Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Поки людина не здається, вона сильніша від своєї долі

У Франківську поділились лайфхаками: як подорожувати самостійно і не витратити зайвого


20 Грудня 2018 p.
Можливість подорожувати стає все доступнішою. Існують різні види поїздок: шопінг-тури, ділові чи екстремальні подорожі, рекреаційний туризм. Незалежно від мотивації у всіх є звичайне бажання побачити та пізнати світ, культуру та звичаї інших народів, що і штовхає нас на мандри. У кожному з випадків перед вами стоїть вибір – замовити подорож у тур-агенції чи спланувати маршрут та програму самостійно. У двох випадках є свої плюси та мінуси, залежно від того, чого саме хоче турист. 
 
Нещодавно на Промприладі відбувся майстер-клас директорки туристичної агенції «Довіра ІФ» Тетяни Слободян «Сам собі тур агент». Вона розповіла про секрети і камені спотикання самостійних подорожей. Також кожен присутній навчився бути справжнім «ніндзя» у купівлі авіаквитків. 
 
Зрозуміло, що треба бути досить "прокачаним" та досвідченим туристом, щоб подорожувати дійсно якісно, недорого та комфортно. Про помилки самостійного тревелінгу та їх уникнення ми спробуємо вам розповісти.
 
Дешеві авіаквитки
 
Лоукости так і манять кинути все і поїхати на кілька днів до Парижа, Мілану чи Праги, але з дешевими авіаквитками треба бути удвічі уважнішими. По-перше, після купівлі квитка треба вчасно зареєструватися на рейс безкоштовно в режимі онлайн, бо в аеропорті вже прийдеться заплатити від 30 до 80 євро. По-друге, важливою є тема багажу. Відомо, що лоукостери встановлюють чіткі розміри та вагу ручної поклажі, яку ви можете взяти з собою. За кожне коліщатко, яке буде виходити за рамку, потрібно буде доплатити.
«Коли ми бачимо дешеві квитки, то не завжди можемо прорахувати додаткові витрати, але ігнорувати їх не можна», - розповідає Тетяна Слободян.
 
Також потрібно знати, що зазвичай лоукостери літають не у центральні аеропорти, а у ті, що знаходяться на віддалі. Цей момент варто продумати, бо таксі від аеропорту до міста може коштувати удвічі дорожче, ніж квиток на літак.
 
Задля економії туристи селяться на околицях
 
Головною проблемою поселення в передмісті є нерозвинена інфраструктура. Банальна потреба у хорошому обіді тут може бути обмеженою. А громадський транспорт у Європі є задоволенням не з дешевих, щоб кататись у центр кожного разу. Тим більше, що зазвичай різниця у ціні між готелями у місті та на околиці є невеликою: плюс/мінус 7 євро.
 
Також за словами Тетяни Слободян, самостійні туристи часто платять за те, що можна отримати безкоштовно. Наприклад, нудні, стандартні та витратні екскурсії можна замінити безкоштовними історіями від жителів міста, з якими можна познайомитися на спеціальних сайтах. Так ви отримаєте екскурсію найцікавішими закладами харчування або культурними місцями від місцевих мешканців за безцінь. 
 
Зазвичай нехтують відгуками
 
Багато туристів не читають відгуків, і зрозуміло чому – адже намагаються вберегтися від фейків. Тетяна Слободян радить переглядати коментарі про готель, у якому ви плануєте заселитися або про місце, куди їдете, так можна дізнатись корисну інформацію. Звісно, ці відгуки потрібно фільтрувати та ставитись до них критично. 
 
Подорож на вихідні
 
«Ми їдемо на три дні в Париж і плануємо відвідати Лувр, Версаль, Собор Паризької Богоматері, погуляти містом, скуштувати французького вина, піднятись на Ейфелеву вежу», - десь схожі слова виникають у нашій уяві, коли ми їдемо у Францію. Зрозуміло, що обійти головні місцеві пам’ятки можливо, але це буде «біганина-біганина», як казав мій вчитель з фізкультури. Потрібно зважити усі обставини. Наприклад, потенційний турист не завжди знає, що черга за квитками до Лувру може зайняти 2-3 години. Тетяна Слободян радить купувати завчасно онлайн-квитки на сайті музею, і це добре зекономить ваш час. 
 
Також не рекомендують їхати у святкові дні, як от День закоханих чи Різдвяні свята, адже кількість туристів збільшується і скупчення людей у транспорті та на визначних місцях відповідно теж. 
 
Часто беруть тільки готівку
 
Покладати надію тільки на готівку не варто, адже це подорож і гаманці губляться, їх викрадають, особливо в натовпах туристів-роззяв. Варто подбати про гроші на карточці, бажано у тій валюті, якою користуються в країні, де ви перебуватимете.
 
Самостійні туристи нехтують блошиними ринками
 
Зазвичай ми купуємо стандартний набір туриста: футболка «Я люблю Барселону», два-три магнітики і один з символічних сувенірів держави (який найімовірніше виготовлений в Китаї). Натомість якщо у вас є трохи вільного часу, то Тетяна радить вам відвідати блошині місцеві ринки. Там можна знайти дійсно унікальні, недорогі та навіть колекційні речі. Часто ці ринки розміщені в центрі міста, але потрібно заздалегідь дізнатись у які саме дні є торг. 
 
Як стати «ніндзя» в бронюванні авіаквитків 
 
Для бронювання авіаквитків потрібно включити анонімайзер у браузері, оскільки вартість квитків може бути різною, залежно від того з якої країни ви робите замовлення. Найзручніше шукати квитки за допомогою агрегаторів (наприклад, skyscanner).
 
Отож, вердикт від Тетяни Слободян: «Самостійно подорожувати можна, але потрібно багато знати та мати досвід. На пошуки, бронювання і реєстрацію ви витратите багато часу, але самостійно спланована поїздка дасть більше можливостей та відчуття свободи».


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 587
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців