Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


Виховані люди повні сумнівами, а ідіоти - впевненості

Будні військових очима історика – Назар Розлуцький спілкувався з косівчанами


2 Липня 2018 p.

У День Конституції жителі Косова мали нагоду незвичайно провести вихідний поспілкувавшись з автором книги «Нотатник мобілізованого» Назаром Розлуцьким.Презентацію видання організував Музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини.

Автор книги - уродженець Івано-Франківська. Колись, займаючись мандрівництвом, часто бував в Косові. Навіть, публікував статті на місцевому сайті Мапа Косів. Тож, представляти "нотатник" в Музеї Назару допомагав косівський колега та друг - журналіст Тарас Пасимок.

Назар Розлуцький за фахом історик, працює науковим співробітником в Музеї української діаспори (м.Київ). Нотатник став своєрідним підсумком перебування письменника на фронті в 2015-16 роках. В цей час Назар служив у 55-й окремій артилерійській бригаді.

«Моя книга – це розповідь про те, як цивільна людина внаслідок обставин та власної позиції стала бійцем на війні. Я намагався максимально відверто описати все побачене і пережите мною» - розповів історик.

Хоч служба в АТО тяжка та небезпечна, сторінки книги вражають оптимізмом, адже «Нотатник мобілізованого» - позитивний та життєрадісний, як і його автор.

Книга вже здобула визнання в читацьких колах – її презентували в Києві, Ірпіні, Харкові, Галичі, Івано-Франківську. Примірники книги вже є і у президентській бібліотеці. Надалі у планах - ширше представити "Нотатник" читачам сходу України.

Цікаво, що епіграфами до розділів книги стали поезії Сергія Жадана – одного з улюблених поетів Назара. Доповнюють розповідь фото з мобільного телефона та скрін-шоти постів у Facebook, які автор писав протягом служби в армії.

Книга – це не тільки розповідь про військові реалії, а й частинка допомоги нинішнім воїнам, адже весь прибуток від продажу «нотатника» відправляється на рахунок волонтерської організації «Сестри Перемоги», яка займається підтримкою Збройних Сил України.

За словами Назара Розлуцького, його книга не про війну і не про солдатів. Хоча і те й інше в ній присутнє. Це спогади одного з тисяч рядових бійців української армії про те, як він жив, чим займався і про що думав під час своєї служби.

Лідія Палій, науковий співробітник Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини (філії Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського) 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 289
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців