Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...
Портрет професії. Провізор
Зазвичай хворих лікують лікарі. Але нерідко наше здоров'я залежить від аптекарів. До них хворі в...
Портрет професії. Гуморист
Хтось скаже, що гуморист - це не професія... це не серйозно і заробити цим на...
Портрет професії. Дієтолог
Кажуть, що їжа - найкращі ліки. Ми б погодились з цією думкою, якби не статистика...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Захистили право клієнтки на страхову виплату
В квітні 2018 року клієнтка Місцевого центру вирішила застрахувати свою квартиру. Звернувшись до страхової компанії...
1.12.2020, 16:29 (ред.)
Говера Оксана
головний редактор БРІЗ...
Твір-опис зовнішності козака за картиною А. Монастирського «Запорожець» (1)
Шпаргалка від мого сина для семикласників)))) Коли дивишся на запорожця на картині Монастирського, то перш за...
30.11.2020, 00:32 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


Чи хворіли Ви на КОВІД-19?
Так
Ні
А що це?
Не існує ніякого ковіду
Не скажу

НАШІ ДРУЗІ


Договір дорожчий від грошей

АТ «Прикарпаттяобленерго» провело загальні збори акціонерів


21 Березня 2019 p.

Сьогодні, 21 березня, відбулися чергові загальні збори акціонерів АТ «Прикарпаттяобленерго». У зборах взяло участь 28 акціонерів, з них - 19 акціонерів, які в сукупності володіють 91093239 голосуючими акціями та відповідною кількістю голосів, що становить 89,22 % від загальної кількості голосуючих акцій. На зборах акціонери розглянули усі 11 запланованих питань порядку денного зборів.

Був затверджений звіт Правління за 2018 рік. Зокрема, зборами акціонерів було визнано задовільною роботу Правління товариства у 2018 році і затверджено основні напрямки розвитку на 2019 рік.

Також рішенням зборів затверджено річну фінансову звітність товариства і визначено порядок розподілу прибутку товариства. За результатами діяльності товариства в минулому році чистий прибуток АТ «Прикарпаттяобленерго» склав 249 мільйонів 100 тисяч гривень. Зборами було прийнято рішення прибуток залишити нерозподіленим і відповідно дивіденди не нараховувати і не виплачувати.

Також вирішили нерозподілений прибуток у сумі 79 561 675,00, отриманий АТ «Прикарпаттяобленерго» у 2013 році, розподілити в частках 28,35 % та 71,65 % та на капітальні інвестиції та виплату дивідендів акціонерам відповідно. Виплату дивідендів буде здійснено в порядку та строк, передбачений чинним законодавством України.

Витяг із звіту Правління про результати фінансово-господарської діяльності АТ «Прикарпаттяобленерго» за 2018 рік:

Про зміни
У 2018 році у компанії тривали процеси з підготовки до роботи у нових ринкових умовах. Нова модель ринку електроенергії, яка запрацювала вже з січня цього року, передбачила поділ обленерго на розподільчу і постачальну компанії, появу нових продавців електроенергії.
Відповідно до законодавства, АТ «Прикарпаттяобленерго» залишило за собою лише функцію розподілу, а функції продажу електроенергії на території Івано-Франківської області перейшли до ТОВ «Прикарпатенерготрейд». Законом України «Про ринок електричної енергії» на електропостачальника ТОВ «Прикарпатенерготрейд» покладено виконання функції постачальника універсальних послуг на закріпленій території.
Ще одне інноваційне рішення минулого року – це об’єднання філій. З листопада 2018 року організаційна структура філій змінилася – 3 17 філій зараз функціонує 7, які були об’єднані за географічними та технічними критеріями, для зручності обслуговування мереж. Це вимога часу, яка допоможе підвищити ефективність використання обладнання, спецтехніки, робочого часу працівників, та, в кінцевому результаті, підвищить якість послуг, які надаються клієнтам компанії.
Фінансові питання
За 2018 рік чистий прибуток компанії склав 249,1млн.гривень. Компанія стабільно виконувала свої зобов’язання, сплачувала податки та забезпечувала вчасні розрахунки з постачальниками електроенергії. За цей період сплачено податків до бюджетів усіх рівнів 286,6 млн.грн., що на 58,9 млн.більше, ніж у 2017 році.
В тому числі до місцевих бюджетів області сплачено 81,6 млн.грн., що на 15,2 млн.більше, ніж минулого року.
На розбудову електромереж, заміну застарілого обладнання та покращення якості послуг у 2018 році було спрямовано 164,623 млн. грн. інвестиційної програми компанії, що на 30, 213 млн.грн. більше, ніж у попередньому. Але ці обсяги інвестицій не дозволяють досягати позитивної динаміки оновлення мереж, оскільки значна частка інвестицій скеровується на масштабні об’єкти будівництва високовольтних мереж, щоб вирішити проблеми дефіциту потужності в гірських районах.
Постачання електроенергії споживачам
У 2018 році компанія закупила у ДП «Енергоринок» електроенергії на 2 513,2 млн. грн. Розрахунки за електроенергію проведено на 100,1 %.
Оскільки 1 січня 2019 року в Україні розпочався перший етап державної реформи ринку електроенергії, на території Івано-Франківської області станом на лютий 2019 року зареєстровано 84 постачальника електричної енергії.
Робота з клієнтами. Покращення якості послуг
Підприємство розвиває сучасні методи обслуговування клієнта: у новому форматі відкрито ЦОК у Калуші та Коломиї. Для покращення якості обслуговування в ЦОКах Івано-Франківська, Калуша, Коломиї запрацювала електронна черга, встановлено інформаційні термінали, де клієнт самостійно може отримати довідки та дізнатися стан розрахунків та відразу оцінити роботу сервісів та фахівців Центрів обслуговування.
І далі популярним каналом інформування клієнтів компанії та зворотнього зв’язку з ними залишається кол-центр компанії, який вже другий рік поспіль обслуговує понад 1 млн. 200 тисяч дзвінків від споживачів області, тобто 100 тисяч дзвінків у місяць.
2018 рік був роком підготовки до роботи в нових умовах ринку електроенергії. Завершено роботи з модернізації кол-центру, а саме розділено його на два підрозділи, що дає змогу окремо обслуговувати споживачів розподільчої компанії та постачальної компанії.
Технічні питання
У зв'язку із запровадженням нової моделі ринку електроенергії АТ «Прикарпаттяобленерго» в числі перших отримало ліцензію з розподілу електричної енергії.
Загалом минулого року було реконструйовано близько 40 км повітряних ліній та понад кілометр кабельних ліній. Побудовано 4,35 км повітряних ліній, 2,5 км кабельних ліній 10кВ та 29 ТП-10/0,4 кВ.
А для реалізації послуг приєднання збудовано та реконструйовано понад 203 км ліній електропередач.
Щодо технологічних втрат електроенергії, то за 12 місяців 2018 рок вони склали 8,32% від загального відпуску електроенергії в мережу, що на 2,06% краще за результат попереднього року та на 2,63% нижче за встановлені нормативи.
Персонал
Викликом 2018 року став для компанії, як і для більшості обленерго, відтік персоналу.
Якщо на кінець 2017 року було 115 незаповнених вакансій, то на такий же період 2018 року їх вже нараховувалось 278. Були такі періоди, що за тиждень звільнялось по 10-12 працівників, і жодний кандидат не влаштовувався. Така критична ситуація торкнулася робітничих посад виробничих підрозділів технічної дирекції і філій. Основна причина масових звільнень – недостатній рівень заробітної плати. Працівники змушені виїжджати на заробітки за кордон, або працевлаштувались на підприємства з більшою зарплатнею.
До слова, в 2018 році звільнилося 478 фахівців!!
Неодноразові спільні звернення з профспілковою організацією до регулятора не дали миттєвих результатів, переглянути фонд оплати праці вдалося тільки з жовтня місяця, та й то у незначному обсязі.
Охорона праці
Минулого року компанія успішно пройшла ре-серифікаційний зовнішній аудит на підтвердження системи менеджменту охорони праці до вимог стандарту OHSAS 18001:2007 і отримала відповідний сертифікат до 2021 року.
Серед проведених понад 800 перевірок робочих місць за рік було виявлено тільки 46 порушень. За останні 6 років коефіцієнт порушень на робочих місцях зменшився в 4 рази (з 0,21 у 2013 році до 0,05 у 2018 р).
Традиційно проводиться просвітницька робота з популяризації дитячої електробезпеки у школах. До цієї роботи на волонтерських засадах залучено близько 60 працівника компанії. За минулий рік ними проведено 600 уроків, близько 500 школярів побували на підприємстві на екскурсії з електробезпеки «Шлях енергетичного супергероя». Загалом, освітніми акціями вдалося охопити близько 20 тис. дітей.
Також минулого року працівниками компанії було розроблено і виготовлено настільну гру «Безпечна електроенергія», яка покликана в інтерактивній доступній формі допомогти дітям зрозуміти і запам’ятати правила поводження електроенергією на вулиці і вдома.
Корпоративна соціальна відповідальність
У 2018 році підприємство продовжило реалізовувати затверджену політику корпоративної соціальної відповідальності.
Приділяється увага енергозбереженню та реалізовується концепція «Зеленого офісу», програма зі збереження біорізноманіття «Лелека» щодо встановлення платформ для лелечих гнізд. Торік було виготовлено та встановлено спеціалістами компанії 57 платформ. Загалом за 7 років дії програми «Лелека» встановлено 364 таких платформ по всій області.

Акціонери

На корпоративному сайті компанії діє сторінка «Акціонерам», на якій можна знайти усю необхідну інформацію в тому числі, і про дивіденди.
Загальними зборами акціонерів, які відбулись 18 квітня 2018 року, прийнято рішення прибуток, отриманий Товариством у 2017 році, залишити нерозподіленим і відповідно дивіденди за 2017 рік Товариство не виплачувало. Проте було прийнято рішення про розподіл нерозподіленого прибутку, отриманого Товариством у 2012 році.
Відповідно до Порядку виплати дивідендів, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 12.04.2016 № 391, Товариство здійснило виплату дивідендів за 2012 рік шляхом переказу коштів на грошові рахунки акціонерів, інформація про які зазначена в переліку осіб, які мають право на отримання дивідендів. Акціонерам, які не надали депозитарним установам інформацію про грошові рахунки, дивіденди виплачувались шляхом поштових переказів на їхні поштові адреси, зазначені у тому ж переліку осіб.
За заявами акціонерів Товариство продовжує виплату дивідендів за 2004, 2006, 2007, 2008, 2009 та 2010, 2012 роки.

Плани на 2019 рік
Головною стратегічною метою компанії на 2019 рік залишається пристосування до законодавчих змін щодо регулювання ринку електроенергетики та досягнення лідерства в електроенергетичній галузі України.
Найцікавішими стратегічними ініціативами компанії на 2019 рік є:
1. Реалізація заходів для покращення оперативного обслуговування мереж.
2. У планах зрушити з місця масштабний проект, який, через бюрократичні перешкоди виношується не один рік – це будівництво лінії та підстанції 110 кВ щ у районі Яблуниці-Паляниці, що зніме питання дефіциту потужностей і дозволить розвивати цей туристичний регіон.
3. Планується використовувати інноваційні рішення у напрямку економії втрат електроенергії. В першу чергу зусилля будуть спрямовані на боротьбу з сучасними методами крадіжок, а також локально спрямуються ресурси на ліквідацію комерційних втрат у проблемних районах області.
4. У планах розподільчої компанії усі додаткові послуги перевести на обслуговування через Інтернет, кол-центр, щоб клієнт міг свої потреби вирішити online. Ще одна приємна новація для клієнта підприємства – укладання Договорів через Інтернет. Також планується впровадити програмне забезпечення, яке допоможе обслуговувати клієнта без його прив’язки до місця проживання. 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 201
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Грудень
2020
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

РЕКЛАМАНовини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Ловаги - прикарпатське село, де страусів більше, ніж людей

ВІДЕОНОВИНИ


Софія Міколяш читає уривок зі свого роману
<p>
	<span style="color: rgb(3, 3, 3); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgb(249, 249, 249);">Софія Міколяш написала перший роман – «Наснилося Між Двох Світів. Невагомість». Попри деяку нерівність роману, він зачіпає душі тих, хто його читав особливою безпосередністю і чесністю...</span></p>
<p>
	інтерв'ю з авторкою<a href="http://briz.if.ua/64636.htm" target="_blank"> читайте тут....</a></p>

РОЗСИЛКА НОВИНвсе для підприємців, роботодавців та орендарців