15х4 – це простір для ведення розмов. Минулої суботи ми зібрали представників різних вікових груп, статей, професіоналів та тих, хто такими тільки стає. Кожен виступ – це якась історія особистих змін, змін спільнот (у яких ми живемо)», - каже тренер проекту Орест Багрій.

Отож, чотири лектори по 15 хвилин ділилися своїми історіями та досвідом. Людмила Нікітіна, менеджерка культурних та соціальних проектів Харкова, розповіла про те, що впливати на місто чи соціум можуть як активісти, так і звичайні людини, яких пов'язують одні цінності, візія чи проблематика.

Активна дебатерка зі Львова, Олександра Давидова повідала надихаючу історію про життя, провал, цікавість та крок в невідоме. Поділилась висновком про те, що«зміна світогляду відбувається завдяки конструктивному мисленню, якому і вчать дебати».

Лідер команди бізнес-аналітиків компанії «SoftServe» та колишній президет Федерації дебатів України Ігор Бобришев поділився історією про внутрішню силу та критику як рушійну силу розвитку.

Всеволод Борисов, фасилітатор та уродженець східної частини України під час свого виступу на лекторії зробив висновок про те, що «люди створюють контексти і чим провінційніше місто, тим більше в тебе простору для реалізації потенціалу та можливості впливати».

«Цей "15х4" бувунікальним, ми вперше зробили це онлайн, вперше не говорили про науку, спікери впершеподілились особистими та натхненними історіями. Дякуємо вам. З нетерпінням чекаємо наступних зустрічей», - подякували керівники ГО «Інститут неформальної освіти» усім учасникам лекторію у соцмережах.

Проєкт «Освітня станція «Д»» організовує ГО «Інститут неформальної освіти» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 289
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців