Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Не взявшись за сокиру, хати не зробиш

Спеціальний проект для підлітків телеканалу «1+1» за тиждень зібрав понад тисячу листів про дитячі проблеми


28 Вересня 2018 p.

Тиждень тому телеканал «1+1» запустив анонімний онлайн-щоденник «Тільки нікому не кажи» про актуальні проблеми підлітків, у якому кожен може написати листа тому, кому не може висловити свої переживання у реальному житті. Мета проекту - допомогти підліткам говорити про свої проблеми та переживання, які характерні для шкільного віку, навчити ділитися власними емоціями, а батькам - дати змогу дізнатись, чим насправді живуть сучасні діти, та навчитися краще їх розуміти.

За перший тиждень роботи сайту користувачі надіслали більше тисячі історій,  в яких відверто поділились своїми переживаннями, проблемами та радощами. Найчастіше підлітки пишуть про нерозділене кохання, самотність, знущання у школі, також є ті, хто незадоволений власним тілом, і лише деякі користувачі висловлюють вдячність школі, родині чи друзям.  Також школярі розповідають про складнощі у стосунках з батьками. Так, один з користувачів написав:

«У мене є проблема. Коли приходжу зі школи і маю погану оцінку, мені важко про неї розповісти. Тому що боюсь. У мене суворі батьки, і я боюсь їх та покарання, яке на мене чекатиме. А коли вони дізнаються… Дайте пораду та допомогу».

Також адміністратори сайту отримують багато звернень про знущання у школі та самотність у шкільному колективі:

«Мене постійно дражнять. В школі та взагалі в нашому місті поширений булінг. Вчителі нічого не роблять, дирекція також. Що ж мені робити, я не можу себе захистити», - зізнаються у дописах користувачі онлайн-щоденнику.

https://secrets.1plus1.ua/

Варто зазначити, що телеканал «1+1» активно заручається підтримкою професіоналів, які можуть допомогти підліткам впоратися зі своїми проблемами. Так, нещодавно до ефіру ранкової програми «Сніданок з 1+1» завітав психолог, який прокоментував звернення школярів.

Так, психолог Олег Чабан зазначає, що анонімний сайт «Тільки нікому не кажи», має психотерапевтичний ефект:

«Публікуючи свої таємниці, діти відразу отримують підтримку, адже бачать, що на такі ж проблеми страждають і їхні однолітки. Діти в цьому віці найчастіше шукають не так словесної підтримки, як простого знаку уваги», - розповів психолог.

https://www.youtube.com/watch?v=vkfefyJ9erc

Марина Гуменюк, психолог «Голосу.Діти» та «Голосу країни» та інших проектів «1+1», розповіла, чим викликана така популярність анонімного сайту «Тільки нікому не кажи»:

 

«Чому діти активно розповідають про свої проблеми? Все просто, адже вони бояться зустріти злість батьків та пережити зради однолітків. Далеко не всі дорослі мають сміливість поділитись зі своїми дітьми власним досвідом подолання схожих проблем у підлітковому віці. Школа теж не приділяє необхідної уваги проблемам учнів. Розповідь на сайті - це крик про допомогу у всесвіт! Такі сміливі зізнання вже лікують від почуття самотності і розпачу».

Нагадаємо, на порталі є три розділи: «Те, що турбує», «Вдячність» та «Школа моєї мрії», до яких розподіляються усі листи, які надходять від користувачів. На сайт підлітки пишуть листи, у яких вони відверто розповідають про власні душевні переживання. 

Актори серіалу «Школа» Ірина Кудашова, Олександр Петренко, Ліза Василенко, Анна Трінчер та інші також підтримали ініціативу телеканалу «1+1» і закликали глядачів серіалу «Школа» ділитись своїми переживаннями, адже важливо чесно і відверто говорити про те, що відбувається у сучасній школі, робити висновки та шукати шляхи вирішення болючих проблем.


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 302
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців