Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Ідеальним бути непросто, але Ти справляєшся

Ти ж програміст, або що відбувалось в IT-галузі за останній рік?


26 Лютого 2019 p.

Гарна новина для тих, хто шукає роботу в IT-галузі, - кандидати цієї профсфери є одними з найбільш затребуваних вже кілька років поспіль. До того ж рівень конкуренції в ній нижчий, ніж в середньому на ринку праці України. HeadHunter Україна проаналізував, де саме потрібні були IT-фахівці за останні 12 місяців, якими бачать цих співробітників роботодавці й яка ситуація з кандидатами.
За останній рік роботодавці найчастіше шукали програмістів і розробників, інженерів, фахівців проектного менеджменту, системних адміністраторів і фахівців підтримки. Менше пощастило розробникам банківського ПЗ, CTO, CIO, директорам з IT, фахівцям з передачі даних і доступу в Інтернет, фахівцям систем автоматизованого проектування, технічним письменникам - для них розміщувалось найменше пропозицій про роботу.

 

Аналіз бази вакансій сайту hh.ua показує, що у IT-фахівців багатий вибір в галузевому зрізі компаній. Так, найактивніше вакансії розміщували роботодавці зі сфер «Інформаційні технології, системна інтеграція, Інтернет», «Послуги для бізнесу», «Роздрібна торгівля», «ЗМІ, маркетинг, реклама, BTL, PR, дизайн, продюсування», «Фінансовий сектор» . А от найменше такі фахівці були затребувані компаніями зі сфер «Хімічне виробництво, добрива», «Видобувна галузь», «Управління багатопрофільними активами», «ЖКГ», «Важке машинобудування», «Лісова промисловість, деревообробка», «Мистецтво, культура». В цілому, як ми бачимо, реалізувати себе як IT-фахівець можна в компанії практично будь-якої галузі.

 Що ж стосується претендентів, то найактивнішими в питанні пошуку роботи були кандидати з досвідом роботи більше 6 років: ними було розміщено понад 50% всіх резюме на сайті hh.ua. Варто зауважити, що самих же роботодавців більшою мірою цікавили кандидати middle-рівня. Так, досвід від 1 до 3 років був потрібен у 51% вакансій і в 26% - від 3 до 6 років.

Віковий розріз пошукацької активності виглядає таким чином: кандидатами 18-30 років було розміщено 45% всіх резюме в цій профсфері, 37% - кандидатами віком від 31 до 40, 12% - від 41 до 50 років і 3% від 51 до 60 років. Найменшу активність проявляли кандидати, молодші 18 років (0,7%) і старші 61 року (0,6%).
У ТОП-10 навичок, які вказуються пошукачами в резюме, входять знання HTML, Adobe Photoshop, CSS, JavaScript, Git, MySQL, користувач ПК, HTML5, управління проектами, jQuery. Крім того, кандидати демонструють і знання іноземних мов: 32% всіх розміщених резюме містять інформацію про володіння англійською мовою, значно рідше вказується знання німецької, польської, французької, іспанської, італійської, чеської, турецької, японської мов та інших. Зустрічаються і зовсім екзотичні варіанти: мова урду, бенгальська, пушту, каталонська, абазинська, тамільська. 
У питанні пріоритетного графіка роботи одностайності серед кандидатів немає. Так, трохи менше половини претендентів шукають роботу із зайнятістю на повний день, 24% - віддалену роботу і 18% зайнятість із гнучким графіком. Роботодавці ж більш одностайні в цьому питанні - в 81% вакансій шукали співробітників на повний робочий день.

Спробувати компенсувати невелику невідповідність очікуваного і пропонованого типу зайнятості роботодавці можуть умовами роботи. Наприклад, серед компаній, що пропонують печивко і плюшки своїм співробітникам, IT-компанії перебувають на першому місці. Згідно з аналізом бази вакансій сайту hh.ua, 56% вакансій з такою умовою роботи належить саме компаніям зі сфери «Інформаційні технології, системна інтеграція, Інтернет». Лідирують роботодавці цієї галузі і в кількості вакансій з медичним страхуванням (22% від загальної кількості вакансій з такою опцією) і спортзалами (39% від загальної кількості вакансій з такою опцією) для співробітників.
Однак згідно з дослідженням «Рейтинг кращих роботодавців України 2018» кандидати, які шукають роботу в сфері «Інформаційні технології», при виборі роботи керуються дещо іншими критеріями. Так, респонденти, що працюють в IT-сфері, вказали, що найважливішими для них є (в порядку зменшення значущості): рівень заробітної плати, можливість професійного розвитку, зміст і масштабність завдань, можливість кар'єрного зростання, особистість керівника, колектив, посада, графік роботи, соціальний пакет тощо. Оцінюючи потенційного роботодавця, кандидати звертають увагу на його стабільність, корпоративну культуру, соціальну відповідальність, відгуки про компанію у відкритих джерелах, місце розташування офісу та інші критерії. 

Загалом, згідно з дослідженням, до списку найбажаніших компаній з точки зору кандидатів увійшли GlobalLogic, EPAM, Luxoft, Майкрософт Україна, Samsung Україна, Ciklum, EPAM, Softserve, Ubisoft Ukraine. Пошукачі, зацікавлені в роботі саме в них або в інших конкретних компаніях, можуть скористатися функцією «Хочу у вас працювати»- вона стане в пригоді, якщо роботодавець не подивився резюме або в компанії мрії зараз немає відповідної вакансії.


 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 773
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців