купити смарт-квартиру

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...
Портрет професії. Провізор
Зазвичай хворих лікують лікарі. Але нерідко наше здоров'я залежить від аптекарів. До них хворі в...
Портрет професії. Гуморист
Хтось скаже, що гуморист - це не професія... це не серйозно і заробити цим на...
Портрет професії. Дієтолог
Кажуть, що їжа - найкращі ліки. Ми б погодились з цією думкою, якби не статистика...
Портрет професії. Стиліст секонд-хенду
За приблизними оцінками, світовий ринок збуту ношеного одягу становить 4 мільярди доларів США. Як засвідчує дослідження...
Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...
Портрет професії. Письменниця
Ніжність та біль, розпач та радість, маса контрастних почуттів. Письменники, це люди, які пропускають через...

БЛОГИ


Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Державна допомога сім’ям з дітьми для відшкодування послуги “муніципальна няня”.
Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Івано-Франківського місцевого центру...
20.3.2019, 11:39
кафедра реклама та PR
Науковий та навчальний блог кафедри...
Чи вміємо розмовляти українською? Найуживаніші мовні огріхи в спілкувальному етикеті українця.
Качмар В.М., канд.філол.наук, доц. реклами і зв'язків з громадськістю Університету Короля Данила Кожен має право на помилку. І мовні...
12.3.2019, 11:07 (ред.)

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


Договір дорожчий від грошей

Платформа «Тепле Місто» презентувала Річний звіт 2018


1 Березня 2019 p.

Платформа «Тепле Місто» підсумувала діяльність за 2018 рік. У четвер, 28 лютого, в інноваційному центрі Promprylad.Renovation відбулася презентація Річного звіту платформи.

Команда платформи «Тепле Міста» розповіла про реалізоване у 2018-му та поділилась планами. На презентації керівник платформи Юрій Филюк зазначив:
«Ось кілька основних важливих речей для мене й тих, хто створював платформу. Перше: нам хотілось творити можливості для самореалізації. Далі: запустити здорові амбіції вищого рівня — рости, ставати кращими, створювати рішення не тільки для міста, а й для України й міжнародних контекстів. І третє: ми відчували дефіцит довіри у суспільстві. Превалювання недовіри, яке було тоді й, можливо, ще залишається, важливо змінювати: довіра формує потенціал для об’єднання зусиль, появи інноваційних речей. Мені здається, що все те, про що я сказав, має позитивну динаміку — до зростання. У мене також є відчуття вдячності до міста, бо тут реалізовуються цікаві проекти: якби місто не відгукувалось, усе залишилось би в теорії. І ще я вдячний команді — тим, хто працював на різних етапах, хто є зараз. І, звичайно, — всім партнерам: бізнесам, громадським організаціям, ґрантовим партнерам, які надають підтримку платформі».


Координаторка програми Urban Space Марта Гладка розповіла, що 2018 року громадський ресторан Urban Space 100 підтримав 26 міських проектів на суму 840 тис грн. (загалом за 4 роки діяльності — 91 проект на суму понад 2 млн грн.). Нагадаємо, фонд ґрантової програми Urban Space 100 формується з 80% чистого прибутку ресторану й розподіляється на проекти щокварталу. На подієвому майданчику Urban Space 100 минулого року відбулося 168 заходів: вони завжди відкриті та безплатні для відвідувачів. Однією з важливих подій минулого року стала успішна реалізація першої соціальної франшизи Urban Space: в грудні 2018-го у Києві свої двері відчинив Urban Space 500; цей проект реалізували ГО «Інша Освіта» та ресторанна компанія Druzi Café&Bar. Серед планів команди «Теплого Міста» — подальший розвиток програми соціальної франшизи Urban Space.

Ще один проект «Теплого Міста» — онлайн-медіа Urban Space Radio, студія якого розташована в ресторані Urban Space 100. Радіо є найбільшою музичною базою сучасної альтернативної української музики та пропонує оригінальні передачі з фокусом на таких тематиках, як креативний бізнес, прогресивна освіта, урбаністичні процеси, сучасне мистецтво. За словами Юлії Кушнір, координаторки Urban Space Radio, слухацька аудиторія зросла: 23 тис. осіб слухає радіо щомісяця. Найбільше — в Києві, далі — Львів, Франківськ, Харків; вмикають радіо і за кордоном, скажімо, зросла, кількість слухачів у Парижі. У 2018 році на Urban Space Radio було реалізовано 3 сезони: 14 авторських програм, чимало яких виходили у прямому ефірі. Також успішно апробували новий формат — кількагодинний радіомарафон «Нуяктобісказати» — та втілили два ефіри. Цьогоріч у фокусі Urban Space Radio будуть райони міста та розширення аудиторії — через вихід на Apple-подкасти.

МetaLab — це «урбаністична лабораторія міських змін», яка почала діяти в інноваційному центрі «Промприлад.Реновація» у 2018-му. Проте її відкриттю передувала кількарічна проектна діяльність в рамках урбаністичного напряму «Теплого Міста». У 2018-му сформувалася команда MetaLab, відбулося понад 30 подій (та ще сто заходів у просторі провели інші ініціативи й організації). Програмна діяльність MetaLab — а це такі формати, як публічна програма (лекції, воркшопи, кінопокази тощо), урбаністична лабораторія, урбаністична резиденція, фестиваль — зосереджена на дослідженні заводу «Промприлад» та району навколо нього. Започатковану в цьому керунку роботу продовжать і в 2019-му — на фестивалі про місто «Сеанс Міського Сканування», який відбудеться влітку, наголосила кураторка проекту MetaLab Анна Пашинська.

У рамках програми «Міські Ґранти» минулого року було підтримано 14 проектів на суму 240 тис грн. Програма існує з 2015 року; рішення про підтримку ідей містян приймає незалежна комісія. Фонд формується із внесків бізнес-партнерів платформи «Тепле Місто» (нині платформу підтримує 56 компаній). 2018 року у програми з’явилась нова координаторка — Христя Магас, відбулася «Школа Міських Ґрантів», після якої на конкурс франківці подали рекордну кількість заявок.

«Промприлад.Реновація» — інноваційний центр на базі заводу «Промприлад» — Юрій Филюк називає найамбітнішим проектом громадянського суспільства в Україні. Цей ревіталізаційний проект передбачає побудову екосистеми на перетині урбаністики, нової економіки, сучасного мистецтва та неформальної освіти. Проект втілює консорціум стратегічних партнерів: «Тепле Місто», «Інша Освіта», Pact Ukraine, MitOst та Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS). Нині на пілотному поверсі проекту присутні різні гравці: ГО, управління інвестиційної політики міськради, бізнеси. У 2018-му в проект було залучено інвестиції у розмірі 412 533 доларів. У цілому на кінець минулого року сума залучених інвестицій становила 1,3 млн доларів (інвестиції фондів низки країн, приватних інвесторів). В січні цього року було залучено ще півмільйона доларів, ТОВ «Промприлад. Холдинг» підписав угоду купівлі-продажу 82% акцій ПрАТ «Івано-Франківського заводу “Промприлад».

Серед досягнень «Теплого Міста» у 2018-му — 5 ювілейний Frankivsk HalfMarathon, в якому взяло участь 1200 бігунів. Цьогоріч півмарафон запланований на 22 вересня, він відбудеться уже в партнерстві з «Теплим Містом», як самостійна подія. До інкубування дозріла й інша програма платформи — «Стала Мобільність», зосереджена на таких тематиках, як вело, інклюзивність, електромобілі. Міжнародна конференція 10 Велофорум, який «Тепле Місто» проводило спільно з АВК та Центром соціальних та ділових ініціатив Яремче, зібрала восени 2018-го у Франківську майже 200 учасників, 41 спікера з 8 країн. Нині ініціативу з розвитку велонапряму у Франківську переймає Асоціація велосипедистів Івано-Франківська.

Серед програм «Теплого Міста», які знають франківці та до яких завжди був значний інтерес і в інших містах України, — «Вивіски». Минулого року було розроблено 34 макети вивісок, надано 70 консультацій, втілено 2 проекти з дослідження й реставрації старовинних написів у середмісті. Програма «Наступний Проект», присвячена сучасному мистецтву, за півроку 2018-го втілила низку зустрічей і воркшопів, серію радіорозмов з митцями.
Серед інших проектів платформи, започаткованих або втілених у 2018-му: Візуальний стиль Івано-Франківська, волонтерська програма, «Urban Talks: Івано-Франківськ — Львів», зустрічі з обміну досвідом. Знаковим був запуск Multimedia Lab (партнерський проект з ГО «Кінороби»): це навчальний простір для розвитку креативної та кіноіндустрії.

Ознайомитися детальніше з результатами діяльності «Теплого Міста», а також зі структурою надходжень та витрат платформи у 2018-му можна на сайті платформи warm.if.ua у розділі «Звіти». Концепція та продакшн звіту належить The Ukrainians Storytelling Studio. Звіт «Теплого Міста» за 2018 рік видано завдяки програмі «Школа фондів громад», що реалізовується ІСАР «Єднання» за фінансової підтримки фонду ім. Ч.С.Мотта.

Нагадаємо, «Тепле Місто» — це платформа для ініціатив та синергії між ними. Місія організації, яка функціє з 2014 року, бути інноваційною платформою для створення можливостей і суспільних трансформацій, спонукати прикладом Івано-Франківська зміни в Україні та поза її межами.
 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 102
Loading...
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Березень
2019
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМАНовини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


Під Франківськом майструють середньовічний човен

ВІДЕОНОВИНИ


В Івано-Франківську відбудетьcя концерт "Рокаш"
<p>
	<strong style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Verdana, Geneva, sans-serif;">20 березня відбудеться грандіозна подія для всіх шанувальників суперколлектива "Рокаш".</strong></p>
<p>
	<u><strong><a href="http://briz.if.ua/55664.htm" target="_blank">Детальніше тут</a></strong></u></p>

РОЗСИЛКА НОВИНІнформація надана: CreditPanda.com.ua


все для підприємців, роботодавців та орендарців