купити смарт-квартиру

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...
Портрет професії. Інженер-технолог
Традиційно у третій тиждень лютого відзначається міжнародний тиждень інженерії та технологій (Engineering and Technology week). Будь-яке...
Портрет професії. Провізор
Зазвичай хворих лікують лікарі. Але нерідко наше здоров'я залежить від аптекарів. До них хворі в...
Портрет професії. Гуморист
Хтось скаже, що гуморист - це не професія... це не серйозно і заробити цим на...
Портрет професії. Дієтолог
Кажуть, що їжа - найкращі ліки. Ми б погодились з цією думкою, якби не статистика...
Портрет професії. Стиліст секонд-хенду
За приблизними оцінками, світовий ринок збуту ношеного одягу становить 4 мільярди доларів США. Як засвідчує дослідження...
Портрет професії: тренерка з ефективних комунікацій та конфліктології
Конфліктів з кожним днем стає дедалі більше. Рівень свободи зростає, а люди такі різні -...
Портрет професії. PR-фахівець
Важливим моментом у сьогоденні є комунікація. У бізнес-середовищі нині працює низка фахівців, які її налагоджують...

БЛОГИ


ЩОДЕННИКИ СТЕПАНА ПУШИКА
З люб’язної згоди дружини Степана...
Працівники зросійщених підприємств вимагають українізації
11.Х.1988. Сонячно і погідно, спав погано, бо сняться тяжкі сни, лізуть у голову всякі думки. Мати...
20.8.2019, 10:08 (ред.)
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Місяць за три в ООС
До 04.06.2019 року законом не зазначалось жодних пільгових умов обрахування вислуги років особам, котрі беруть...
18.7.2019, 17:17

ОПИТУВАННЯ


НАШІ ДРУЗІ


Нема кращого друга, як вірна супруга

Актуальні питання про роботу енергетиків в умовах нової моделі ринку електроенергії


12 Вересня 2018 p.

Законом України «Про ринок електричної енергії» від 11 червня 2017 року передбачено впровадження з 01 липня 2019 р. нової моделі ринку електроенергії. Для цього, впродовж 18 місяців з моменту вступу в силу Закону, в усіх обленерго країни повинні бути здійснені заходи з відокремлення розподільчої і постачальної компанії. Таким чином, в грудні 2018 року функції продажу електроенергії на території Івано-Франківської області перейдуть до«Прикарпатенерготрейд»- компанії,  заснованої обленерго.  Детальніше про те, чого клієнтам очікувати від реорганізації – директор новоствореного товариства Олег Дацко.

Хто і для чого ініціює зміну моделі ринку електроенергії?

Такі зміни в країні ініціює керівництво держави, зокрема, Президент, Кабінет міністрів та затверджує Верховна рада України. Вони є обов’язковими для виконання усіма енергокомпаніями. Прийняття Закону здійснено в рамках виконання зобов’язань України за Договором про заснування Енергетичного Співтовариства та Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони.

Метою нового ринку електричної енергії є запровадження конкуренції в сфері надання послуг продажу електроенергії та забезпечення права клієнта вільно обирати для себе постачальника електричної енергії. Після впровадження змін, на ринку з’являться нові компанії, які займатимуться продажем електроенергії. За задумом, в умовах конкуренції підвищиться якість надання послуг, а компанії буду зацікавлені розвивати свій сервіс, робити його доступнішим, швидшим та вигіднішим для клієнта.

Як ці зміни вплинуть на діяльність енергетичних компаній?

В усіх обленерго країни до завершення року повинні бути здійснені заходи з відокремлення розподільчої і постачальної компанії.

АТ «Прикарпаттяобленерго» остаточно розділиться в грудні цього року. За собою обленерго залишить розподільчу функцію та надалі обслуговуватиме мережі та електрообладнання, а постачати електроенергію буде ТОВ «Прикарпатенерготрейд».

Хто увійде в колектив нової компанії?

До реорганізації АТ «Прикарпаттяобленерго» готувалось протягом двох років. Всередині компанії здійснювались реорганізаційні зміни та напрацьовувались процеси, які б відповідали умовам ринку. Таким чином, у «Прикарпатенерготрейд» працюватимуть уже підготовлені, досвідчені працівники

У структуру компанії увійдуть також працівники Центрів обслуговування клієнтів, що прийматимуть відвідувачів у районах.

Які послуги надаватиме нова компанія і кому?

«Прикарпатенерготрейд» надаватиме послуги з постачання електроенергії побутовим та малим непобутовим споживачам, а також здійснювати постачання електричної енергії за вільними цінами певній категорії підприємств.

Як поділ компанії вплине на клієнтів?

Енергетики обіцяють, що відокремлення «Прикарпатенерготрейд» від обленерго пройде для клієнта практично непомітно. Що стосується Договорів, то спеціально йти, щоб їх переукласти, не доведеться. На сайті компанії та ЦОКах в загальному доступі для ознайомлення буде Договір. Що важливо, для клієнта Договір буде вважатись укладеним автоматично, якщо він виконає хоча б одну із трьох умов:

  1. споживатиме електроенергію
  2. оплатить рахунок
  3. підпише договір в ЦОК (не вимагатиметься, за бажанням клієнта).

Як клієнти оплачуватимуть рахунки за світло?

З грудня рахунки приходитимуть уже не від «Прикарпаттяобленерго», а від «Прикарпатенерготрейд». Клієнт може і надалі використовувати той спосіб оплати, до якого звик – у терміналах самообслуговування «Система», через веб-банкінг, через monobank, у відділеннях пошти та банків, через «Персональний кабінет» тощо. Реквізити будуть розміщені в усіх відділеннях банків, в відділеннях «Укрпошти», на інтернет-ресурсах, в усіх терміналах самообслуговування та на самих рахунках.

Коли ТОВ «Прикарпатенерготрейд» буде готове вийти на ринок?

Новостворена компанія уже  готова стартувати: вона отримала ліцензію на діяльність у сфері постачання електричної енергії, стала учасником Оптового ринку електричної енергії України, має власні реквізити, та розробила свій логотип, у вигляді оранжево-жовтої стилізованої букви «е» з блискавкою. І уже у грудні «Прикарпатенерготрейд» почне свою діяльність.

Де клієнти зможуть отримувати оперативну інформацію та новини компанії?

Клієнти компанії звично зможуть звертатись за консультаціями у ЦОК у кожному районі. З початком роботи «Прикарпатенерготрейд» відкриє окрему гарячу лінію, звернувшись на яку клієнт зможе оперативно отримувати інформацію про стан розрахунків, тарифи, послуги тощо. Крім того, компанія матиме свою сторінку в мережі Facebookта функціональний сайт (https://pret.com.ua/), де можна буде не лише знайти інформацію, а й вирішити питання щодо електропостачання.

А ще, з початку місяця компанія розпочала працювати зі споживачами, розсилаючи листи та повідомлення з детальною інформацією щодо змін, щоб попередити кожного клієнта про реорганізацію та нові умови роботи.

З приводу яких питань можна буде звертатись на гарячу лінію ТОВ «Прикарпатенерготрейд»?

1) Надання публічної інформації

             - про компанію (загального змісту )

 - відомості про адреси місцезнаходження ЦОК

 - графік роботи ЦОК

 - перелік послуг, які надає компанія

 - контактні телефони (робочі) працівників компанії

 - умови отримання послуг (перелік документів, етапи робіт)

 - тарифи на електроенергію

2) Надання інформаційно-консультаційних послуг:

 -  звірка розрахунків за електроенергію;

 -  прийом показів лічильника (для надання у розподільчу компанію);

 -  щодо купівлі-продажу електроенергії по «зеленому» тарифу

 -  консультації щодо нарахування за спожиту електроенергію;

- консультації щодо повторного підключення, тимчасове підключення, укладання/переукладання  договорів ;

- консультації щодо роботи в «Персональному кабінеті»;

В чому переваги ТОВ «Прикарпатенерготрейд» перед іншими компаніями, що з’являться на ринку?

ТОВ «Прикарпатенерготрейд» вийде на ринок електроенергії далеко не як новачок, і матиме цілий ряд переваг над конкурентами. Клієнти компанії і надалі безперешкодно користуватимуться усіма сервісами, що були доступні: Центри обслуговування клієнтів і далі прийматимуть відвідувачів, «Персональний кабінет» та міні-чат працюватимуть у звичному режимі, збережеться можливість оплачувати рахунки в банках, у відділеннях «Укрпошти», в терміналах та через інтернет-банкінг. Клієнт, який обиратиме для себе постачальника електричної енергії, повинен розуміти, що надаючи перевагу «Прикарпатенерготрейд», він обирає вже перевірений клієнтоорієнтований сервіс, надійність та відповідальність, адже товариство не починає справу «з нуля», а продовжує робити те, що його колектив добре робив і над чим працювали. Спеціалісти компанії досконало знають ринок, знають проблеми і потреби клієнтів, мають напрацювання, як ці проблеми вирішувати. Про це свідчить багаторічний досвід успішного та зручного сервісу, стабільного становища на ринку. З «Прикарпатенерготрейд» клієнти матимуть гарантії, що не натраплять на шахрая, який, обіцяючи «золоті гори», отримає кілька авансових платежів і зникне з ринку.

Новий формат роботи дасть ще одну перевагу – можливість розширювати спектр послуг, створювати більше нових та розвивати існуючі сервіси, робити їх універсальнішими, зручнішими і доступнішими, мобільнішими. Перші кроки в напрямку  розвитку та підвищення рівня обслуговування клієнтів уже зроблені – нещодавно відкрили сучасні та функціональні центри обслуговування у Коломиї та Калуші (https://goo.gl/WgQk8eта  https://goo.gl/5xTJwU). В планах – зробити сервіси комплекснішими та мобільними, щоб клієнт міг вирішити будь-які питання, використовуючи один ресурс на вибір.

 

 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 136
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 
Архів


Серпень
2019
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

РЕКЛАМАНовини шоубізнесу від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Сінема Сіті.

ФОТОНОВИНИ


На Прикарпатті відкрили перший автомобільний центр преміум класу

ВІДЕОНОВИНИ


На Снятинщині дороги ремонтують і вночі
<p>
	Відео надане Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області.</p>

РОЗСИЛКА НОВИНвсе для підприємців, роботодавців та орендарців