Купити квартиру Івано-Франківськ

ПОРТРЕТ ПРОФЕСІЇ


Портрет професії: керівник військових вишколів
Сергій Демчук: громадський діяч та захисник національного бойового мистецтва. Сергій Демчук є видатною особистістю, яка впливає...
Портрет професії. Водій
«Під час зустрічей з колегами розумієш, що насправді є війна, - розповідає водій в АТ...
Портрет професії. Воєнний розвідник
7 вересня 2021 року українська воєнна розвідка відзначає 29-у річницю створення. За цей час відомство...
Комплектувальник товарів: обов’язки, плюси та мінуси професії
З розвитком гуртової та роздрібної торгівлі, а також численних інтернет-магазинів набула актуальності вакансія «комплектувальник товарів»...
Портрет професії. Дизайнер прикраc
Її прикраси носять тисячі людей в Україні, Італії, Польщі, Росії, Америці, Іспанії, Греції, Норвегії, Грузії.....
Портрет професії. Електрогазозварник 5 розряду «Івано-Франківськгаз»
Лідія Анікеєнко: «Коли ставлю шов, вогонь мене заряджає… Тому я б не змогла працювати за...
Портрет професії. Миловар
Заради нової справи вона залишила звичний побут та стабільну роботу у Франківську і перебралась до...
Портрет професії. Кондитер
Щодня у стрiчцi соціальних мереж нам трапляються фото апетитних тортiв та кексів, вiд споглядання на...
Портрет професії. Тренер з НЛП (нейро-лінгвістичного програмування)
У нашому суспільстві багато говорять про те, що НЛП – це маніпуляції. Демонізуючи НЛП, люди...
Портрет професії. Інженер з якості
У рамках відзначення міжнародного тижня інженерії та технологій продовжуємо розповідати про інженерні професії. Чи задумувалися ви...

БЛОГИ


Берладін Руслан
...
Не нарекаю...
Не нарекаю на Неё ... --- Её Все-похотливое Величество Судьбу ... Её капризы для нас всех давно...
13.4.2024, 23:49
Юридичні консультації
вул. Івана Франка, 4 Івано-Франківськ 76000 тел.0342...
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба спільно захищатимуть права вразливих категорій осіб
Координаційний центр з надання правової допомоги та Національна соціальна сервісна служба, як центральний орган виконавчої...
14.7.2023, 10:09

ОПИТУВАННЯ


Чи любите ви пампухи з ружою?
Так
Ні
Це що?

НАШІ ДРУЗІ


У поганого майстра погана пила

Івано-Франківський інженер здійснив сходження на гору Еверест


22 Червня 2018 p.

Інженер з логістики державного підприємства ВО "Карпати" Вадим Осадчук здійснив сходження на найвищу вершину світу – гору Еверест.

Вадиму дуже подобається подорожувати. Кілька років тому чоловік побував у Карпатах поблизу "Буковеля", там йому настільки сподобалося, що вирішив сам подорожувати, спершу по найпопулярніших гірських маршрутах краю, пише ДП "ВО "Карпати".
"Одного разу побачив фото із Евересту, і саме тоді з’явилася мрія – підкорити найвищу точку світу. Почав збирати інформацію про маршрути, подивився програму "Світ навиворіт" із Комаровим. Десь півроку готувався до подорожі. Вибрав маршрут, зрозумів, що його пройти цілком реально", – розповідає Вадим Осадчук.
Сходження на Еверест чоловік здійснив у складі групи із 12 туристів, двох провідників-шерпів і носильників. Воно розпочалося 13 листопада минулого року і тривало до другого грудня.
"Тиждень піднімалися із початкової висоти 2 тисячі метрів до 5,5 тисяч метрів. За цей час евакуювали двох членів групи. Одному чоловікові стало дуже погано, далася взнаки гірська хвороба. Ми бачили, що у нього щось пішло не так, він був в’ялим, і йому ставало дедалі гірше, тому викликали вертоліт, який його евакуював. Також вирішила зійти із маршруту жінка, яка дуже сильно мерзла. Їй всього одного дня не вистачило, щоби дійти до базового табору", – розповідає Вадим.
Чоловік пригадує, і йому одразу було непросто. Каже, що пульс у нього виріст до 120 ударів на хвилину, в такому стані через збудження дуже важко заснути.
"Серцебиття турбувало, тому звернувся до лікаря, проте він заспокоїв, що немає нічого страшного і можна йти далі. До речі, під час підйому вдень температура могла досягати до +15 чи навіть +20 градусів, а вночі падала навіть до -20. Проте вночі в такий мороз я розкривався, було жарко, як виявилося, все це відбувалося через збудження і гірську хворобу", – розповідає Вадим Осадчук.
За його словами, щоби підніматися на таку вершину як Еверест, треба мати голову на плечах і контролювати себе.

"Коли відчуваєш, що гірська хвороба загострилася, необхідно вміти сказати стоп і розвернутися. Проте не кожен може прийняти таке рішення, були туристи, які втрачали свідомість, і їх доводилося евакуювати", – каже чоловік.
Вадим Осадчук мріє хоча би ще раз побувати на Евересті. Каже, під час сходження було дуже важко, хотілося додому, проте як тільки він приїхав у рідне місто, одразу захотілося повернутися назад.
 


Наші канали в соц. мережах:
Переглядів: 263
Рекомендовані статті

Коментарів ще не додавалось!

Залишити коментар

Ім'я: 




Архів


Квітень
2024
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

РЕКЛАМА



ФОТОНОВИНИ


ФК «Карпати» нестандартно презентували нову форму та оголосили титульного спонсора – бренд «Львівське»

ВІДЕОНОВИНИ


Яку небезпеку несе генератор?
<p>
	<span style="color: rgb(15, 15, 15); font-family: Roboto, Arial, sans-serif; font-size: 14px; white-space: pre-wrap; background-color: rgba(0, 0, 0, 0.05);">Часто замінниками центрального електропостачання стають генератори, а обігрівачами приміщення - газові прилади. Поряд з тим, такі речі несуть в собі ряд потенційних ризиків. Про них розповів Богдан Левицький, лікар з гігієни праці відділу досліджень фізичних та хімічних факторів ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ України".</span></p>

РОЗСИЛКА НОВИН



все для підприємців, роботодавців та орендарців