Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09
ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Жовтень, 1989: Пушика продовжують "звинувачувати" у націоналізмі
11/10/1989 «Прикарпатська правда» надрукувала мою обскубану репліку-відповідь Дедуріну, який мене й Товариство звинуватив у націоналізмі. Я...
2.2.2021, 12:57

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Борода не робить мудрим чоловіка

Оголошуються набір учасників тренінгу “Дії заради рівності”


3 Травня 2019 p.

Громадські організації “Молода Просвіта Прикарпаття” та Центр “Соціальна Дія” оголошують набір учасників/ць дводенного тренінгу на тему “Дії заради рівності”, що запланований на 12 і 13 травня. Тривалість тренінгу щодня з 10 до 17 год. Захід відбуватиметься у місті Івано-Франківськ.

Метою тренінгу є розвиток навичок для створення і втілення соціальних проектів, налагодження тривалої співпраці між молоддю та поліцією, а також розробка спільних дій для протидії дискримінації та цькуванню в молодіжному середовищі. Група з 20 осіб працюватиме протягом двох днів з експерткою Центру “Соціальна Дія” Оленою Бондаренко.

До участі запрошуються Молодіжні радники поліцейських[1], які функціонують при коледжах і училищах в Івано-Франківську, молоді люди, які би хотіли доєднатися чи створити нові неформальні офіси Молодіжних радників поліцейських[2] при навчальних закладах, інші молоді люди у віці від 15 до 25 років, а також предаставники/ці поліції, зокрема патрульні, дільничні поліцейські, працівники/ці ювенальної превенції.  Очікувано, що після участі у тренінгу, буде напрацьовано проект, який передбачатиме спільні заходи молоді та поліції, і буде реалізований ними в Івано-Франківській області.

Організатори покривають витрати на харчування (ранкова та вечірня каво-перерви, обід), проїзд автобусом чи поїздом у межах Івано-Франківської області, забезпечують роздатковими матеріалами.

Для участі у заході до 7 травня включно потрібно заповнити он-лайн анкету. Оцінка анкет відбуватиметься на основі мотивації. Результати відбору буде повідомлено до кінця робочого дня 8 травня. Кількість місць обмежена. Відібраним учасникам буде надіслано інформацію про місце зустрічі та програму заходу.

За більш детальною інформацією можна звертатися на електронну адресу molodaprosvita.if@gmail.com або за номером телефону (050) 6787602.

 

Захід проводиться в рамках Платформи неформальної освіти заради рівності[3] Центру “Соціальна Дія” (дізнатися деталі - http://socialaction.org.ua/trening).

Захід є частиною проектів ГО “Молода Просвіта Прикарпаття”, що реалізовуються при сприянні Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА у рамках програми “Молодь Прикарпаття” та Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради у рамках конкурсу з фінансування програм молодіжних та дитячих громадських організацій на 2019 рік.



[1]
Молодіжні Радники Поліцейських – це молодь у віці від 15 до 25 років, яка навчається у різних навчальних закладах – школа, ліцей, училище, коледж, інститут, університет тощо, і допомагає поліції здійснювати профілактичні заходи серед своїх однолітків.

[2]Неформальні офіси Молодіжних Радників Поліцейських – це група учнів чи студентів одного навчального закладу, яка співпрацює між собою та поліцією, проводить певні заходи у своїй освітній установі та поза нею, що спрямовані на попередження негативних явищ серед молоді, а також дотримується спільної концепції діяльності Молодіжних радинків поліцейських.

[3]Платформи неформальної освіти заради рівності -це проект громадської організації Центр “Соціальна Дія”, метою якого надавати знання і навички тим, хто буде використовувати  їх у своїй роботі  для досягнення рівності та просування поваги до різноманіття.  Заходи Платформи відбуваються за підтримки Sigrid Rausing Trust.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 200
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Березень
2024
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців