Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Відклади гаджет і берись до роботи

Віталій Хромець очолив Університет Короля Данила


20 Вересня 2019 p.

Представлення нового керівника відбулось в актовій залі Університету Короля Данила.

Попередній ректор Університету, Андрій Іванович Луцький, працював на цій посаді п’ять років. За цей час навчальний заклад здобув чимало досягнень, збільшився вдвічі та став престижним серед абітурієнтів, партнерів і конкурентів.

Проте керівництво Університету зауважує: світ рухається та розвивається з величезною швидкістю і сучасна доба вимагає певних змін та новацій особливо в освітянській галузі.
Розуміючи вимоги сьогодення, Університет Короля Данила першим серед вищих навчальних закладів Прикарпаття запроваджує нову систему управління. Відтепер керівництво Університетом здійснюватимуть Наглядова Рада, Президент та Ректор.
«Це модель, подібна до американської системи управління навчальними закладами. В радянській і пострадянській Україні ректор це – все. Він відповідає за весь університет і це іноді призводить до упередженості, адже усі управлінські рішення приймає виключно він. Зрозуміло, що він не буде сам себе критикувати.
Президент і Наглядова Рада – це зовнішній інститут, який підказує, направляє, допомагає прийняти рішення, або ж скоординувати роботу. Провідні університети світу уже запровадили інститути Наглядових Рад. Тому ми хочемо ввести таку модель, аби ректор мав зовнішній контроль і зовнішню динаміку», – розповідає ректор Університету Короля Данила Віталій Хромець.
Президентом Університету Короля Данила став Андрій Луцький. Він зауважує: «Згідно з вимогою часу, потрібно змінюватися і запроваджувати нові організаційні форми, випробовувати щось нове.
Треба розвиватися і застосовувати інноваційні інструменти менеджменту. Віталій Леонідович близько року тому розробляв стратегічну сесію для Університету Короля Данила, він має досвід роботи у закладі вищої освіти. Ми дуже довго шукали людину, чиї думки співпадали б з нашими, але у якої наявне розуміння роботи галузі, знання системи вищої освіти зсередини.
Перед новим ректором стоїть багато завдань: треба вирішити багато кадрових питань, запровадити диджиталізацію та правильну дистанційну освіту.
Ми ставимо перед собою мету: Університет Короля Данила повинен стати найкращим університетом в Україні. І маємо стратегічні плани, як цього можна досягнути.
Сучасна доба вимагає від освіти змін. Наприклад, спеціаліста-архітектора на сьогодні нікому не потрібно. Він має бути водночас дизайнером, конструктором, архітектором і ІТ-шником. Тоді на роботі отримуватиме відповідну заробітну платню. Власне ми хочемо запровадити такі навчальні програми, які і відповідатимуть вимогам закону та різним нормативним актам, і надаватимуть нашим студентам ті знання, які потрібні для хорошого працевлаштування. Це шалена робота, яку на себе візьме Віталій Хромець».
Донедавна Віталій Леонідович працював в Національному педагогічному університеті ім. М.Драгоманова на кафедрі богослов’я та релігієзнавства, був координатором кількох магістерських програм. Працював у робочій групі по розробці Закону «Про вищу освіту», який діє сьогодні в Україні. Три роки був членом методичної ради в Міністерстві освіти і науки України, очолював методичну групу по розробці освітнього стандарту богослов’я на базі зазначеного міністерства.
Нове керівництво Університету Короля Данила, а це відтепер Наглядова Рада, Президент і Ректор розпочнуть роботу із розробки стратегічного плану, згідно з яким навчальний заклад буде розвиватися і змінюватися. А, якщо університет ставатиме кращим і буде орієнтуватися на інновацію, його студенти отримують нові можливості якісного, провідного, європейського навчання.
 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 1116
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців